Autor Zpráva
pecino
Profil *
Tak asi predvčerom som si robil novy dizajn pomocou tabuliek a som zvedavi ako sa pači či nepači. Tak to ohodnote. Stránka je www.pecino.wz.cz
Cody
Profil
No mě se moc nelíbí to barevná ladění a to menu se strašně dlouho načítá a ten úvodní text ještě déle!!! Proč je tam tolik reklam? A co když mám vypnutý obrázky? Pak je to nic moc. Teda spíš nic nic. Tabulky se překrývají, proč???? Nelze hlasovat do ankety!
pecino
Profil *
Tak ja neviem je to len moja druha stranka a som ešte iba začiatočník . Čo sa tíka tlačidiel v menu som to zmenil dal som tam običajne odkazy. Čo sa tíka načítania poraď ako to mám zrýchliť. Reklamy len tak aby tam niečo bolo keď prídem na niečo lepšie zmenim a mam aj radosť s toho keď vidim ako mi narastaju kredity. Mne sa tabuľky neprekrývaju používam mozilu s rozlišením 1024x768 možno to ma niečo spoločne s tím že na inom rozliženi sa prekrívaju nevim Môžeš poradiť ako to urobiť abi to išlo aj na iných rozlišeniach ok. Anketu nemôžem oskúšat lebo sa dá hlasovať iba raz ale stále tam pribúdaju nove hlasi takže ak bi sa nedalo hlasovať tak neviem odkiaľ sú. Inak ďakujem že si sa na to pozrel. Pecino
Pitness
Profil
Trošku pomaly sa to načítava, ale inak celkom v pohode.
Ale mal by som pripomienku ku gramatike.
Letmým pohľadom som nechtiac zazrel dosť gramatických chýb.
A pokiaľ máš stránku v slovenčine, bolo by dobre, keby bolo všetko v slovenčine (napr. Ježišek; O tráve, špeku, liděch, pivu a o dobré nálade;...)
ax123
Profil
Je to vcelku dobrá yaátenická stránka.
pecino
Profil *
Tak gramatika bola vždi môj problém, ale pokúsim sa s tím niečo spraviť abi som sa za ňu nemusel hambiť keď už to je na nete a má k tomu prístup každý. Pecino
Cody
Profil
pecino Já používám 800x600 a třeba zrovna z tý ankety je vidět jen spodek (MSIE). Zkus si doma nastavit jiná rozlišení (krásně to umí i PS PASD) a uvidíš co to dělá, testuj na různých prohlížečích. Co se načítání a rychlosti týče, zkus změni barvenou hloubku a velikost obrázků.
Pecino
Profil *
Dúfam že už sú trošku rýchlejšie, dal som niektore veci do ifram. A ako mi poradil Cody vyskušal som si pozrieť stranky v rozlišeni 800x600 tak som uvidel ako strašne to vyzera tabulky sa prekrivaju a celkovo nic moc. Ale chodi mi tam malo ľudi s takim rozlišením aspoň zatial. Ale aj tak sa to pokúsim nejako dať do poriadku. Tak zatial čau. Pecino
Petr
Profil
Můj nazor na tvé stránky je takový že bych já osobně dal prič na hlavní stránce i na ostatních tu tabulku to je za prví a zadruhý bych ve fotogalerie bch dal pryč ty rámečky okolo těch fotek. Tak to by nylo asi vše co se mi na tvé webu nelíbilo.
Pecino
Profil *
Tak konečne to už ide aj pod 800x600. Urobil som si aj poriadok v kode aspoň trochu a dal som niektore veci o iframe takže to ide rýchlejšie. Tak čo vi na to? Pecino
mosba
Profil *
k te ankete - nejprve mi na ni take neslo dost dobre hlasovat (kliknout slo jen na hranici mezi stupni hodnoceni. klikl jsem mezi "ujde to" a "nic moc" a zapocetlo se to jako "nieco hrozne"), po reloadu stranky se uz anketa chovala normalne a hodnoty se pri prejeti mysi chovaly jako odkazy. koukal jsem na to v opere.
p.s. takze jsem ti nechte trochu pokazil prumer. promin. mozna ale prave proto je take nejvic hlasu v ankete na nejnizsim hodnoceni?!
kamilio
Profil *
Grafika asi nieje tvoja silná stránka. Pripadá mi to ako Banerostroj. Aj tá farba je už nejak otrepaná.
mgiel
Profil
No kazdy musel být zacatecnik a nekdo lepsi nekdo horsi,jako na druhou stránku to vypada dobre-videl jsem horsi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0