Autor Zpráva
HJP
Profil
Ne, nekřičte všichni:-D Já vím, je to hrůza - je to prostě zmaštěné phpRS, já programování vůbec nerozumim, spíš jen budu moc rád, pokud poradíte, co se dá spravit nebo co je největší problém. Děláme ty stránky, protože nás to baví a protože se nám je podařilo dostat na vrchol, ale všichni jsme amatéři... hehhe, mám docela trému předstoupit před tolik profíků, no, snad nás neukamenujete. hahahaaaa - hlavně by mě zajímalo, jestli je na těch stránkách vůbec něco dobře:-D Tak tady jsou: PotterHarry.net
lukysy
Profil
Celý ten design jsem už někde viděl.
Ty dva iframy vadí... Rolovat v něčem, kde se už něco roluje... :o/
Michalek
Profil
biggest Czech and Slovak Harry Potter web site
nechybi tam na zacatku "the"? My se ve skole ucime, ze treti stupen prid.jm. je vzdycky s the

Ten text v bloku novinek mi prijde moc nalepenej doprava

Ta modra pod tim nejnovejsi komentare atd. mi nejak nesedi k celkovym barvam webu

Ty ICQ v kontaktech jsou nejak neprehledny... Musel bych v tom dlouho hledat abych neco nasel

Ty tlacitka OK, vstup atd jsou takovy "normalni" - zkus jim nastavit class="tl" a upravit si v CSS tridu tl, mozna

To je asi tak vsechno :-)
HJP
Profil
lukysy: design jsi mohl vidět jedině na jiných našich stránkách jako třeba http://www.hjp.unas.cz/ http://www.azkabanprisson.com/ a ani nevím kde ještě....:-) Ale jinak je originál od JuniorMa.

Michalek: jo je nalepenej, dalo mi práci dostat to vůbec do našeho layoutu a stále k tomu nedokážu dát hlavičku.... Modrá barva je z phpRS, to se mi nepodařilo sladit:-) Vzhledy tlačítek - aha, já mám XP vzhled, zkusím to:-) Díky
Marty
Profil
K designu nic nemám, ten se mi líbí.
K tématu a obsahu taky nic(rád si HP přečtu).
Ale v kódu se mi nelíbilo:
1)v atributu body máš zbytečně definovanou barvu pozadí - dát do CSS
2)ke konci dokumentu máš atribut font, ten už je docela zastaralej, udělej to přes span a třídu a vyjde to nastejno
3)vzhledem k tomu, že je to přes tabulky, tak se mi to docela blbě četlo, takže tam možná bude ještě něco
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0