Autor Zpráva
derhaa
Profil *
očekávám kritiku webu - design,kod atd. odkaz:5 Symbols
ppooler
Profil
Je to perfektní,ale.....

pár chyb tam vidím.
Vstupní stránka je v tomto případě trochu opodstatněná,ale přesto by měl být výběr jazyka na stránce úvodní.
Obrázek v rozlišení 3565px 2460 px je už trochu "přepísklý":-)
chybí ti tam kódovaní češtiny - na to je meta tag :
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250"> ( pro widows)

ale jinak, jak říkám perfektní...
Školník
Profil
Nesdílím názor, že úvodní stránka s výběrem verze jazyka je blbost. Ale na rozlišení 1024x768 je ten obrázek moc velikej a musím narolovat (navíc, je velkej a nekvalitně komprimovanej, spíš to otoč, udělej ho menší, ale kvalitnější), abych viděl odkazy pro vstup na stránku. A taky to na mě působí jako stránka, která má "odfiltrovat" reklamu na webzdarma..;-)
Trochu zlobí kódování v menu, při kliknutí na Kapela se z Hlavní STRANA stane Hlavn� str�nka (STRÁNKA), podívej se na to.
Bylo by lepší v menu zvýraznit sekci, ve které se právě nacházím.
V sekci downloads se zobrazí další políčko downloads, u kterého nevím, jaký tam má smysl
Fotky na úvodní stránce jsou zbytečně velké (131kB,400!kB).
U shopu blikající text, proč ho nenechat vidět stále - červená je dostatečné zvýraznění, takhle jsem musel čekat a četl jsem to na třikrát.
V patičce je zbytečný obrázek validace, navíc, když po kliknutí zobrazí toto: http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.5symbols.com%2Fkape la.htm
Všechny náhledy obrázků jsou moc veliký. Proč se při zobrazení jednotlivých fotogalerií ve fotogalerii (?) otevírá nová stránka?
Sekce kontakty, možná lepší uspořádání, moc toho tam ale zatím není.
Odkaz na v stupní stránku, no nevím. Nebylo by lepší dát možnost měnit jazykovou verzi přímo na stránce? Například dvě vlaječky...
Za (někdy možná) přehnanou kritiku se omlouvám..
derhaa
Profil *
prehnana kritika? pche cekal sem toho vic....

no abych to upresnil... ten web sem vytvoril, jiz lezi na webu od ledna 2005, ale poslednich 14 dni sem ho zvalidoval a predal jinemu webmasterovi...

tak validita to me mrzi, predelaval sem to do xhmlt strict prave kvuli tomu, aby to mel pocit "cistoty a ochrany" (svedomi ciste, ze predavam cisty a validni kod)

Skoda, za tu cestinu uz nemuzu, a to ze tam pere neuzavreny <br> taky ne, zjistil sem to az po napsani tohoto dotazu do diskuze - zkusim to poupravit,.... nezrusili mi pristup na server hahahaha :))

jinak za ostatni jiz nesu zodpovednost...:)
Mila
Profil *
derhaa
Ta barva na vstupní stránce je hrůza,
Ty čtverečky na klik hrůza,
oprav to!
ppooler
Profil
Školník
Nenapsal jsem jsem ,že úvodní stránka s výběrem jazyka je blbost,ale že v tomhle případě je to ještě celkem v pořádku (já totiž nesnáším vstupní stránky) - jediná vyjímka jsou stránky s např.sexuálně explicitním materiálem ,kde je vyžadován věk 18-let , možná ještě tento případ...




derhaa
Stáhnul jsem si tu první píseň (liar)- je to celkem dobrý,ale už moc tvrdý - trochu mi to připomíná Krabathor...
Školník
Profil
ppooler: Kdybys vzal v úvahu, že jsem ten komentář odeslal něco přes 4 minuty po Tobě, tak bys mohl (i podle toho, jak je to dlouhý) usoudit, že jsem na Tebe nijak nereagoval...
derhaa
Profil *
to ppooler.... mistni metal-core kapelka... drive sem vseobecne tvrdsi poslouchal... sou docela fajn..:) dneska sem jiz na jine vlne...:) jinak krabathor... hm potesil by si chlapce z kapely k prirovnani ke Krabathor... jeden z jejich oblibenych kapel!!
RPG
Profil
derhaa
- Validita je k ničemu.
- Nepodrthávej to, co není odkazem.
- Zruš blikající texty.
- Již zmíněná absence meta tagu pro kódování češtiny.
- Zkus zvětšit písmo.
- Zmenšit velikost obrázků.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0