Autor Zpráva
kryšpín
Profil *
Prosím o kritiku http://www.caslavsko.net/
stránky jsou vytvořeny na podkladě redakčního systému phpRS. Nejsou sice zcela hotovy, ale plánované změny budou již jen minimální (například bude ještě upraven ten katalog firem, a chybí grafické symboly v seznamu rubrik- možná to ještě znepřístupním)

V zásadě lze stále něco vymýšlet a na 100% to pak z podstaty věci nebude hotovo nikdy.
typ tvorby: spíše řekněme amatérská, zejména v oblasti CSS
techologie: free CMS phpRS + vlastní doplňky. PHP, MySQL, HTML, CSS
zkoušel jsem to testovat v IE 5,5,5,6 Firefoxu, Opeře, mělo by to být čitelné minimálně v 800/600 1024/768 -- vyšší nevím jak to dopadne, můj monitor to nezvládá.
grafika omezená (nemám moc možností) + zčásti záměr, aby nebyl moc velký objem dat.
Web má působit střízlivě, seriozně, nepřeplácaně. Jde primárně o informace, funkčnost je nadřazena (ale nikoliv 100%).

Díky za Váš čas
Mila
Profil *
kryšpín
Stránky celkově velmi dobré!!
Ale to logo je neklikací a ty čtverečky v něm nic moc(a tahají oči), dej tam nějakou fotečku
Čáslavska, no a napiš to v tom logu přece jenom s háčky a čárkami.
čau
mazlik
Profil
sice jsem amatér,ale to hodně lidí co budou chodit na tvoje stránky...na mě to působí velice dobře a hodně propracovaně.....líbí se mi to....
computerworld
Profil
dobrá stránka
kryšpín
Profil *
To Mila:
Ale to logo je neklikací a ty čtverečky v něm nic moc(a tahají oči), dej tam nějakou fotečku
Čáslavska, no a napiš to v tom logu přece jenom s háčky a čárkami.

Logo klikací je, ale jenom ta část vlevo, uvažuje se o možném místu na nějakou reklamu někdy do budoucna, takže ty čtverečky je zatím taková "z nouze cnost" než seženu nějaký indiferentní obrázek, který se tam bude hodit. (Čáslav to být nemůže, tím bych naštval všechny co se cítí být spíše Kutnohoráky, a mě jde o to spolupracovat s oběma) S háčkamy a čárkami bych to napsal taky moc rád, ale ten zpropadenej font není v české verzi (tedy já ho nemám) a přitom se mi hodně líbil a tak to budu muset nějak doplnit. A to je zase o té grafice, kterou mám omezenou. Ale pokusím se. Díky.
Gekon
Profil
kryšpín
- Celkově moc roztříštěné
+ alty
+ promakané do detailů
- ale pár detailů (gramatické chyby) ti uniklo

Mila
Obávám se, že to logo klikací je
Mila
Profil *
kryšpín
Gekon
Omlovám se, klikl jsem jen uprostřed
kryšpín
Profil *
Díky za Vaše zprávy a čas. Podařilo se mi díky nim náhodou přijít na jednu chybu (upravím jí až časem), ale koukám na ní už měsíc a nevšiml jsem si jí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0