Autor Zpráva
Prue
Profil *
Nej stránka na světe. Prosím o kritiku...
Raider
zabudol si napísať adresu (ak vôbec nejaká existuje)
Peca
Jako tato stránka? Sice zajímavé diskuzní fórum, ale už jsem viděl lepší :-)
RPG
Prue
No, nebude to nej stránka na světě, obyčejné fórum... co na ní vydíš tak zajímavého?
___

Ale konec srandy. :-)
Pošli URI.
Prue
Profil *
http://kristi.blog.cz/0602/charmed
RPG
Nej stránka na světe.
Napadá mne jediné. ROFL

Prosím o kritiku...
Máš ji mít.

1) Obrázky přetékají obsah.
2) Pozadí je hrozné, ruší mne, bolí z něj oči.
3) Nepřehledný kód (to bude tím, že je stránka generovaná... že?)
4) Nevýrazné položky v menu.
4) Opět pozadí, špatně se na něm čte text.
Gekon
nej-horší?
nej-trapnější?
nej-primitivnější?
nej-lepší?
nej-mongolštější?

Jedno z toho to není, hledej, šmudlo.
Jinak mi nezbývá než souhlasit s kolegou RPGem
RPG
Gekon
Kolegou... ;-)

Mimochodem, to nej jsi vystihl velmi přesně, nezbývá mi, než s tebou souhlasit, kolego. :-)
Gekon
RPG
Díky, pane kolego, jsem rád, že sdílíš můj názor:)
Prue
Profil *
Máte pravdu, že je vygenerovaná, ale na tom přece není nic špatného...
Jakub Truneček
Profil *
Máte pravdu, že je vygenerovaná, ale na tom přece není nic špatného...
Spíš na tom není nic dobrého ...
Mlékař
Profil *
No stránky sice nejsou nic moc ale nenech se odradit kritikou-každý nějak začínal a i já jsem kdysi vygeneroval "nádherné" stránky ve Front Pagi :-) Po nějaké době co jsem se snažil ty sránky zprovoznit mi došlo že takhle to dál nepůjde-zkus se naučit programovat-podle mě je to zábavnější, máš větší volnost a časem se naučíš psát mnohem kvalitnější kód něž nějaký vygenerovaný paskvil. Mnoho štěstí.
link na JakPsátWeb

PS:není na tom nic těžkého-naučíš se to celkem solidně tak za týden.
Prue
Profil *
Ještě bych ráda upozornila na http://www.333.nanic.cz . Taky docela dobrý stránky a to myslím vážně
Tomik
Mlékař, dost OT - omlouvám se, ale nedalo mi to :)
zkus se naučit programovat
To sem IMHO úplně nepatří, HTML je značkovací jazyk, takže má k programování daleko i takové PHP je "jen" scriptovací jazyk, takže to je scriptování, i když tam již nějaké náznaky programování nalézt lze...

PS, aby nevzknikla flame :) nechci nikoho, kdo dělá v PHP urazit, ale je to tak, i v PHP mohou být dobří vývojáří (i já se o to pokouším), ale rozhodně vývoj aplikací v php není plnohodnotným programováním, natožpak "dělání" stránek v HTML.

</konec OT>

Prue
http://kristi.blog.cz/0602/charmed
Naprosto souhlaím s kritikami od RPGa a Gekona...

OT pro RPG: skloňuji to správně? :)

http://www.333.nanic.cz
Není to špatné, jen bych to vycentroval a zbavil se těch ošklivých rušících gifů. A barva nadpisu docela zaniká s pozadím...
Tomik
Prue
Ještě bych ráda upozornila na http://www.333.nanic.cz . Taky docela dobrý stránky a to myslím vážně

Tak vše beru zpět, vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z výchozích vzhledů systému, kterým jsou stránky tvořeny není co hodnotit.
Možná tak ty hrozné gify...

Jinak mi připadá poměrně dost nemorální nechat si tady okritizovat práci, která je někoho jiného, vydávat ji za svou a neupozornit na to... Styď se!
Mlékař
Profil *
Mlékař, dost OT - omlouvám se, ale nedalo mi to :)
zkus se naučit programovat
To sem IMHO úplně nepatří, HTML je značkovací jazyk, takže má k programování daleko i takové PHP je "jen" scriptovací jazyk, takže to je scriptování, i když tam již nějaké náznaky programování nalézt lze...

Tomíku, zdá se mi že toto je zbytečné hnidopišství-jak bude asi říkat vytvářebí stránek psaním kódu někdo kdo o tom nic neví a sotva něco vygeneruje v editoru (neuraž se Prue, myslím to obecně)-ok programování se nenaučí jen tak za týden, ale tohle je diskuse o webu a já konkrétně mluvím o HTLM či CSS->zde mi Tomík snad dá za pravdu že ovládnutí záladů těchto jazyků není nic těžkého.

PS:přesto se omlouvám, to "programování" mi ujelo celý den dělám úkol z programovámí :-) Jo a taky už mi to moc nemyslí-po přečtení všech těch hádek s Radkem Hulánem které jsem si teď pročítal...
RPG
Tomik
Ono, ani já sám netuším, jak se to skloňuje. :-) Nejlépe mi zní asi RPGho.
Jinak s Tebou ve všem souhlasím...
HeWeR
Na stránce jsem strávil asi 3 sekundy :) - promiň. Na první pohled to nevypadalo jako "nejlepší stránka na světě". Zklamal jsi mé očekávání... :)
PerToon
Ehm. Fakt soda. Oboje ty stránky. Zkazil sem si den v jeho třetí minutě.... hm...
habendorf
PerToon: člověče to ti stačí málo :o)
Tomik
Mlékař
Jasně, nemusíš se omlouvat... :)

Spíš mi šlo o to, že dobrému programovaní se člověk za ten týden nenaučí, xHTML a CSS zcela jistě.
Dero
Ono, ani já sám netuším, jak se to skloňuje. :-) Nejlépe mi zní asi RPGho.

OT: Já bych to asi neskoňoval, Tvůj nick je zkratka, ne zkratkové slovo, takže asi bez RPG
habendorf
Spíš mi šlo o to, že dobrému programovaní se člověk za ten týden nenaučí, xHTML a CSS zcela jistě.

(x)html a css se nenaučíš ani za rok. Já se o to pokouším už rok a půl a rozhodně to neumím.
koudi
habendorf
(x)html a css se nenaučíš ani za rok. Já se o to pokouším už rok a půl a rozhodně to neumím.

Ale jo, za tejden klidně. Je ale dobrý si rozlišit, co vlastně myslíš.
1) strukturu (syntaxi) jazyka
2) umět to správně používat

já samozřejmě myslím to první.
habendorf
Tak syntaxi se naučíš za 20 minut, to je jasný.
Jezus
Profil *
Syntaxi pochopis za deset ale ze nekdo neumi ovladat a vyznavat se ve slozitejsich kodech rozhodne neni ostuda. naky lidi ucenim toho stravi mrte let. takze se nevzdavej a uvidis ze casem te tu budou jen chvalit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0