Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Adresa webu: www.ebofak.ic.cz

Sám to sice nemám od ostatních rád, ale omluvte mě prosím. Založili jsme nové
diskusní forum o všem. Budeme rádi, když se k nám připojíte a pomůžete nám ho
rozjet. Děkujeme
Juve
Profil *
si delas srandu ne? Potrebujes zpetne odkazy?
Mistr
Profil
Díky za pozvání, ovšem nebudu tam chodit. Navíc má to fórum nějaký "life-motiv"? Tohle je třeba pro webdesignery. Ale to Tvé?
Gekon
Profil
Hm, díky, nechci, to bych snad radši překousl Xchat, nebo napájecí kabel... teď nevím, co by bylo menší zlo
Railbot
Profil
Tohle rad nemam a uz jen proto se tam ani nepodivam. Ale tady ti jinak odkaz houby pomuze ohledne robotu/vyhledavacu...pokud se nepletu, tak je zde nastaveno nofollow :)
ronan
Profil
Smazat.
dabljirka
Profil
je to naprosto fantastickéí, Samozřejmě ti dobří panáčci cloumají morální klikou, až nevědí kterým směrem se vlastně točí: Důvod je jednoduchý: máš svý a oni prd ... tak to bude vždy! Jinak, bohužel, design působí odrazujícím způsobem: systém černé je něco absolutně jiného, než opačně- systém bílé. Černá v bg: jen absolutně nejnutnější text(titulek) a dost. Náš mozek je nastaven na nebe a kontrast: opak vytváří iluze snů: mrkni na můj http://jirkart.euweb.cz - tam je přesně princip, kdy na tmavém ...#333333(ale nikdy ne černém, černá není barva!) se pak objeví v kontrastu obrázky (u klasické grafiky hlubotisku pouze na bílé!) Bude stačit, když tu černou něčím zlomíš - v tvého webu to chce jen trochu červené a okru ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0