Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o kritiku třídní stránky www.jakokren.net
Mistr
Profil
Pěkné.

Jen takový dotaz: v titulku první stránky píšeš Třída 3.C Gymnázia Křenová a hned na následujícím řádku píšeš mj. na stránky třídy 2.C4 gymnázia Brno. Jak je to s tou třídou?

Ve fotogalerii máš nějakou chybku u první fotky.

Na kartičce Zdeňka Vítka chybí fotografie. Navíc bych s s ní ještě graficky pohrál. Myslím, že nějaké barvičky by neuškodily. Jo, a jen tak mimochodem: datum (u narozenin) se píše ve formátu 27. 3., tedy s mezerou za tečkou po dnu a s tečkou za číslovkou měsíce.

Na stránce mé jmenovkyně Báry Polákové zlobí odkaz v části Co mě rozesměje. (teda, aby bylo jasno s tou jmenovkyní, já Bára nejsem, ale příjmení máme až na "-ová" stejné... :-) ).
Mistr
Profil
Anonymní
Jak jsem z webu pochopil, konáte během roku nějaké celotřídní akce. Tak to je skvělé. Držím palce, ať vám to vydrží dál.
Icepoint
Profil
Velice se omlouvám, ale z nějakého důvodu nelze navázat spojení s databází. :(
ronan
Profil
Moc pěkný stránky, téměř není co vytknout.

OT: U fotek jsem se zasmál, ten dárek k narozeninám v podobě dvou pivek a brčka je opravdu skvělý nápad:). A taky tam máte pár hezkejch holek;).
Mistr
Profil
ronan
pár hezkejch holek
Například? :-))
Anonymní
Profil *
jj, díky, jinak ty stránky zatím předělávám, původní verze byla na nase-c4.wz.cz jinak ty chyby, času moc není a nestíhám to prolízat :-( jinak třídní akce jsou skvělý, kdo bude chtít, pošlu heslo a můžete kouknout aji na lepší fotky ;-)
ronan
Profil
Mistr
http://www.jakokren.net/foto.php?p_fotek=12&od=0&album=2 ta veprostřed :).. Bylo toho ještě asi o 2 víc, ale to víš, spatně se tam hledá;)
Mistr
Profil
ronan
Tak to by měla být Bára, ne? Viz první reakce na tento dotaz.

To jsou věci. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0