Autor Zpráva
Ivorius
Profil
Tož mi řekněte co si o tom myslíte :)

Šternberk - neoficiální stránky
habendorf
Profil
Takový hezký hrad tam máte a ty tam vrazíš nějakou formuli, styď se :o)
habendorf
Profil
Teď vážně - dej tomu spodní margin, ať se na to nelepí reklama. A menu by IMHO zasloužilo výraznější hover.
Ivorius
Profil
Hrad má skoro každý, ale závody Mistrovství Evropy do vrchu (ECCE HOMO), to je unikát :)
HeWeR
Profil
Hmmm...nice, ale:
to menu mi nějak nesedí (ten hover bych nedělal tučný, vypnutí podtržení bohatě stačí)
taky mi připadá, že to menu má jiný margin u poležek nahoře a jiný dole
u copyrightu dole bych dal tvé jméno jako odkaz na mail
proč se po vypnutí stylu zobrazí kousek formule? (dole)
a proč se to při tisku vytiskne na dv stránky?
Ivorius
Profil
Menu má jiný margin nahoře a dole záměrně. Odkaz na mail nedám, protože už mi chodí celkem velká denní porce spamu :), bude tam odkaz na mé stránky.

Tisk jsem zatím neřešil, ale díky za upozornění.

Ten kousek formule je kvůli tomu, že jsem ho potřeboval dostat mimo layout webu (má rozměry 770px a už by tam nevešel) , tudíž jsem ho musel vložit jako obrázek a absolutně napozicovat. Jestli má někdo lepší řešení, rád si jej vyslechnu.
Hansheiling
Profil *
Logo s hodinkami a formulí je značně široké - 273px je opravdu hodně,
zabere to téměř polovinu monitoru.
Ivorius
Profil
Tak samozřejmě záleží na tom, na jakém monitoru se na to díváš :) Uznávám že je to docela veliké, ale většina dnešních monitorů je minimálně 17 palcová.
habendorf
Profil
ale většina dnešních monitorů je minimálně 17 palcová.

No tady půjde spíš o rozlišení, že :o)
Ivorius
Profil
Tak nějak předpokládám, že čím větší uhlopříčka tím větší rozlišení, ale je možné že se pletu ?
Fnesveda
Profil
A proč odkazy nikam nevedou?
A co ta latina?
Ivorius
Profil
A proč odkazy nikam nevedou?
A co ta latina?


Myslíš to vážně, nebo si děláš srandu?

Odkazy prozatím nikam nevedou, protože je to návrh webu. A ta "latina" je Lore Ipsum text, který webdesignéři používají pro vyplnění částí, ve kterých bude nějaký text
Ivorius
Profil
Ti jež používají prohlížeč, který jest chválen do nebe Radkem Hulánem, povězte mi prosím, zda-li korektně zobrazuje můj výtvor. (Malá nápověda: Opera :)

Mě to v Opeře uřízne půlku obrázku, tak bych rád věděl jestli to dělá i ostatním nebo jen mě.
habendorf
Profil
Mě to jede v Opeře dobře, nic to neřeže.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0