Autor Zpráva
Kasal
Profil *
Jak se vám líbí má stránka? Jde mi hlavně o originalitu. http://sweb.cz/dh.mix/tvorba/1/pozadi.htm
none
myslim že to je napodobenina jakpsatweb.nebo se mi to jenom zdá???
Indy
Souhlasím. Jenom jsem to přeletěl, ale ty texty mi jsou hodně povědomý.
Pitness
nič v zlom, ale ide ti o originalitu čoho?
- textu? - asi nie ( ako keby ctrl+c z jakpsatweb)
- pozadia? - také som ešte nevidel, možno originálne je.
izsak
Originalita: 0 bodov.
Vzhľad: žiadny.
Nejaké je to celé strašne pomalé. Na to, že to je obyčajný HTML súbor, sa mi to celé načítavalo na DSL 256 dobrých 60sekúnd.
Ju, prave to načítalo pozadie.

Citát:
Závěrem

Chtěl bych dodat pár doporučení. Vlastně budu opakovat věci ze začátku tohoto textu, ale přijde mi to důležité. To hlavní, co bych chtěl říci:
žádné obrázkové pozadí = nejlepší pozadí
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com:

Nechci být hnusný, ale stránky o webdesignu mají mít perfektní design. Do toho mají tyto stránky dost daleko. Obrázkové pozadí, standardní modré linky, patkové písmo, špatný odkaz na externí CSS, ...
Kód ani obsah nehodnotím.
Spikee
Kasal
Ty si asi robíš srandu. ČO tam je originálne?
Veď to je úplne to isté, čo na Jak psát web.
none
toto je stránkajakpsatwebu a to je stránkakasala.Tak tohle jestli je originalita tak sem blázen.tak posudte...........stačilo dat copy a změnit pozadí a stránku měl na světě bez vyložené námahy.
habendorf
Kasal: Tak to je ryzí plagiát, navíc nepovedený. Riskuješ!
none
Tohle bych doporučoval ukázat správci webu!!!!!!!!!!!!!!!co na to on :-)
Spikee
Yuhu daj to na stránku "zlodej"!
Pitness
To, že niekto spraví niečo také je podľa mňa nemorálne, ale ak si niekto takúto stránku nechá ohodnotiť priamo "pri prameni", tak to je minimálne drzé a podlé.
Martin Kuželka
Nemyslím si, že si to tu nechal ohodnotit ten, kdo to okopíroval, ale jen někdo, kdo na to chtěl upozornit...
Spikee
Yuhu si toto téma asi nevšimol (čo by mal).
Acci
Si snad děláte srandu, podivte se na http://sweb.cz/dh.mix/
mgiel
Tak tohle je vtipny :)
chobot
hm, ale rikate porad to same
Acci
Někdo chtěl proslavit své stránky, tak zkopíroval text od Yuhůa a čaké, až na něj všichni odkážou a čeká na dobrou pozici ve vyhledávačích. Tomu se říká optimalizace.
Kráťa
Pochybuji, že ti je je duševně víc, než 13 let. Proč to kopíruješ?
Acci
Stránka vytvořena takto:
CTRL+A >> CTRL+C >> CTRL+V >> CTRL+S
Aspoň tipuju
JiK
Profil *
je to hrozny, pozadi se nacita minuty....a to jsem na paterni lince
Marek Janů
No, já si myslím, že je to pouze sranda, protože taková drzost - kompletně to okopírovat a ještě si to nechat na autorově stránkách hodnotit mi přijde trapný. Autorovi na jeho stránkách asi nezáleží, protože to, že je zloděj mu udělalo dobrou antireklamu. Navrhuji žádost o odstranění dané stránky Kasalovi. A uzavření tohoto téma. Jestli je to totiž sranda, tak se nám někdo pěkně směje, že se tím zabýváme!
JohnBruk
teda nemůžu si pomoct, ale už jsem to někde viděl ???
JohnBruk
aha....takže přece jenom, no že se nestydíš!!!!
pokec
Profil *
no možná sem zase trochu opožděnej, ale pokud si zobrazíte zdroják té stránky, tak tam objevíte toto: <meta name="author" content="Dušan Janovský"> a to jméno sem už někde slyšel ! ;)
mgiel
hele tak toho nezname ale nevadi,no jsem zvedav jestli autor se sem nekdy jeste vráti aby nám to vysvetlil :) nebo odkaz budeme moci zaradit do nové kategorie záhady a ufo na internetu ?
pokec
Profil *
No zajímalo by mě jestli ho zná Yuhů:).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.