Autor Zpráva
moe
Profil *
Jak se vám líbí weby http://moemoemoe.chytrak.cz a http://moemoemoe.chytrak.cz/futurama
ppooler
Profil
Je to perfektní,zvlášť ten první...
moe
Profil *
Je to perfektní,zvlášť ten první... Tak to děkuji.
esemeska
Profil
Jo fakt je to jeden z nejhezcich webu co jsem kdy videl(asi jsem jich zase tak moc nevidel:)
-ten prvni nema chybu:)
mozna jen klikaci logo a trochu vytunit menu
moe
Profil *
mozna jen klikaci logo a trochu vytunit menu
Díky, zapracuji na tom...
ronan
Profil
Krása. Jen se mi nelíbí pár detailů v menu a nemám rád tabulkové layouty.
dabljirka
Profil
tahla dobrovolná práce, která nemá mimo vlezdoprdelizmu žádný význam, byla stvořena proč ...? V programovém plánu tahle fosilie už je dávno nahrazena roztomilým kyborgem, který bude opravdu velice a velice věrohodnějším, něž nějaký humanoidní ***** ... No a co ted ... ježíííši ... Navrhuji opravdu odůvodnitelnou (čili i katolicky stravitelnou) sebevraždu ...
Ice
Profil
Promin ale je tam moc zlute. Skoro jsem "oslep"!
kohout
Profil
Zvýrazni odkazy! Nejlépe podtržením.. :)
Lukas Dohnal
Profil *
no ta žlutá je taková moc ostrá, ale jinak je to supr ;o)
moe
Profil *
Pohraju si s tím.
JOKER
Profil *
Ode me jedna takova rada. Graficky je to moc hezky a presne to padne k Simpsons jako takovejm. Ale zkus se prosim na tu stranku podivat pres Firefox (Mozilla) - layout trosku nesedi. Vim ze vetsina uzivatelu jsou bohuzel zabredli v IE (k cemuz neni mimochodem jediny logicky duvod), ale urcite by bylo fajn, kdybys tu stranku vytunil aspon pro Mozillu a IE. Jinak je to hezky a hodne stesti s webem.
jozob
Profil
OK, a teraz "pod pokličku". :-)

1.) DTD je HTML 4.01 a používaš XML ukončovanie nepárových elementov
2.) Vlastnosti objektov definuj v CSS
3.) Vo Firefoxe je to rozsypané
4.) Grafiku, ktorá je súčasťou designu je lepšie robiť pomocou CSS (ako background)
5.) V obrázkoch definuj alternatívny textový popisok
6.) Používaš atribúty, ktoré sú v uvedenej DTD podľa WC konsorica Deprecated (Chamurappi, nereaguj prosím :-), nech si každý na to spraví vlastný názor)
7.) Keď vypnem štýly, je to veľmi nepekné

Ale inak Simpsons rulezz :-)
Hansheiling
Profil *
Pěkný,
akorát v obou menu je mezi >Odkazy a obrázkem mezera
> ICQ a WinAmp skiny - není mezera
> sddf(anketa) také - není mezera
Anonymní
Profil *
fak super hlavne to prve to je bomba:-)
pepi
Profil
Poprosím Vás ohodnotiť, skritizovať web a poradiť čo vylepšiť na http://www.da.sk aby bol čo najlepšie nastavený pre SEO vyhladávače, alebo čo máme vzhľadom na SEO zle urobené.
Kto vie poradiť ako zaručene a čo najrýchlejšie zaregistrovať web do DMOZ.com?

Ďakujem
pepi
moe
Profil
Takže nyní už se weby správně zobrazují i ve Firefoxu. Validní to sice není, ale já se zase na validitu (natožpak na sémantiku) zas tak nekoukám. Důležité je, že se to zobrazuje správně. Jinak všem díky za názory, něco ještě časem poupravím...
Valach
Profil *
Vidím, že si s tím copyrightem moc hlavu neděláš :-) Celkem pěkné.
Moe
Profil *
Vidím, že si s tím copyrightem moc hlavu neděláš :-)
tohle mi prosím vysvětli, nějak jsem nepochopil, co tím máš na mysli.


Celkem pěkné.
Díky, potěší.
Anonymní
Profil *
zkus to jeste potunit tak, aby to bezelo i pod Operou ....
trama
Profil *
preferu ten první hodí se barevně k tématu :-)) jinak kod jsem nezkoumal :-) ale graficky hezké .-)
trama
Profil *
preferu ten první hodí se barevně k tématu :-)) jinak kod jsem nezkoumal :-) ale graficky hezké .-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0