« 1 2 »
Autor Zpráva
radovan k.
Profil *
http://www.bloger.cz

ještě to není hotové, ale vaše názory na cokoliv :-)
WanTo
Profil
Velice zajímavý design. Takových barev a pořád to vypadá dobře :-)
radovan k.
Profil *
děkuju :-)

zkuste se registrovat, ten styl se dá velice rychle měnit
Error
Profil *
Mě to tedy s těmy barvami nenatchlo!
a) Je to moc křiklavé
b) Nehodíjou se mi barvy k sobě
c) Nelíbí se mi to pozadí (dosti netipické)

Je to poze můj názor!

Ten panáček se mi velice líbí a ty šikmé vzorky taky - používám je i já.

TAK zdarec
WanTo
Profil
Tak už bych přece jen pár výhrad měl.

Když kliknu na tlačítko zpět, neustále se zobrazuje upozornění o POST datech, která vypršela. Bohužel nemám jinou možnost než zpět použít, navigace v administraci je totiž užasně nepřehledná.

Dále bych ocenil možnost nahrát si vlastní design, tím myslím uploadovat vlastní CSS šablonu a obrázky.

A vůbec jsem nenašel možnost vložit článek. To jsem jí přehlédl nebo to ještě není dokončené?
PerToon
Profil
Ta hlavička na mě působí, jako kdyby omylem přetekla na plnou šířku... to se mi nelíbí... jinak to je docela dobrý.
error414-
Profil *
jeda dalsi error :-), tahle diskuze je sama chybka

myslim ze takovych systemu je hodne, a ja bych spise dal prednost svetlejsi barve
Gekon
Profil
Tak teda ty barvy jsou celkem tragické. Lehce přeplácáné, ten IE design (rozhozené jak jen to jde) mi tady fakt nesedí, jinak celkem pěkné
Martin
Profil
Rád bych popřál hodně štěstí, ale...
© 2006 - created by www.bloger.cz & *******

zaregistroval jsem se, ale nepřišel mi aktivační mail.

UPDATE
proč to místo BANA.N.CZ píše hvězdičky :)
Martin
Profil
Registrcí = založením blogu obdržíte adresu ve tvaru
http://JMENO.bloger.cz
a poté můžete v blogu měnit vzhled, povolovat autory, přidávat kategorie...

chtělo by to opravit chyby
radovan k.
Profil *
je nutné zadávat malá písmena při registraci, to ještě ošetříme
halogan
Profil
Zdravim,
asi me nikdo nebude poslouchat, ani brat vazne, ale zkusit to musim:
1) Ta tuzka nepatri do HTML, pryc s ni do CSS
2) Mate tam trochu bordel v HTML, nejaky uzavirani, otevirani, tam kde nema, ...
3)
  <tr class="hlavicka1tr3"> 

<td class="hlavicka1tr3td1">&nbsp;</td>
<td width="15" class="hlavicka1tr3td2">&nbsp;</td>
bez komentare
4) Docela by se hodil styl pro handheldy a tisk

No nic no, neverim, ze by byla jedina pripominka uspesne prekonana, ale za pokus to stoji. K tomu HTML... hodne stesti pri redesignu, tot vse. Jsem ale rad, ze oproti minule, kdyz jsem mel nejaky komentar jste se poucil a zacal psat uvozovky k atributum.
habendorf
Profil
Tak teda ty barvy jsou celkem tragické. Lehce přeplácáné, ten IE design (rozhozené jak jen to jde) mi tady fakt nesedí, jinak celkem pěkné

Tak tomu říkám názor.
Martin
Profil
Tak jsem se zaregistoval podruhé, tentokrát ale s malými písmeny. Stejně to nepomohlo. Aktivační email jsem nedostal.
Validní to asi nebude, nebo se pletu?
Gekon
Profil
habendorf
"Tak tomu říkám názor."
Ironicky? Myslím, že jsem celkem jednoznačně vyjádřil svůj pohled na věc, ne snad?
egg
Profil *
Hnus je to. A jestli to je hostovaný na banánu, tak počítejte s 30% dostupností.
habendorf
Profil
Gekon: no mě to připadá jako kdybys řekl, že tě v hospodě zmlátili, pivo měli teplý, znásilnili ti tam ženu, jídlo bylo studený, ale jinak bezva
dabljirka
Profil
co je použitelné při absenci vkusu, je možnost změny - perfekt: možnost alternativy komplementárních barev(zelenáxčervená) Je realita, že v každém OS jsou barvy velmi jiné ... v mém (IE) jsou děsivé, neakceptovatelné - pozn.margin: je to ošidně, rozdílnost monitorů, rozlišení,OS - problem není ani v konkurenčních systémech: stačí zaznamenat degradaci monitoru v rozmezí 3 let a je to jasné ...
Anonymní
Profil *
Vypadá to přinejmenším zajímavě, ale v každém případě bych tu červenou hlavičku změnil - aspoň jinou barvu!!!
radovan k.
Profil *
krom vkládání obrázku šlape vše

zkuste někdo regnout :-)
lolek
Profil *
NO to je teda sila! 1] Domena je priserna a zaroven trapna. 2] Priserne HTML (tabulky) a nudny design. Vypada to jako prace horkou jehlou na koleni. Tento projekt nema sanci se jednak uchytit a ani nema cim zaujmout.
Meldo
Profil
kukol som http://demo.bloger.cz/ a najprv som si myslel, ze ten hnedy ram cez celu sirku stranky len zle opera zobrazuje. v ie to je ale rovnake. toto sa mi velmi nepaci.
Meldo
Profil
este jedna vec. http://demo.bloger.cz/ v tom obrazku s kvetinkou sa zobrazuju top pisálci. font je ale biely a zasahuje do bielej kvetiny takze to tam nieje vôbec vidiet. celkovo by som to ale odstranil.
radovan k.
Profil *
plno věcí se ještě dodělává

validní už by mělo být, až na detail s toplistem :-) a možná ještě něco malého


menu zpřehledníme
RadimH
Profil *
Zdravím "konkurenci" :),

přijde mi divné, když si registruji svůj blog a posléze se ještě musím registrovat jako autor, abych mohl psát příspěvky. Administrace mi přijde taková neintuitivní, byla by potřeba vylepšit (otestovat na lidech). Vím, že ani moje administrace na Brouzdej.cz není ideální, nicméně krapet nestíhám :-).

Projektu bych vytknul anonymitu. Není jasné, kdo to provozuje, proč to provozuje a jak kontaktovat autora.

Nejsou na první pohled jasné výhody, proč bych měl Bloger.cz používat.

Po zadání aktivačního klíče bych měl být rovnou přesměrován do svého blogu a nikoliv se znovu přihlašovat. Není také jasný rozdíl mezi "Chci psát články" a "Chci svůj vlastní blog". Co dělají přímo ve článku klíčová slova? "klíčová slova: bloger.cz, banan.cz" :-).
radovan k.
Profil *
autor projektu jsem já :-) Radovan Kaluža (banan.cz), každopáděn programovou část z 80 procent dělal člověk z našeho týmu :-)

ta navigace ta je opravdu špatná, resp byla špatná, nyní jsme se to pokusili zintuitivnit

co se týče že musí být autor + majitel blogu je to z důvodů, že je zde podpora více autorů

doufám že se bloger.cz bude líbit

uplně dokončen bude tak do týdne, již nyní jej možné je plně využívat, a chystáme hodně vychytávek, co jinde není, máme na to vyhrazeného jednoho člověka z našeho týmu, který se tomu bude plně věnovat
Anonymní
Profil *
Ta doména je opravdu špatná, raději jste měli zvolit třeba maxblog.cz, alespoň by to korespondovalo s Vaší nově koupenou službou. Jinak mi ten design příjde, pěkně řečeno, zvláštní. Připadá mi, že je takový celý rozházený = chybně interpretován. Navíc by to chtělo nějaké lepší logo.
radimh
Profil
to: radovan k.
No to je sice hezké, že jsi autorem, ale nemáš to nikde napsané na stránkách :).

Autor a majitel blogu) to by se mělo nějak dořešit.

No jsem na tu novou službu zvědav a budu jí pečlivě sledovat :)). I když konkurence je v této oblasti silná - Blog.cz, Bloguje.cz. Jsem zvědav, kolik budete mít nových uživatelů.
radimh
Profil
Anonymní) Spíše naopak. Měli si pořídit název v němž není po slově "blog" ani památky. Tím totiž mohou konkurovat zavedeným blogovacím systémům - vybočí z řady.
radovan k.
Profil *
na http://www.lupa.cz/diskuse/39/ se rozbouřila diskuze ohledně ochranné známky :-)

kde vůbec najdu seznam ochr. známek ?
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0