« 1 2
Autor Zpráva
jirka r.
Profil *
myslíte že už je to puštěné ?
jožko
Profil *
ano, mají to prý spuštěné :-)

tak testuj testuj vykrůcaj
radim93
Profil
Pěkná stránka v jednoduchosti je síla a textCan't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (11) je opravdu originální.
RadimH
Profil *
radovan k.

Seznam registrovaných obchodních známek najdeš ve vyhledávači na webu www.upv.cz v části On-line databáze. Po odkliku na Databáze národních ochranných známek můžeš prohledávat registrované obchodní známky.
jožko
Profil *
dívejte prý mají regnuto i www.blogerka.cz :-)
jožko
Profil *
dneska jsem prubnul změnu stylů, tak to je fakt hustý, TO NEMÁ ŽÁDNÝ BLOG SYSTÉM
Timy
Profil
Po patnácti minutách hledání a bádání nejsem schopný napsat článek do svého vlastního blogu. Bezva systém. Takže pro upřesnění - musím se zaregistrovat jako bloger, potom si musím zaregistrovat blog samotný. I když tenhle systém považuji za nesmyslný, budiž, učinil jsem tak. Co má tedy dál udělat, abych mohl psát články do svého vlastního blogu? Asi pět minut mi trvalo, než jsem přišel na to, že se musím přihlásit na tom konkrétním blogu, že nestačí přihlášení z hlavní strany. Přihlásím se tedy přes ten správný formulář, dám "Nový soukromý článek" a napíše mi to něco ve smyslu, že administrátor blogu (tj. já) mi nepovolil psát články.

V tuto chvíli jsem něco udělal, nevím co, ale jsem v administraci v sekci povolení autorů. Kolonka: Login povoleného autora: dávám tam své jméno, zkouším se oklikou vracet zpět někdo tam, kde bych mohl psát články a hurá! Jde to. Defaultní vzhled se mi krajně nelíbí, polovina věcí v pravém menu mi přijdou jako postradatelné. Celé mi to ani vlastně nepřipomíná blog. Nevím, jestli je to dobře nebo ne, ale jakýkoliv jiný systém, který jsem vyzkoušel byl intuitivnější, přehlednější a hezčí.

Berte to jako pohled obyčejného človíčka, co si chce u vás založit svůj bločík. Nic složitějšího a zmatenějšího jsem už dlouho neviděl.
clovicek
Profil *
No ja jsem to pochopil aspon tak, ze muzes byt admin blogu, ktery bude mit autora, nebo spoustu autoru, ale sam nenapise ani carku, takze asi proto oddelili administraci od psani clanku. Navic jsem zkusil tu zmenu vzhledu a je to super :) A nevim jak vym ale ja mam v menu napovedu, tak si ji kdyz tak prectete.... pak to clovek asi snaze pochopi, ikdyz jsouv ni preklepy :D
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0