« 1 2 »
Autor Zpráva
dabljirka
Profil
prosím, nemusíte být plaší v nadšení ... trochu jsem tu loudil o pomoc s nahráváním galerie animacií ... Jak jsem se dozvěděl, 20MB je hodně - vřele souhlasím. Ale jak to řešit ... Zdravím všechny MSO
http://jirkart.euweb.cz
thingwath
Profil
Přijde mi to takové dost nesourodé a to blikající logo v rozích se mi nezdá jako moc příjemná dekorace.
dabljirka
Profil
4thingwath pokračuj dále ... cirkus je je jen na str2
Railbot
Profil
Tak nevim, kde zacit...pro tuto chvili bych to shrnul nasledovne - fuj a jeste jednou fuj.
PerToon
Profil
Asi souhlasím s Railbotem, ale vím kde začnu. Přemýšlel sem zda na web půjdu agresivně blikajícím obrázkem, nebo velice dobře popsaným odkazem ZDE. No... a když sem přišel, zarazilo mě, že abych se dostal níž na stránku (sice jen asi centimetr přečuhu, ale kdo to má vědět?) musím velice vtipně táhnout ne za scrollbar, ale za text :-) Tak mi to trochu zvedlo náladu, ale ono to asi nemá být vtipný, co?
dabljirka
Profil
musím velice vtipně táhnout ne za scrollbar, ale za text :-) Tak mi to trochu zvedlo náladu, ale ono to asi nemá být vtipný, co?
Žádám vysvětlení ... žádné centimetry přečuhů atd, ani scrollbar. ani text. co to má znamenat ... jinak v buloňském lesíku kule mezi oči ...
Musím ještě dodat: akceptuji pouze kritiku pozitivní: position: positive, kurňa ... človák, co se prodéře indexem a pak se sesuje v rozpoložení nenalézajic cesty ... smutný osud maliňkého kmene uprostřed evvvropy ...
PerToon
Profil
Úplně malinko namyšlenej egosita, což?
Tomik
Profil
critique:negative ...
Dero
Profil
Úplně malinko namyšlenej egosita, což?

Já myslím, že nadpis tématu hovoří jasně. Působil jsem dost dlouho v oblasti amatérského umění a vím, že prostě občas člověk vytvoří něco, o čem chce slyšet jen hezká slova. Nevidím nic špatného na tom, když sem hodí stránku a poprosí jen o uznalé a pochvalné ohlasy. Nelíbí-li se mi stránka, tak prostě mlčím, je to tak těžké?

Aspoň to autor threadu řekl na rovinu, co očekává, a tím se liší od jiných, kteří sem jen tak hodí stránku a pak se do krve hádají s kritiky.
thingwath
Profil
Umění je samozřejmě umění, ale já osobně zastávám názor, že součastí dobrého umění je i jakási přiměřená úroveň řemeslného zpracování a uměleckost nesmí odpuzovat a působit vážné problémy při prohlížení díla, pokud to samo tedy není uměleckým záměrem, ale to bych se v tomto konrkétním případě musel přiklonit k Derově skupině mlčících.
dabljirka
Profil
Díky, tohle je ono. Prosím, jestli máš chvilku, zkus ty problémy (při prohlížení atd ...) specifikovat - přísahám, že udělám, co půjde ...
esemeska
Profil
rozhdne by se to melo dat scrollovat, tak proc tam neni lista?
dabljirka
Profil
rozhdne by se to melo dat scrollovat, tak proc tam neni lista?

Koncepce je bez lišt: není důvod aby tam byly (bohužel v IE vyskakuje někdy zbytečně i dolní. Proč to tak je, popsal myslím Yuhů - už si ale přesně nepatuji v které části - v jakpsátweb ... ) A proto není kam rolovat
WanTo
Profil
není důvod aby tam byly
Když se stránka nevejde do okna prohlížeče, je to myslím důvod, aby tam ty lišty byly.
dabljirka
Profil
4wanto: S tím samozřejmě souhlasím ... Ovšem je nějaký prohlížeč pro který je 600px stránky ničící výška ... ?
Jestli ano ... je to špatný ...
A je zde, prosím, ještě mimo lišt (a délky nahrávání- s tím bude safra třeba cosi udělat ...) něco jiného působícího ...vážné problémy při prohlížení
Díky a zdravím všechny MSO
WanTo
Profil
Ovšem je nějaký prohlížeč pro který je 600px stránky ničící výška ... ?
To má být vtip,ne? Samozřejmě. Stačí mít malé rozlišení (800x600). Já používám Firefox (pod Linuxem) a nevidím asi posledních 50px stránky.

A je zde, prosím, ještě mimo lišt (a délky nahrávání- s tím bude safra třeba cosi udělat ...) něco jiného působícího ...vážné problémy při prohlížení
Je to nepřehledné ;-)
dabljirka
Profil
800x600 ... to vím, proto je tam ta zmínka na indexu ... Pak i v 'navigaci' ... Nepřehlednost ...? Zkrátka klikneš na placku, jsi v galerii ... vybereš si volbu a pak prohlížíš - chceš-li. Mě to připadá velice logické, ale chtě nechtě musím jaksi připusti, že človák může být do věci zahleděn ... ehm. Ach, jo ... jak vidím upřímného a pravdivého nadšení se asi, zatroleně, nedočkám ... :- D
(to nic nemění na tom, že děkuji všem supům za spolupráci ...)
WanTo
Profil
800x600 ... to vím, proto je tam ta zmínka na indexu
Jenže protože jsi zakázal scrollbar, ani při 1024x768 tu zmínku nevidím.
Lukas Dohnal
Profil *
řeknu asi tolik, že je to pro mě hodně nepřehledné
dabljirka
Profil
4wanto: Aha ... tak to je fakt vtipný ... Co ty lidi napadá komplikovat si situaci používáním jiného než božského prohlížeče Internet Exploreru v rozlišení 1024x768px ... Pak jsou teda zmatený a co chudák mistr (teda jako jáááá egojistáááá ...)
PerToon
Profil
Hlásím: Internet Explorer 6, 1024x768, uřízlý konec stránky.
WanTo
Profil
Když jsi tak omezený, že nedokážeš otevřít vlastní výtvor v jiném prohlížeči než IE, tak se podívej, jak stránky vypadají u mě:

http://wanto.czweb.org/blbosti/egoista.jpg

SuSE Linux 10.0, KDE 3.4, deKorator vzhled, Firefox 1.5.
ronan
Profil
Bojím se cokoliv napsat, tak svůj názor vyjádřím alespoň takhle - mlčím.
dabljirka
Profil
... Hlásím: Internet Explorer 6, 1024x768, uřízlý konec stránky ... to tam musíš mít něco nalepenýho ... nebo tam neleží čistě náhodou před monitorem kus jitrnice ...? (nebo to event. může být větší rohlík ... )
djlj
Profil
ronan
Přidávám se.

Ale jestli mohu, rád bych upozornil na to, že když si zapnu mapu webu a pak si chci zapnout navigaci, tak mi tam zůstane ta mapa webu. Dále bych rád upozornil na chybu ve věte prvního bodu navigace - "Máte-li jiné nastavení, zvolte, prosím, rozlišení 1024x768px.".
dabljirka
Profil
jak stránky vypadají u mě:
V FF jsem to přirozeně korigoval .. ale je jasný, že když tam jsou ty lišty tímto způsobem, tak to má egoista marný ... asi to budou ty jitrnice :- D ... ( a neberte to zas tak moc vážně, pánové ...)
PerToon
Profil
dabljirka- Ne, mám tam toolbar, jako má dost velký počet uživatelů. To znamená, že i když mám IE a správný rozlišení, tak to máš špatně.
dabljirka
Profil
tak mi tam zůstane ta mapa ... to mi taky štve, ale líp jsem to nevymyslel. Nevím jak zárověň při tomhle scriptu udělat oba úkony ... tak jsem ji posunul dolů, aby bylo navigace vidět ... Že je třeba mapu zavřít ...
dabljirka
Profil
a správný rozlišení, tak to máš špatně.
... to budu asi muset vážně změnit. Dík ... (ale moc se mi do toho už nechce ...)
WanTo
Profil
dabljirka
A proč vlastně ten scrollbar nepovolíš? Vždyť je to tak jednoduché...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0