Autor Zpráva
maestrosloopos
Profil
co rikate na tento webik....

Kovanda
Mistr
Profil
(1) V patičce vyhoď u telefonních čísel ta lomítka. Dnes již nemají význam.
(2) Příliš se mi nezamlouvá ten hover efekt u menu vpravo nahoře vedle loga.
(3) Ještě k tomu již jednou popsanému menu: proč jsou některé položky psané jen velkými písmeny a jiné malými s velkým počátečním písmenem?
(4) V patočce se píše "E-mail" a ne "E-Mail", ne? Koneckonců možná i to "E" by mohlo být malé.
(5) Užil bych víc barev. Rouveselil bych to. Neříkám, že to musí být barevné jak diskotéka, ale oživení by tomu myslím prospělo.
(6) Hlavní svislý proužek mi přijde příliš jednolitý. Oživil bych ho něčím.
Lukas Dohnal
Profil *
Myslim, ze by to chtelo trochu odsazeni tech textu od okraju, je to zbytecne na nich nalepeny pritom po stranach je mista dost. Jinak se mi to libi ;o)
maestrosloopos
Profil
2 Mistr:

body 1,3,4 opraveny.... :D

2 all: dekuju za kritiku....
Filips
Profil
Ano. Odsazení textů od krajů. To desig... bych dal do paty.

Filips
Mistr
Profil
To desig... bych dal do paty
K přání se připojuji.

Navíc mám k současné patičce ještě dvě poznámky:
(1) Slovíčko "Tel." je zkratka od slova (telefon), proto by za ní měla být tečka. Naproti tomu za slůvkem "fax" tečka být nemá, protože to není zkratka.
(2) Oddělil bych jednotlivé trojice telefonních čísel. To pro větší přehlednost a zapamatovatelnost.
maestrosloopos
Profil
2 Mistr: tak opet opraveno, jen cislo na fax tam ani nejni....

2 all: jestli by jste jeste na neco prisli, tak napiste... velice ocenuji vasi kritiku....
Mistr
Profil
maestrosloopos
cislo na fax tam ani nejni
Ano, není. Já ten fax uváděl spíš pro porovnání s tím "tel."
maestrosloopos
Profil
maestrosloopos
cislo na fax tam ani nejni
Mistr
Ano, není. Já ten fax uváděl spíš pro porovnání s tím "tel."


jasny... chapu...
Tony
Profil *
Hlavicka i menu se tam hodi, ale nadpisy- spis obrazky GAME a OFFICE se hodi spise k nejakem webu pc klanu.
Glacier
Profil
myslím že do úvodního textu by to chtělo nějaký obrázky nebo nej nabídku nebo tak něco,....... vím že je to jen šablona ale pokud tam bude tolik textu i nakonec tak to nikdo nebude číst,.... je to fakt dlouhý
maestrosloopos
Profil
2 Glacier: prave proto jsou tam ty tri sekce Game, Office a Business, kde bude fotka + castecny popis akcnich nabidek PC s odkazem na podrobny popsi....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0