« 1 2 »
Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj, i kritik musí být někdy ohodnocen. Co tedy řeknete grafickému návrhu stránky www.feeder.xf.cz/krmitka Je to jen grafický návrh. Neklikací logo to vím a odkazy nikam nevedou. Díky za kritiku.

Filips
Mistr
Profil
Ta hlavička je nějaká "divná" - moc se mi nezamlouvají ty dva "poházené" obrázky nad tím dlouhým horizontálním pruhem. Asi je to ale jen můj osobní vkus, to přiznávám.
Gekon
Profil
Nic moc, ty dva obrázky se tam takhle nehodí, to menu dej doleva...
Filips
Profil
Gekon
Proč bych dával dvě tlačítka doleva? kvuli tvému zvyku?
Mistr
Ono s tím logem to není jednoduché on nemá žádný znak co bych tam dal.

Filips
Juross
Profil
No tak mi to nepřijde nějaké zrovna "pěkné" ale je to jen můj názor...

1) ani vlastně na tom není co hodnotit- 2 tlačítka 2 obrázky atd.
2) tu hlavičku mam v FF nějakou rozházenou....
RPG
Profil
1) Menu bych opravdu dal doleva.
2) Nelíbí se mi barvy. Když jde o krmítka, použil bych spíše hnědou.


<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<br />

Tyhle dvě věci k sobě zrovna moc nejdou, nemyslíš?

Promiň, ale tady není co hodnotit.
Gekon
Profil
Filips
Celkem dost by mě zajímalo, proč pokaždé, když něco napíšu, je to podle tebe okamžitě blbě. Jo, vím, puberta je těžká doba, taky mi bylo 14, ale ty svoje komplexy jsem si na nikom neléčil. Tak si to trošku přeber
Filips
Profil
RPG
Ale proč by měla být dvě tlačítka v levo a zabírat tam místo? Ty krmítka to je olova a drát. proto tyto barvy.
Gekon
Nebudu se vyjadřovat a odbočovat od témata k tomu je icq
Vy to nechápete. To bude prostě jedna stránka s ceníkem a nabídkou. Tak co by ste tam taky chtěli hodnotit. Je to návrh.

Filips
Juross
Profil
No tak to potom nechápeš ty..
Tak co by ste tam taky chtěli hodnotit. Je to návrh.

tak proč to dáváš k zhodnocení ??
Gekon
Profil
Filips
Jo, tak teď ses předvedl. Už vím, s čím (ne s kým) mám tu čest...
Filips
Profil
Mé mínění se potvrdilo. Krom pár lidí je to tu samý "mistr světa". Dík za kritiku.

Filips
Juross
Profil
To je jako drsné.. chceš kritiku, ale napíšeš že není co hodnotit jak si ty své příspěvky přečti ještě jednou a potom se zamysli jestli to dává smysl.... chtít po někom něco co si myslíš že nejde???
jinak tady nikdo není mist světa...
Lukas Dohnal
Profil *
tu hlavičku bych poopravil, ty obrázky fakt nejsou hezký a když nemá logo tak náký nakresli, dobrá by byla třeba kresba toho krmítka s průhlednym pozadim nebo něco takovýho, nápisy kontakt a odkazy jsou moc velký, dal bych je menší a proč je to pozadí okolo bílý?
Filips
Profil
Vžy když se do toho začne plést Gekon tak se to ubíra úplně jiným směrem. Já jsem se ptal co tam mám udělat, když je to web o jedné stránce.

Filips
RPG
Profil
Filips
Jsem zvyklý na menu v levé části... samozřejmě to můžeš nechat tak. Ty barvy se mi ale vážně nelíbí.
Filips
Profil
Lukas Dohnal
Zatím jsem nad tím nepřemýšlel ale asi to pozadí změním.

Filips
Filips
Profil
RPG
Konečně aspoň někdo. tebe považuji za zcela normálního člověka. To je pravda že lidé mají zažité menu v levo, ale nemá cenu tam dávat dvě tlačítka mezi informační panely. to si myslím já. Barvy jsem vybíral podle barvy toho olova šedo nějakou. Věděl bys o nějaké barvě?

Filips
Gekon
Profil
Filips
Jedno mi vysvětli: Když já napíšu, že to menu bys mohl dát doleva, seřveš mě. Napíše to samé RPG, a nic...
RPG
Profil
Filips
Mě považuješ za normálního člověka? :-)) Tak to jsi první (a zřejmě poslední), kdo mi něco takového řekl.
No, tak to tak nech, uvidíme, počkáme na další ohlasy...

Mně se na grafiku neptej, já jsem absolutně bez vkusu... I u svých webů mám problémy při volbě barev, většinou mi pomůže někdo jiný... sorry.
Filips
Profil
RPG
Až do téhle chvíle jsem si to myslel. Ted mám jiný názor po tom co řekl ten idiot.
Gekon
to menu dej doleva... ty to přikazuješ? RPG alespoň řekl že by ho tam dal a ne dej ho tam. To je rozdíl. Pro mě si ztracenej případ.

Filips
Gekon
Profil
Filips
Tebe už neřeším, tobě se směju
Filips
Profil
Gekon
Podobně, ale jak ty ke mě tak já k tobě.

Filips
Gekon
Profil
Filips
Když už nic jiného, neříkal ti už několikrát některý z moderátorů, že si máš zrušit podpis? Je to duplicitní informace..
Filips
Profil
Gekon
Ne a je mi to jedno. Neboj už sem nebudu chodit, abys zase neréčel že tě shazuju.

Filips
Timy
Profil
Filips
"Co tedy řeknete grafickému návrhu stránky
vůbec nic, protože žádný grafický návrh nevidím. Zkus tam dát alespoň nějaký generovaný text, takhle to je prostě stránka s prapodivným logem, jedním neklikacím odkazem na www.feeder.xf.cz a jedním menu, které bych asi také radši viděl vlevo nebo uprostřed (i když tam by asi dvoupoložkové menu také vypadalo divně).

Kód máme hodnotit nebo ne? Tak jako tak zápis <br /> má v HTML zcela jiný význam než v XHTML a tenhle kus kódu také stojí za to <div class="nadpis">.

Gekon & Filips
Když se nesnášíte tak na sebe nereagujte, ušetříte tím ostatním uživatelům této diskuse spousty časy a nervů a nebude oba za blbce. Toť má rada.
Filips
Profil
Timy
To je třída kde je difinovaný nadpis v infopanelu.
Takže kam mám dát to menu. Nebo nevíte o nějaké stránce která obsahuje jen dvě věci jako ta moje abych měl inspiraci?

Filips
Školník
Profil
Menu bych nechal vlevo, jsou to dvě položky, tak proč ne. Jen to zkus nějak jinak podbarvit, ta lišta, kde je menu, zkus silnější ohraničení, jiný pozadí - třeba tmavší. Nadpis kontakt a odkazy mi přijde zbytečně velkej, působí to na mě dost humpoláckým dojmem. Díle nevím, co jsou feederová (fééderové?) krmítka, to je zásadní informace, kterou tam postrádám.

Jako mistr světa se občas chováš taky, viz kritika na můj projekt (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=2 1953) - přečti si to, co jsi napsal znovu a chytni se za nos.

Za dále, proč nedodržuješ pravidla diskuse?
Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci. Tak honem, ať se nemusíme dál hádat...
Filips
Profil
Školník
Téma neexistuje. Nebudu se o tom již vybavovat. Ano já jsem největší ***** vy jste mistři světa. Dřív jsem si myslel že je to tu "jedna velká rodina" ale ted se ukázalo že ne.

Filips
Školník
Profil
Téma existuje, jen skript ten odkaz rozsekl na dvě části. Ale to je jedno.
:-D O rodině nemluv, nemusíš se cítit ukřivděně. Neházej s náma všechny do jednoho pytle, nebo ještě pobouříš ostatní čtenáře. Ale to je OT. Proč tam pořád sekáš ten podpis, když je jasně napsáno, že tam nemá co dělat?

A ještě ke kritice: Ty dva obrázky nahoře jsou stejný? Zkus tam dát jen jeden doleva a vpravo od něj zarovnat FeedZet a pod to Výroba a prodej feed.... atd. Možná by nebylo od věci zkusit černý písmo, subjektivně se mi to lépe čte i to lépe vypadá, nebo ten text v hlavičce vytvořit v nějakém graf. editoru a dát tomu další rozměr, barvy, tloušťku, stínování nebo tak něco. Takhle to na mě nepůsobí dobrý dojmem. A myslím si, že barvy stránky nemusí ladit s plechem co je na krmítku, zkus to jinak... Taky mě napadlo, že kontakt by mohl být v patičce. Budou na těch stránkách nějaký texty?
Dolphi
Profil
Vy to nechápete. To bude prostě jedna stránka s ceníkem a nabídkou. Tak co by ste tam taky chtěli hodnotit. Je to návrh.

Web o jedné stránce s ceníkem a nabídkou:
http://www.webface.cz/
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0