Autor Zpráva
Hu_GO
Profil *
Zdravim,

vim, ze na stranky ktere nabizeji webdesign jsou velmi vysoke naroky a ze to neni uplne dokonaly, ale zajimalo by me co si myslite o

http://internetove-stranky.kvalitne.cz/

Díky.
Radek Hrabůvka
Profil
S použitím nejmodernějších postupů a technologií dokážeme vytvořit ideální stránky Vím o někom, kdo udělá lepší stránky, než vy s notepadem.
XHTML a CSS nejsou programovací jazyky. XHTML bez doctype jsem viděl prvně, nebylo by lepší použít HTML, nebo investovat 4x 50Kč příplatek za XHTML validitu kódu?
Špatná čitelnost odkazů při hover. Nepromyšnený HTML a CSS kód, prostudujte si http://interval.cz/clanky/kaskadove-styly-v-dobrem-stylu/
Nenašel jsem http://internetove-stranky.kvalitne.cz/cursor1.cur
Za jakékoli změny na stránkách zákazníka účtujeme 100 Kč / h po zaplacení daní moc nezbude
Filips
Profil
:: Ten hover v menu je dost "brutální"
:: Je to hodně nalepená nahoře
:: Jinak se mi to líbí

Filips
Railbot
Profil
- na muj vkus prilis velke
- i neprehledne
- podivne logo...otisky prstu...originalni napad...nicnerikajici...a spatne zpracovany
- hover v menu je sileny
- preklepy v obsahu

Celkove se mi to vubec nelibi.
RPG
Profil
1) Nepřehledné. Odstranil bych ty otisky prstů a místo nápisu tam hodil nějaké logo. To pozadí u nadpisů bych taky dal pryč (vážně netuším, co by ten flek měl představovat :-))
2) Hover v menu je příšerný, dej tam obyčejnou oranžovou a uvidíš, bude to vypadat lépe.
3) XHTML, CSS (potažmo i PHP) nejsou programovací jazyky.

Mezi hlavní výhody XHTML patří téměř ideální velikost, i při vysoké grafické naročnosti.
To je lež. Ovšem, toto téma rozebírat nebudu.

Více toho na zhodnocení nevidím.
Mimochodem, píšeš v XHTML, tento dokument ovšem XHTML není.

1) Nedeklaruješ DTD.
2) Nedeklaruješ XML verzi.
3) V hlavičce posíláš pro kódování češtiny "text/html".
Gekon
Profil
Moc široké
Zasmál jsem se vašim marketingovým trikům a hláškám typu: za fantastických 1500Kč, nebo za skvělých 2842Kč. Ale budiž.
Co třeba takhle si pořídit vlastní doménu?
A dejme tomu, že po vás budu chtít doklad. Co pak?
RPG
Profil
Gekon
Zasmál jsem se vašim marketingovým trikům a hláškám typu: za fantastických 1500Kč, nebo za skvělých 2842Kč.
Telešopink. Věřit tomu může fakt jenom tele... :-))

Hu_GO
Takové hlášky mne většinou odradí.

Na rozdíl od většiny programátorských společností, které si účtují více než 10 000Kč za webovou prezentaci...


Matení zákazníka. Toto je většinou cena internetového obchodu.
Mimochodem, také jsou ty stránky kvalitnější. Nelíbí se mi ani jedna z Tvých referencí, promiň...
Timy
Profil
Hu_GO
"Příplatek za XHTML validitu kódu: 50Kč / stránka"
To myslíte vážně? Mimochodem pominu-li nesmyslnost toho chtít za validitu další zbytečné peníze - jak chcete dělat validní XHTML dokumenty svým klientům, když ani nevíte, co to XHTML je? Usuzuji tak z pohledu do zdrojáku vašich stránek.

"Vaši osobní webovou prezentaci o pěti stránkách se sponzorovanou doménou www.jmeno-prijmeni.wz.cz vám zprovozníme za fantastických 1500Kč."
Další okrádání zákazníka? Chtít za zřízení hostingu na webzdarma 1500 se mi zdá už trochu hodně velká drzost.
Hu_GO
Profil *
OK, diky.

Ten text už jsem psal dávno a je pravda že občas sou to nečitelný žvásty. Asi provedu korekturu:)

Zmenil jsem hover v menu na oranzovy. Ale to se mi zda moc nudne, asi budu muset vytvořit min agresivni obrazek.

Mimochodem, píšeš v XHTML, tento dokument ovšem XHTML není.
prostudujte si http://interval.cz/clanky/kaskadove-styly-v-dobrem-stylu/
Oba mate pravdu - v xhtml to zatim neni, prave kvuli ne uplne idealnimu kodu.

Moc široké
Co třeba takhle si pořídit vlastní doménu?
A dejme tomu, že po vás budu chtít doklad. Co pak?

širokost je otázka vkusu.
Jasne, free domena kazi image. treba casem.
Pravne je resene to smlouvou o provedeni prace. Nevim, jestli to funguje jako doklad.

Nelíbí se mi ani jedna z Tvých referencí, promiň...
Uznávám, že design sudoku.wz.cz si asi nedam za ramecek. Koneckonců už si rozmýšlím redesign.

To pozadí u nadpisů bych taky dal pryč (vážně netuším, co by ten flek měl představovat :-))
To je šroubovice DNA v perspektivě. Nemoh jsem se rozhodmnout mezi otisky prstu a DNA, tak jsem tam dal oba prvky.
Hu_GO
Profil *
Další okrádání zákazníka? Chtít za zřízení hostingu na webzdarma 1500 se mi zdá už trochu hodně velká drzost.
Hej, asi jsem to špatně vyjádřil. Zavedení stránek na freeeb zadarmo. Ta cena je za celej web. :)
Timy
Profil
Hu_GO
"Hej, asi jsem to špatně vyjádřil. Zavedení stránek na freeeb zadarmo. Ta cena je za celej web. :)"
Aj, to jsem tedy špatně pochopil já, omlouvám se.
habendorf
Profil
Příplatek za XHTML validitu kódu: 50Kč / stránka

Tak to je fakt nářez. Už jsi v hospodě někdy viděl "za poctivou míru si připočítáváme 10Kč a 5Kč za čistý půlitr"?
Gekon
Profil
habendorf
Moc dobře řečeno...

Hu_GO
Pravne je resene to smlouvou o provedeni prace. Nevim, jestli to funguje jako doklad.
Jo, víceméně to stačí takhle
RPG
Profil
Hu_GO
DNA mě napadlo, ale moc se to oné šroubovici nepodobá. :-)
Navíc, jak to souvisí s tvorbou webu...?
Dědičnost... že by to značilo používaní šablon? :-))
Hu_GO
Profil *
dna
Navíc, jak to souvisí s tvorbou webu...?
Dědičnost... že by to značilo používaní šablon? :-))

Jsi těsně vedle: dna je kód, podle kterého se vytváří -alespoň většinou- konkurenceschopní živočichové. Tvor s dobrým Dna kodem me velkou vyhodu od ostatnich.
Stejne je to s nami: delame kody, ktere vytváří více než konkurenceschopné internetové stránky. Zratka weby od nas jsou "geneticky modifikovani" ve světě internetu. Abychom mohli budovat takovouto značku, samozřejmě nesmíme používat žádné šablony (ony sou stejně na nic)

BTW:
ale nejdriv asi budu muset upravit kod tech stranek aby byl validni:-)
RPG
Profil
Hu_GO
Pěkná úvaha, nicméně nic to nemění na tom, že se mi ten obrázek nelíbí.
kohout
Profil
Já myslim že mě se to docela líbí. Líbí se mi zpravování, originalita, barvy, čistej kód (jen bych přidal víc meta tagů)..

Taky si myslim, že ceny jsou absolutně v pořádku: za vytvoření kvalitní (!!!) stránky bych dal třeba 10 000 Kč (kdybych si je neuměl udělat sám), a za stránky menší kvality, ovšem přehledné, bych 1 500 dal :)
llook
Profil
habendorf
Validita zdržuje (a tedy zdražuje) práci. Pokud se někdo spokojí s invalidním webem, může o toto zdržení snížit pořizovací náklady. Mě to zas tak divné nepřipadá.

Mimochodem v hospodách s levným pivem narazíš na poctivou míru spíše vzácně.
Radek Hrabůvka
Profil
Nevylidní kód je také na stránkách například google.com, rozdíl je v tom, že poskytuje jiné služby, než "výrobu validního webu".
Hu_GO Ten text už jsem psal dávno a je pravda že občas sou to nečitelný žvásty.
Hu_GO Stejne je to s nami: delame kody, ktere vytváří více než konkurenceschopné internetové stránky. Zratka weby od nas jsou "geneticky modifikovani" ve světě internetu. Abychom mohli budovat takovouto značku, samozřejmě nesmíme používat žádné šablony
Hu_GO, mám dojem, že se nečitelných žvástů jet tak lehce nezbavíš.
nesmíme používat žádné šablony (ony sou stejně na nic) co na to asi řekne někdo, kdo dělá hlavně šablony pro další webdesignérské firmy?
kohout Viděl jsem i mnohem horší weby dělané ve Frontpage za 1000-2000Kč, podobné věci od začátečníků, sem chodí.
Hu_GO
Profil
Hu_GO, mám dojem, že se nečitelných žvástů jet tak lehce nezbavíš.
no, dobre, uznavam, ze je to trochu okřídlená formulace. Ale rozhodně na tom není nic špatnýho: každý musí mít své krédo. Mrkni na http://www.omd.cz/index.php?dok=0042 = implementace "okřídlené myšlenky" na profesionální úrovni.

"nesmíme používat žádné šablony (ony sou stejně na nic)" co na to asi řekne někdo, kdo dělá hlavně šablony pro další webdesignérské firmy?
řekne, že ty šablony nejsou originální. Já netvrdím, že je nanic prodávat šablony webů.
Ale to není můj přístup.
moje "filozofie" (pokud se to tak dá nazvat) je: Když firmy platí za značku, která je odliší od davu šílený peníze, vyplatí se jim investovat pár stovek do stránek, který člověk napíše jim namíru, a bude se snažit o co největší kreativitu. Jasně, možná by šlo za stejný peníze sehnat hezčí stránky (třeba z šablony), ale ty by nebyly originální.
Ale nikomu názor nevnucuju...
Hu_GO
Profil
Radek Hrabůvka
Jo a díky za ten odkaz trochu jsem to zjdenodušil a konečně zvalidnil.
habendorf
Profil
llook:

Validita zdržuje (a tedy zdražuje) práci.
No nevím, to bych ani neřekl.

Mimochodem v hospodách s levným pivem narazíš na poctivou míru spíše vzácně.
No, asi to nebyl dobrý příklad. Ale na druhou stranu, u nás stojí G10 16,- (před týdnem ještě 15,-) a je ho tam vždycky nad rysku :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0