Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ohodnoťte mi prosím moje stránky Odkaz zde
Gekon
Profil
Tohle už tady bylo, a myslím, že od té doby se to moc nezměnilo.
Design je celkem hezký, ta kombinace s růžovou je moc pěkná.
Jednoduché, přehledné, proč ne?

80%
Filips
Profil
:: Ta růžová je dost brutální
:: Chtělo by to nějakou patku
:: Není to špatné

Filips
kohout
Profil
Hlavně nevim jestli je dobrý na úvodní stránce nechat zobrazit poslední obrázky.. za prvý to kazí dobrej dojem z webu a za druhý, některý fotky můžou bejt trochu usobní.. no já osobně bych použil jiný stránky s touhle službou :)
djlj
Profil
Anonymní
Barevně mi to připomíná jednoho operátora, to je záměr? To s těma osobníma fotkama, jak psal kohout je pravda, to bych tam asi taky nedával... ale jinak pěkný :).


kohout
no já osobně bych použil jiný stránky s touhle službou :)
Předpokládám, že tuhle ;).
Anonymní
Profil *
to kohout and djlj ty poslední obrázky se zobrazují jen u anonymních uživatelů po přihlášení se zobrazovat nebudou

Barevně sice připomínají operátora ale to je jak kdyby jste řekli že modrá vám také připomíná operátora pokud vím tu barvu zaplacenou nemají :lol: a je tam kvůli tomu že se mi libí a není tak moc vidět na webech co se týče vševjednom nemá semnou nic společného až na to že je to upload
Anonymní
Profil *
romanvanek.wz.cz
Gekon
Profil
Anonymní
Na to si založ vl. téma
Anonymní
Profil *
jo chtěl bych se ještě zeptat myslíte že by se ujalo členství za 300Kč na 1/4 roku když by uživatel mohl dát max. velikost souboru 150 MB a měl by neomezenou rychlost stahování? plus nějaké další výhody co by se vymysleli?
Anonymní
Profil *
hodně lidí mi odpovědělo
Timy
Profil
Anonymní
Za 1200/rok si pořídím vlastní hosting kde můžu mít uloženo několikanásobně větší prostor.
Anonymní
Profil *
no ale jde o to že to moc lidí neumí a nevyzná se v těchle věcech tak je to takové usnadnění a za 100Kč měsíčně asi moc dobrej hosting neseženeš
Anonymní
Profil *
A co za 150Kč ? asi je fakt těch 300 kč moc
djlj
Profil
a za 100Kč měsíčně asi moc dobrej hosting neseženeš
No, nevím, kde hostuješ ty, ale můžu ti říct, že seženeš...
Anonymní
Profil *
Dotaz odstraněn moderátorem. Pro nové dotazy zakládejte prosím nová témata.
MaX
Profil *
Proč si smazal i můj poslední post?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0