Autor Zpráva
WEED
Profil
Dobrý den,

od učitele jsem dostal za úkol vytvořit webové stránky třídy (teda, máme to udělat celkem 4 lidi a všichni tam jsme uvedení, ale ve výsledku dělám všechno já), takže prosím o kritiku. Protože tenhle projekt nemá cenu dávat pod druhou doménu, tak to je u WZ, kde právě probíhá upgrade, takže za chvíli už to snad bude funkční. Adresa je http://www.9a0405.wz.cz. Líp se to vykreslí a zobrazí v IE (např. v nadpisu je dynamický font), ale ve Firefoxu, který používám, se stránky zobrazí jen s nepatrnými změnami. Operu nepoužívám, ale kamarád, který ano, si na nic nestěžoval. Dále chci ještě připsat, že v nejsem nějak moc zběhlý v psaní web. stránek, tak nečekejte zázraky. Stránky ještě nejsou úplně hotové, ale to již bude pouze přidávání sekcí a obsahu...
WEED
Profil
Jo, už se to rozběhlo... Chci jen připsat jednu chybu, o které vím: počítadlo nepočítá přístupy, ale veškerá zobrazení, takže při každém reloadu se připočte. :-(

Jinak předem moc děkuji za každou kritiku!
Miškin
Profil
Čauvec
tak to teda trošku zkritizuji:
1. to menu nejde moc prečíst, zkus jinou barvu
2. modrý pozadí mi k tý tmavě šedý taky moc nesedí a vůnec proč to okno je tak malý a veprostřed stránky?
3. u těch iframu bych zrušil tu bílou mezeru
4. možná by tam mohlý být nějáké meta tagy
Jinak moji kritiku nemusíš brát vážně je to jen názor jednoho začátečníka :)
Marty
Profil
Tak především ti ve zdrojáku chybí počáteční tag <HTML> a kódování textu např.:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> .
Graficky je to zpracováný docela dobře(v jednoduchosti je síla), ale v sekci žáci je to
levý menu takový nevýrazný, skoro jsem musel ty jména hledat.
Jó a udělej si nějaký lepší počítadlo(nebo se zaregistruj u toplistu).
P.S. Nezakazuje WZ náhodou přesměrování úvodní stránky s jejich reklamou? :)
WEED
Profil
Každou kritiku je dobrý brát vážně.
No ty meta tagy určitě přibudou, dobrej nápad, díky moc.
none
Profil
v menu je moc tmavý písmo,vstup je směšnej.a vubec barva je divná myslím ladění barev.
Acci
Profil
Marty Ano, v podnímkách je toto uvedeno
kamilio
Profil *
No ten <HTML> som tam tiež márne hľadal. Kódovanie na to pozor v Opere blbne diakritika.
Aj tá sivá je taká dosť drsná. Inak v pohode
ax123
Profil
Trošku mi nesedí ty barvy, ale jinak to vypadalo slušně
Cody
Profil
Já bych zmenšil písmo a změnšil horní na dolní odsazení těch linek (nevím jestli to máš jako border nebo hr). Ohledně barev ti to už říkali, tohle barevný ladění dost odpuzuje. Jinak bacha na porušování pravidel WZ (přesměrování první stránky).
WEED
Profil
kamilio Už ho tam brzo přidám (trochu sem si hrál s PC a teprve včera se mi ho podařilo zprovoznit).
Marty, Cody No u všech projektů (moc jich sice nebylo, ale přece), který sem měl na WZ, sem měl přesměrování. Zatim si nestěžovali, tak počkám, dokud nezačnou a pak se uvidí.
others No k těm barvám: původně bylo 8 barevnejch verzí a víc jak měsíc běželo na netu hlasování - tahle verze vyhrála s asi 50% hlasů (hlasovali převážně lidi ze třídy)...
WEED
Profil
Jinak zatim všem moc díky!
JiK
Profil *
pokud nebudes mit v hlavicce vsech stranek meta tagy, nikdy nebude fungovat cestina, vzhledem k tomu jak snadne je to vyresit, je to pro mne znamka amaterismu. Vsude pridej neco jako:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0