Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, zhodnotte mne prosim stranku http://advokat.naweb.cz Hotova je pouze uvodni. Diky
wimstr
Profil
Na první pohled se mi to líbí.
Jediné na co bych měl výhradu je logo.
computerworld
Profil
supér HUSTÁ stránka
vylepšit:
-barvu
-logo
-obrázek na poozadí
Ice
Profil
computerworld
tomu moc nerozumim- husta? A pak reknes ze skoro vse zlepsit?
Tomik
Profil
Ice
Nejsem odborník na hovorovou mluvu, avšak domnívám se, že když je něco "hustý", neznamená to, že to je bez chyb... ;)

Jinak návrh je pěkný, ale:

~ chybí tomu výrazné logo
~ menu bych posunul níž, vlevo nahoře bych čekal logo
~ kontaktní formulář bych udělal plnohodnotný a dal na zvláštní stránku
~ jinak je to pěkné
~ kód hezký

chválím...
Luqa
Profil *
Vcelku celkom dobré, ale nebudí to moc dôležitosti a serioznosti na to že to je advokátska stránka, chcelo by to viac elegancie a trocha viac jednoduchosti v grafike.
Franta21
Profil
Co to znamená reference, ceník, myslím si že takto se advokátní kancelář neprezentuje, jinak změnit obrázek člověk čelem vzad, to asi nebude to pravé, logo doleva.Jinak v pohodě asi. Možná moc barevné.
Plaváček
Profil
Čím to je, že důvěrně poznávám zdrojové kódy jak prezentace http://www.naweb.cz , tak i těchto advokátů, včetně mých komentářů v HTML kodu?
www.ravafol.sk
Profil *
Jednoduche a dodava dojem serioznosti
habendorf
Profil
Plaváček: Čím to je, že důvěrně poznávám zdrojové kódy jak prezentace http://www.naweb.cz , tak i těchto advokátů, včetně mých komentářů v HTML kodu?

To máš z toho, že opisuješ, konečně to prasklo :o)))
Webster
Profil *
me se nelibi ta barva v pravem divu, kde jsou obsazeny informace. Vic bych ji zesvětlil. Jinak dobry. Menu niz a nad to logo at lidi vi o cem ta stranka je.
Plaváček
Profil
Habendorf
Já tušil, že to jednou praskne, ale tak rychle a takhle veřejně? Ach jo.
jozob
Profil
Plaváček
Možno, že Ti tie kódy autor v spánku pomocou telepatickej metódy nadiktoval. :-)
Plaváček
Profil
No, přesto bych ale slyšel názor šéfa této webdesignerské firmy, protože dle mého soudu štípnout zdrojové kódy takhle naprudko a bez zeptání zase moc košer není. Zvláště od firmy, která se hodlá webdesignem živit. Prosím tedy Ice, aby se oficiálně vyjádřil. Děkuji.
Školník
Profil
Plaváčku, k čemu je prosím "InstanceBeginEditable name="navigace-hlavni"" - například? Děkuju
jozob
Profil
Školník
"k čemu je prosím "InstanceBeginEditable name="navigace-hlavni""
Patrí to k DWT šablónam, ktoré používa Dreamwaver.
Školník
Profil
jozob Díky, vždyť jsem si říkal, že jsem to už někde viděl..:-)
Ice
Profil
Plaváček
Ty zdrojové kódy pochází z vašeho webu. Z toho se nevykroutím. A proč jsem použil vaše zdrojové kódy?
1) Co vyjde z Plaváčka = to automaticky dostane 10 z 10. Takže jeho práce jsou kvalitní (špička v oboru).
2) Sami určitě víte, jak je těžké donutit IE, Operu a Firefox aby vše jelo tak jak má. Tudíž po mnoha probdělých nocí, kdy jsem se snažil, aby to ve všech prohlížečích jelo zhruba stejně, jsem se raděj nechal inspirovat jeho kódy. Yuhů to někde píše na jpw " nejlépe se učí čtením cizích zdrojových kódů" přesnou formulaci nemohu najít, ale zhruba v tomto kontextu si to pamatuji.
3) Proč znovu vynalézat "KOLO". Vemte si třeba takové rychlé rollovery bez načítání. Teď je používá kde kdo a já samozřejmě taky. Vymyslel je PIXI a měl by snad po každém vyžadovat svolení k použití?
Proto jsem použil kódy z vašich prací a upravil je dle toho, jak jsem je potřeboval. Chyba byla asi, že jsem se to nesnažil zamaskovat. Ted tvořím jinou prezentaci a je postavena na tom stejném základu jak jsou ti právníci. Ten "podvozek" (zdrojové kódy) na kterém weby jedou je vyladěn na 100%. Tak proč to tvořit znova když už to bylo vynalezeno? Kdyby se neokopírovala výroba papiru, tak do tet´ tesáme písmo do kamene? Tímto se vám omlouvám, že jsem použil vaše kódy. Jsou prostě na dost vysoké úrovni. Chyba html je, že se dají lehce zobrazit a ne skrýt jak je to u PHP….

Plaváčkova reakce:
Zdravím,

není chybou, že jste mé zdrojové kódy použil. Chybou je, že jste je použil v podstatě beze změny včetně mých komentářů. Ale největší hrubkou, kterou jste udělal, je skutečnost, že jste mě neinformoval. Stačilo se zeptat, nejsem nelida, určitě bych vám svolení dal :)

Je fajn, že jsme si vyjasnili situaci a už vás nechám pracovat. Přesto si příště dávejte pozor, protože ač to tak nevypadá, i zdrojové kódy webových prezentací jsou chráněny autorským zákonem a u někoho jiného, méně smířlivého, by se vám to mohlo velice, velice prodražit :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0