« 1 2 3 »
Autor Zpráva
jozob
Profil
thingwath
Už som Ti vysvetľoval, že je to asi limetka. :-)
thingwath
Profil
Dero
Kdybych to napsal já, napadlo by mě, že mě nic nenutí říkat kdo to napsal, takže by to sice vypadalo trapně, ale nikdo by na to nepřišel ;-)
Tomik
Profil
jozob
"...tak tu zkus udělat tmavší, aby ta patička by více výrazná."
Supr, ideál... :)

Jinak k výpadům Anonymního: nic si z toho nedělej, to že předpokládá, že jsi to dělal z nějaké šablony, jen dokládá, že on ty šablony zná velice dobře (nebo si to alespoň myslí) -> neboť je sám procházel a používal, dopustil se tedy minimálně stejného "přestupku" (žádný přestupek to není, ale měřeno jeho mírou) jako Ty. To, že se nepodepsal to jen podtvrzuje. Navíc použít šablonu, která je dělána přimo pro to, aby byla použita, mi nepřipadá jako nějaké zcestí... :)

Anonymní
Jedine co jsi na tomto udelal je logo a zmenu barev v CSS souboru
I kdyby, tak to logo je tak nádherné, že dekuji jozobovi, že se s námi o tu nádheru podělil... :)

Dero
:)

thingwath
Já se přikláním k schnilému, plesnivému pomeranči... :)
Tata
Profil
Anonymní a ostatní. Mmonitor je štvorhranný, čo automaticky kladie isté limity, pokiaľ ide o dizajn a s ohľadom na počet stránok na nete nemožno reálne očakávať, že každá príde s totálne novým dizajnom. Je to ako v hudbe. Počujete fungl novú skladbu a ste skoro 100%-ne presvedčení, že ju už odniekiaľ poznáte. V prípade dizajnu to môže byť rovnaké. Ani si neuvedomíte a usadí sa vám v hlave čosi, čo v nejakekj väčšej alebo menšej obmene použijete bez najmenšieho úmyslu niečo kopírovať. Nový Prievan sa mi mimoriadne páči. A je mi jedno, či je originálny na 100% alebo iba sčasti. vôbec nad tým neuvažujem. A pokiaľ ide o hlavičku, díval som sa na ňu hodnú chvíľu. A pôsobila na mňa priamo relaxačne. Rozmer mi vôbec neprekáža.
Ale možno by som naozaj články umiestnil ako rozbaľovacie bloky - úvodná časť + link na rozbalnie. A možno ešte nejako niekam zaradiť zoznamy článkov v jednotlivých rubrikách pre rýchlejšiu navigáciu. Dĺžka stránky môže nervózneho odradiť. Aj ja hodnotím 9,9/10, ale iba rpeto, aby mali chalani ešte miesto pre ďalšie zdokonaľovanie (napr. v pravopise ...sem-tam).
Tomik
Profil
Tata
Kam to mám podepsat?
Tata
Profil
Tomik :-)) napr. tu ->[.......................................]
jozob
Profil
Tomik
"dopustil se tedy minimálně stejného "přestupku" ... jako Ty"
Ale ja neviem, čo s tým všetci majú. Celé som to napísal od nuly, začínal som s prázdnym textovým editorom. Každý každučký znak vyšiel z mojej ruky.

A myslím, že Anonymní ten žvást napísal len pre jeho absolútnu neznalosť. Niekoľko príspevkov vyššie som sa zmienil o Wordpresse... A on si hneď Wordpress spojil so šablónami, pretože sám nevie tvoriť a nevie nič iné ako používať šablóny. To je môj názor.

A prosím nehovorte ani trochu o tom, že by som použil čo i len kúsok šablóny. Všetko som napísal od základu a ak mi niekto povie, že je to šablóna, resp. že je tam použitá časť šablóny, uráža ma to.

Tata
Momentálne nejde o originalitu. Nikto ma neobviňuje, že som niečo kopíroval alebo podobne (čo zahŕňa určitý druh práce). Bol som obvinený z toho, že sa chvastám cudziou prácou, čo je absolútna lož.
jozob
Profil
Jednoducho ho asi nenapadlo, že do Wordpressu si môže urobiť vlastné šablóny. ;-)
Tata
Profil
jozob obdivujem, čo si vytvoril, ďalšie debaty sú iba jalové drísty. Originálny a svojský je obsah a nepochybujem, že aj forma. Doteraz som surfoval iba kvôli obsahu. Odteraz sa na Prievan budem vracať aj kvôli forme. Ak stvoríš viac takých hlavičiek, môžeš ich denne obmieňať. Uvidíš, aké to vyvolá reakcie.
Tomik
Profil
jozob
Velmi se omlouvám, zdali to tak vyznělo, ne pouze jsem chtěl upozornit na fakt, že by Anonymní mohl být vlastně ten kdo udělal něco špatně a trochu jsem se do toho zapletl.

Tvůj design se mi velmi libí a nijak nezpochybňuji, že jsi ho udělal celý Ty sám. Jestli jsem Tě urazil, omlouvám se 2x.
Tomik
Profil
Tata


:) Není sice úplně dokonalý, trochu useklý, ale co...
jozob
Profil
Tomik
"Jestli jsem Tě urazil, omlouvám se 2x."
Omluva se příjíma. :-)... Ale nie, vôbec si ma neurazil.
Tomik
Profil
jozob
Omluva se příjíma. :-)... Ale nie, vôbec si ma neurazil.
To jsem rád. :)
jozob
Profil
Tata
Ešte aby som nezabudol:
"aby mali chalani ešte miesto pre ďalšie zdokonaľovanie"
Akí chalani? :-)... Miro je len "príživník", zatiaľ napísal len dva články a žiadnym iným spôsobom sa nepodieľa na stránke (žiaden design, žiaden kód, žiadne lóve :-)). Zajtra alebo pozajtra ho sťahujem na subdoménu, tam bude mať svoje vlastné pieskovisko.
Tata
Profil
jozob, to fakt robíš sám? A kedy žiješ?
Tata
Profil
to ja, keď som mal 17-18 ťuháááááája, ... ešte neexistovali počítače
jozob
Profil
Tata
"to fakt robíš sám?"
Áno, robím to sám.

"A kedy žiješ?"
Slovo žiť je relatívny pojem.

Slow down :-)... Nerobme tu chat. Ešte by to chcelo nejakú konštruktívnu kritiku na web.
Tata
Profil
jozob možno pridať lokálny "search"?
jozob
Profil
Zmenil som pozadie na opakujúci sa vzor. Ako to hodnotíte?
Timy
Profil
jozob
Nešlo by nějak vymyslet, aby se při načítání neobjevoval pod textem ten vzor ale rovnou bílá barva pozadí? Jinak ještě chybí favicon :-).
jozob
Profil
Timy
"Nešlo by nějak vymyslet, aby se při načítání neobjevoval pod textem ten vzor ale rovnou bílá barva pozadí?"
To pravdepodobne spôsobuje veľké množstvo textu, skúsim to nejak vyriešiť.

"Jinak ještě chybí favicon :-)"
Dám tam hnilý pomaranč? :-)
Anonymní
Profil *
- to pozadie je divné, prekáža pri čítaní
- zelené slová sa podobajú na odkazy (klikal som na ne a nič sa nedialo...), až neskôr som si všimol, že nie sú podčiarknuté
jozob
Profil
Konečne kritika. :-)

Anonymní
"to pozadie je divné, prekáža pri čítaní"
Ďakujem za pripomienku. No necítim potrebu niečo na pozadí meniť. Zatiaľ si orvý, kto sa sťažoval na rušivé vplyvy. Pokiaľ sa nájde viac podobných názorov na pozadie, možno začnem uvažovať o zmene.

"zelené slová sa podobajú na odkazy"
S tým som počítal. A povedal som si, že pri prvej pripomienke smerom k zelene zvýrazneným textom to napravím. Už sa stalo.

"klikal som na ne a nič sa nedialo"
Zaujímavé... Ja klikam len na text, ktorý mi zmení kurzor.

"až neskôr som si všimol, že nie sú podčiarknuté"
Nemáš problémy s vnímavosťou? .-)
habendorf
Profil
Pokiaľ sa nájde viac podobných názorov na pozadie, možno začnem uvažovať o zmene.

Popravdě řečeno se mi také víc líbila původní verze.
jozob
Profil
Tak ešte uvidím... Možno skombinujem pôvodnú a súčasnú verziu pozadia.
habendorf
Profil
Ještě jedna připomínka: Chyba: Zadajte, prosĂ­m, poĹľadovanĂ© Ăşdaje (meno, e-mail).
jozob
Profil
habendorf
Because of Wordpress... :-)

Ale skúsim s tým niečo urobiť.
jozob
Profil
Ale teraz sa musím hlavne veľa učiť mamička, veľa učiť. Aby som konečne napísal schopný článok. :-)
*Čvachta*
Profil *
Mě se ta limetka líbí, když se na ni chvíli díváš, je krásná :) Ale vážně moc :)

Hezčí než hulánův pomeranč :)
Timy
Profil
Zdá se mi to nebo tam chybí RSS kanál?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0