Autor Zpráva
vojtah22
Profil *
Co říkáte mé stránce www.nejweb.wz.cz. Ještě není moc dodělaná, ale už se to rýsuje.
martin27
Profil
Jo dobrý má to šmrnc
8 z 10
WanTo
Profil
Na první pohled to vypadá velice dobře. Celkem jednotné barvy, zajímavé grafické prvky.

Bohužel horší je ten druhý pohled. Čím více se na to koukám, tím více to na mě působí nepřehledně. Nejhorší je ten velký prázdný zelený pruh, pokud nepočítáš s nějakým nápisem uvnitř, úplně bych ho vypustil.
Blikající hover, který se ještě ke všemu smrskne na "tenké" písmo, také není nic pro mě. Také bych dodělal hover v horním menu, tam zase není vůbec žádný.

Když si prohlédnu zdrojový kód...
- tabulkový layout
- nikde nevidím žádný <h1>, ani menu uzavřené v <menu> nebo alespoň <ul>
- hovery jsou řešené JavaScriptem
- chybí ti meta-tagy s popisem a klíčovými slovy
- validátor hlásí 18 chyb

7 z 10
Gekon
Profil
Ne, vůbec to není šablona... Ach bože, tohle je fakt ubohost...
Error
Profil
Já už se držím toho co nevytvořím sám to nepoužiju .. Nevim co v tymhle případě - je možné že třeba nějaká šablona je zdarma takže .. ?? ALE Snaha se cení :)
Gekon
Profil
Error
Jo, tohle zdarma je, ale co na tom máme hodnotit? Vždyť tam jenom dopsal pár textů...
Gekon
Profil
BTW, třeba tohle vypadá hezky:) http://www.nejweb.wz.cz./filmy/madagascar_CZ.html
martin27
Profil
Gekon
Kápl si na to! :-)
Gekon
Profil
martin27
Jo, to teda jo, stačilo se podívat do kódu nebo do hlavičky, a přišel bys na to taky:)
computerworld
Profil
jo
Error
Profil
No dopsal pár textů a stejně ten design je přímo úděsný.. Nebudu dál kolem toho...
martin27
Profil
Ztrhávám mu za to z 8 z 10
Na 5 z 10
Error
Profil
Já teda dávám 1 z 10 za texty :)
Gekon
Profil
Já mu dám 10% za to, že byl aspoň tak slušný a nechal tam copyrighty:))
Error
Profil
Třeba je nestačil oddělat :D (Neberte to vážně)
WanTo
Profil
Já si stojím za svými 7 z 10, které ale nyní patří tvůrcům šablony.
Gekon
Profil
Error
Nebo na to zapomněl, a do kódu se pravděpodobně ani nepodíval:)
Gekon
Profil
WanTo
To jo, šablona je to celkem hezká... ale měli by si tam dávat nějaký vodoznak, nebo tak něco:))
Error
Profil
Změnil bych stupnici je moc nepřesná 1- 100 ale 90 jsou už hodně dobrý str tak hodnotte rozumně a nezaujatě!
martin27
Profil
:D
Error
Profil
Stejně si nedá říct tak je to beztak zbytečné o tym mluvit a hodnotit. Měl by ses snažit trochu víc sám..
Gekon
Profil
Error
Myslím, že tohle bodové hodnocení je stejně na nic, protože žádná stránka nemůže dostat 100%. Od teďka se vracím zpět k slovnímu hodnocení, jako soudružky ve škole:))
martin27
Profil
Gekon
hm to neříkej :))
Gekon
Profil
martin27
Co? Pochybuji, že by se některá stránka líbila všem natolik, že by jí dali absolutní hodnocení...
MartinHujer
Profil
Gekon
Já bych dal 10 z 10 google.com ;-)
nonewood
Profil
nechcete náhodou hned hodnotit navržené šablony? :-)
btw ten zelený pruh je divný - opravdu univerzální šablona - čekal bych tam "něco nahoře"
mno, a až tam na tom webu něco bude, tak mi řekněte...
vojtah22
Profil *
už tam něco je! Jenom na hl. stránce
vojtah22
Profil *
Už je to všude
a sorry. Chtěl jsem jen něco o přehlednosti. Samozřejmě že je to šablona!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0