Autor Zpráva
Bertík
Profil *
Ahoj všem.Na této stránce jsem se začal seznamovat s tvorbou webů.Něco jsem vypotil http//www.jouda.unas.cz a rád bych slyšel jakoukoli kritiku.Díky za tento dokonalej web. Bertik
Bertík
Profil *
Pardon trosku jsm zvoral ten odkaz Joudova stránečka.dík za kritiku Bertik
Webspy
Profil
No, to by bylo na dlouhé povídání...

Musíš se víc učit :o)
Yuhů
Profil
Webspy, tvoje poznámky jsou poněkud ... nekonstruktivní.
Zbyšek
Profil *
Už jsem viděl horší, ale jestli chceš, aby tvoje stránky vypadali dobře, musíš víc makat
Webspy
Profil
to Yuhů: Máš pravdu :o)
SuE
Profil
nezbývá mi než souhlasit s yuhů - tohle je kritika na houby, lepší nepsat nic - webspy a zbyšek. Bohužel mě nezbývá, než jít příkladem (neboť ty prý táhnou), překonat svou nekonečnou lenost a pokusit se o něco konstruktivnější přístup :-)

Nehodnotím kod - funguje a pro začátek to stačí. Ty hodiny nejsou vidět ve firefoxu. Taky to po mně chce stáhnout jakýsi plugin - quick time cosi, tak na to jsem se vybodla - co to má dělat, ať vím o co jsem přišla?
Písmo je malé, špatně se čte kvůli použitému fontu a obrázkovému pozadí - dala bych jen barvu. Obrázků tam máš dost a tak by to i přispělo k přehlednosti webu.
Ta vlající vlaječka je tam úplně zbytečně - jako symbol jazyka, když nemáš jinou variantu než češtinu. A navíc se hejbe, což ruší.
Ty citáty se mi líbí :-) ale ... kruciš, nemůžu je přečíst!

Na dalších stránkách (galerie fotek) by to chtělo nějakou navigaci - já vím, že je tam odkaz "zpět" ale co bys neudělal pro pohodlíčko návštěvníka, ne? Takhle musím klikat jednou navíc, abych se vrátila k menu a mohla se rozhodnout kam dál

Ty růžové odkazy v návštěvní knize mě budou budit ze spaní :-) to sice je můj problém ale doporučovala bych to sjednotit :-)
Bertík
Profil *
Sakra ,quick time?Že by ten kruhovej přechod?.Podívam se na to.Ta vlajka je taky asi blbost.Až najdu nějakou rozumnou barvu na pozadí tak to předělám.Že se musím učit je pravda a jsem rád ,že někteři zde mě to svou konstruktivní kritikou umožňují.Díky Bertík
Webspy
Profil
Já jsem se taky ponaučil: Psát konstruktivně !
E.T.
Profil *
jé v tom kódu je dvakrát body:) jinak ale píšu kvůli tý barvě - co třeba bgcolor="#ee9933" ? - možná ješte zesvětlit...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0