Autor Zpráva
RObert
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit náké prográmky (ne poznámkový blok ani world)ve kterých dělat grafiku a návrch stránek. Nejsem nijak programátorsky zdatný. Tyto stránky byly dělané v Dreamweaveru, ale chtěl bych docílit normálního vzezření aby to bylo rozfázované na tabulky a s okraji šedým popředím a bílým pozadim nahore hlavicka udělana z fotek. Pro představu : http://www.veres.cz/t%2Dnb/ (stránky které sem nalezl zde) takže jaké programy používat. Poradtě prosím.

Dik.
Robert

http://Vyskocil.Josf.sweb.cz
Robert Šmidák
Profil
NVU.com - Najlepší program pre začiatočníkov
RObert
Profil *
diky, mrknu se tam
...
Profil *
ja pouzivam na kod PSpad a na grafiku GIMP, a tyhle se tu dost doporucujou... zkus se ucit psat kod... s wysiyigem sem nak ani neprisla do kontaktu ( krome frontpage 1x ve skole a to byl des)
Reg
Profil
No, poznámkáč je nejlepčí podle mě :) a na grafiku photoshop (www.torrentreactor.com ;))
!.!
Profil *
Podle me nejlepsi na Grafiku Photoshop, Macromedia Flash
na stranky samotny.. Macromedia Dreamweaver (je to s nim mnohem jednodussi, kdyz umite kod, ale kdyz kod neumite a nebo ho umite castecne, tak je to lepsi, pokud se ho stejne neplanujete ucit)
Mila
Profil *
Pspad / Adobe Photoshop
Tomik
Profil
RObert
Souhlasím s Robertem Šmidákem, že na kód je pro WIN asi nejlepší PSPad, špatný také není JEdit, co se grafiky týče, sdílím názor s
Regem, ale doporučuji Photoshop koupit... :)

Jinak pokud nemáš peníze, které by jsi mohl investovat, tak asi ten GIMP.
RObert
Profil *
diky moc za rady !
Bonduelle
Profil
já používám PSpad a fireworks
honza
Profil *
ffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuccccccccccccccckkkkkk kkkkkoooooooooof ha ha ha ha ****** čuraku kretene
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0