Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o zkritizování tohoto firemního webu. Nejsem žádný excelentní grafik a zaměřuji se spíše na kód takže to vezměte prosím v potaz. Jinak se těším na vaše názory.
Mitch
Anonymní
Profil *
eh zapomel sem tam dat url. takže se omlouvam a dotatečne je zde: http://kzk.xhosting.cz/
martin27
Profil
- strany se mi zdají holé
- neklikací logo
7 z 10 není to špatné
anonym
Profil *
moc se mi to nelíbí 2 z 10 je tam hodně co spravovat hlavně obrázky,písmo,barvy,...
líbí se mi to logo - škoda že je neklikací...
anonym
Profil *
martin27

7 z 10 není to špatné

nevim jak si mohl dat 7 z 10 ale je to tvuj nazor
K4N3C
Profil
v indexu mas pouzity content cs takze mi to nezobrazuje korektne diakritiku..vsude jinde mas pak normalne win-1250 a to jede v pohode, takze bych to opravil ;)
Mitch
Profil *
No logo neni klikaci jelikoz este neni stala adresa ale az bude tak ho klikaci udelam...presouvat to bude az to bude hotove na 100procent. Prazdne to je z toho duvodu ze zatim neni dostatek textu. Ty se teprve pisou. Pismo uz sem zmenil ale este sem to neaktualizoval. Dal sem tam Verdanu
Centralni_mozek_lidstva
Profil
Anonymní

- ten obrazek v titulku by mohl byt ostřejší (navíc bych ho nedělal tak vysoky - obsah webu začíná pak od 1/2 monitoru u rozliseni ).
- ten font mi přijde takový kostrbaty - neupravený (vyměnil bych ho)
- ten svetlý zelený pruh pod hlavnim menu kde nabíha podmenu je až moc "svítící" pro oči nepohodlné kor když někde je text v bíle barvě ! (udělat tmavší odstín než tento svítící)
- ten obsah stranky zarovnat po stranach obsadit , at to ma nejaky styl .... Ten vnitřní blok obsahu, který dělá uvnitr stranky horizontalní i vertikalni posuvniky uplne zrusit (to je zvěrstvo v rozliseni 1024 x 768 )
Reg
Profil
nj, od horního menu dolu hrůza, ten vršek eště ujde :)
4/10
seba
Profil *
proč bych mel kritizovat ja to mam o 80%horší
t.h.
Profil *
Kdyz uz to ma byt "sablonovy" web pouzil bych jiny font. Times je des! ale hlavne bych se zbavil tech silenejch tabulek a scrolovatek.
Mitch
Profil *
Kdyz uz to ma byt "sablonovy" web pouzil bych jiny font.

No ja nevi me to sablonovy nepripada. Jinak jinej font sem už dal, bohužel eště nebyl čas na aktualizaci. Ted estě budu pracovat na predělání menu z textového na grafické.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0