Autor Zpráva
Majkl
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Vím, že to asi neni tak jak by to mělo být, obzvlášť to, že fotky jsou součástí swf místo aby se externě načítaly, ale prostě to tak je a třeba alespoň design se vám líbit bude...

www.michal-kroupa.com
Školník
Profil
Opravuju odkaz: http://www.michal-kroupa.com/
kyklop
Profil
hele ono to je celkem pěkný, jen ti automaticky nezajede rozbalené menu, když překlikneš na nějaké další a ten text o mně se mi blbě čte, když je to takto průhledné, ale jinak super náad, pěkné zpracování a moc pěkné fotky. Ještě se mi moc nelíbí zvýraznění (to podtržení) menu a to, že to je "až moc" šedivé, s barevným fotem je to příjemný, ale s dalším černobílým fotem to je šeď šedivá nudná ;-).
Jinak jak píšu je to ok. Jednoduché na pochopení ovládání, možná někoho odradí (na pomalejším připojení) doba načítání, ale to je pochopitelně daň za to, že načítáš obrázky přímo z flashe a ne z externího zdroje...
Majkl
Profil *
kyklop
Jojo, s tim menu vim, jak se to neschová, ale nakonec mi to přišlo v poho, hlavně jsem to taky neuměl udělat :)

Jinak dík za názor...

Školník
Dík, nějak sem to zvojtil...
Školník
Profil
Líbí se mi to - jen jsem se zprvu ztratil v orientaci kde právě jsem, zajíždíš aspoň do 3 vrstev - po zorientování to ale už šlo.. A fotky jsou skvělý, grafika taky, texty v tom skle před Tebou mi přijdou jako vynikající nápad..:-) A že se to hůř čte - nejsou tam žádný romány.. Ale co se mi nelíbí, jsou ty šipky pod odkazem, namalovaný takovou ošklivou kživou čarou, web působí upraveně a tohle mě rušilo. Když šipky, tak stylově..;-)
Majkl
Profil *
Školník
Díkes, tohle samozřejmě neni finální verze, předpokládam, že postupem času se naučim s flashem trochu líp pracovat a bude se to ještě nějak vyvíjet...
Stáňa
Profil *
Je to super, moc se mi tvůj originální nápad líbí. Všechno je pro mě přehledné a fotky jsou moc pěkné. Mám na tebe prosbu, Nemůžeš mi napsat html kód na vyrobení toho vloženého okna s textem. Našla jsem něco na těchto stránkách, ale je to jen pro vložení nové stránky a já bych tam chtěla spíš text. Díky moc a hodně úspěchů ve focení. Ahojky
Anonymní
Profil *
ahoj..
tu galerii na tom jejim webu jsi delal ty ?..
ta je docela dobra,dost,ale taky dost tezka,nebo,takhle...neni nejlehci
karlos
Profil *
Předně chci vyzvednout kvalitní fotky, a obsah stránek. Souhlasím s názorem, že menu by mělo být dostupné všude, ale to je subjektivní.
Líbí se mi: jednoduchost a i ty křivé čáry, hodí se to k obsahu stránek.
Použil bych ale jiné barvy na na ty modré prvky, trohu více animací na písmo a jiný font (trochu umělečtější).
Třeba více experimentuj s odstíny šedé. Zkus třeba tmavé pozadí stránky a flash bílý s nepravoúhlým podkladem a třeba jako podklad nějakou hudbu.

Jinak se mi to líbí a rozhodně bych pokračoval. Má to invenci. Držím palce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0