Autor Zpráva
*Čvachta*
Profil *
Zdravím, jednou takhle odpoledne jsem neměl do čeho píchnout -> vytvořil jsem návrh na osobní web, jenom s "jednou" stránkou.

http://cvachta.net/work/slecna/kl.png

Zajímalo by mě, jak se Vám to líbí :) Ještě musím dotáhnou tu patičku.

Díky
Error
Profil
Barvy dobrý Nelíbí se mi obsah...

A jedna velká tecnická! Rozmisli se mařenko v jakém stylu budeš dělat - máš tam hranaté prvky a zakulacené - dávám přednost hranatým... Ta koruna se mi naprosto nelíbí už jenom ta barva...
A natpisi jsou český text je... Dopsal bych patičce obvyklé naležité věci...
Když už tam jsou začnuté některé detaili...

Jinak na první pohled dobrý! Amater. snad nic vadit nemůže aš na tu korunu při čtení textu odvádí pozornost!
*Čvachta*
Profil *
Error

V první řadě zlepši svoji češtinu.
To děláš jen hranté a jen kulaté weby? Proč nevzít kulatost a zkombinovat to s hranatostí?
Pak jsem nepobral obsah, vžyť ten web ještě obsah nemá :)
Nevím jak ostatní, ale mě ta koruna neodvádí od textu.
Error
Profil
Jak myslíš. to je jen pouze můj názor.
A na češtinu už tu diskuse byla... A nemusíš "napadat" --> "odvádět pozornost" druhého na úplně jiné téma. To sou mí rady...
Web obsach má! - možná jen dočasný na návrhu ale má... když dáváš návrch tak by tam mělo být naznačeno co bude obsahem...
Aby se dalo hodnotit obsach k designu.. atd...

Omlovám se za mou češtinu a ..
Ale nemůžeš mě tady soudit když nevíš o mě nějaké podrobnosti... Dík
*Čvachta*
Profil *
Error

Nesoudím Tě, sem rád že hodnotíš.
Gekon
Profil
No...
Celkem hezké, jen by mě zajímalo, jak bude vypadat to menu (skoč na obsah)
Jinak ta koruna se tam moc nehodí, barvy jsou lehce vybledlé, a nevýrazné, nějakou výraznější hlavu a (hlavně) patu... Jinak dobré
*Čvachta*
Profil *
Gekon

Které menu? To skoč na obsah je tam jenom aby se nemusela číst hlavička
jozob
Profil
Toto by sa ako uliate hodilo do tlačeného časopisu. Naozaj mi to pripadá ako grafika do tlačeného časopisu. Moc grafiky tam nie je, ale je to prinajmenšom celkom zaujímavá kombinácia hranatých a oblých tvarov. Ešte by som poradil - možno by bolo pekné zaobliť aj rohy v pozadí toho bledo-žltého boxu.
Bonduelle
Profil
tady mají být stránky a ne obrázky takových obrázků ti udělám pět za minutu
*Čvachta*
Profil *
Bonduelle

Tak dělej :) Nechápu, proč bych měl převádět návrh do kódu, když pak zjistím, že se grafika lidem nelíbí... Bylo by to dost neefektivní.

Prosil jsem o zhodnocení a ne o to, abys kritizoval to, že je to zatím pouze obrázek.
Bonduelle
Profil
Nechápu, proč bych měl převádět návrh do kódu, když pak zjistím, že se grafika lidem nelíbí... Bylo by to dost neefektivní.
reaguji jen co je psáno ve stanovách, že vkládejte pouze hotové stránky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0