| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Mouse Elbow Profil |
#1 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:08:31
|
||
| begg Profil * |
#2 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:11:44
Neni co dodat
|
||
| Romanticka Profil |
#3 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:12:28
Pekny az na to menu v pravo. Vubec mi to k tomu designu nepasuje. Asi bych zmenil typ pisma.
|
||
| begg Profil * |
#4 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:13:36
snad jen, ze KDO JSME - nahradit KDO JSEM - pokud se jedna o jednotlivce.
|
||
| Peca Profil |
#5 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:17:48
Ta useknutá nevěsta vedle hlavičky je úmyslně?
Nemůžu si pomoct, ale na mě to působí trapným blogovským stylem. Pevná úzká stránka uprostřed, jakési nejasné barvy. A ještě stín celé té stránky... Neříkám, že je to škaredé, prostě asi mám alergii na blogy :-) |
||
| Zahon Profil * |
#6 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:28:01
Mě se to naopak graficky velmi líbí...
|
||
| Gekon Profil |
#7 · Zasláno: 3. 4. 2006, 21:35:24
Moc hezké, až na jeden detail (nad tím vert. menu nápis svatební fotograf být nemusí) se mi to moc líbí
|
||
| Bonduelle Profil |
#8 · Zasláno: 5. 4. 2006, 14:02:14
pěkné, není co opravit
|
||
|
Časová prodleva: 20 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0