Autor Zpráva
ato3
Profil
Pokazte mi prosim iluze o techto strankach.. me se libi, ale samochvala smrdi:-) kritiku snad prekousnu www.rychtarka-c.wz.cz
dik
Mistr
Profil
Stránky jsou určitě lepší než minule předkládaný návrh. Přesto mi to nedá, abych k nim nenašel několik poznámek:
(1) Reklamní banner nahoře. Je to spíš věc osobního vkusu, ale já bych ho umístil dolů, a nebo, když už ho chceš mít nahoře, zakomponoval bych ho vhodněji do hlavičky.
(2) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Dochází pak k matení.
(3) Co chvíli přijíždějící a odjíždějící logo ruší při čtení stránek.
(3) Stránku bych vycentroval.
(4) V Internet Exploreru 6 nepatrně šedivý rámeček kolem nadpisu stránek vpravo odskakuje od hlavního loga stránky. Viz například stránka Hráči (ale nejen tam).
(5) Ve stránce Rozpis bych osobně lépe (například barevně) odlišil skutečnost, zda se jedná o domácí utkání nebo o utkání na soupeřově hřišti.
(6) Je vhodné nějak označit v menu položku (např. podbarvením), na které se při prohlížení stránky právě nacházím.
(7) Každá stránka má stále stejný nadpsi (tag <title>). To je chyba.
Mistr
Profil
(8) Kontrast písma - šedivé písmo na bílém pozadí může spoluobčanům s vadou zraku dělat problémy při čtení.
hribekhribek
Profil
Máš to super-jestli ale můžu poradit, tak hlavně přidej hodně fotografií (společnou týmovou fotografii před brankou, )-myslim, že fotografie jsou to nejdůležitější.... zdar
Miloš
Profil
Ad (3 podruhé) Dneska se centruje věechno… Možná by stačilo, aby nebyla stránka nalepená na levý kraj.
(9) Jestliže jsou od sebe jednotlivé části stránky oddělovány volným prostorem, je hlavička nehezky nalepená na navigaci.
(10) možná by prospělo a{padding:1px 2px;} nebo tak nějak – prospěje to a:hoverům (dávat padding jen jim by byla samozřejmě blbost).
Mistr
Profil
Miloš
Možná by stačilo, aby nebyla stránka nalepená na levý kraj.
Budiž, s tím lze souhlasit.
ato3
Profil
Tak sem se pokusil vylepsit to na co jste mě upozornili. To písmo se mi líbí více takhle šedé. No a snad jen bych se chtel zeptat na tu reklamu.. protože já sem přes webvý rozhraní na wz.cz dával reklamu, že chci na všechny stranky dolu, ale ono se mi to hodi divne pod logo. Asi to bude problem s < d i v >. Tak jestli mi poradite s timhle, tak uz to doufam bude vsechno.
(Nechal sem to tam ted, tak jak se mi to hodi pod logo - nechal sem to nastaveny jako at je to dole)
Diky
Mistr
Profil
Na stránce http://www.rychtarka-c.wz.cz/statistiky.html vypadá poněkud podivně pořadí v tabulce Fair play. První hráč má pořadí jedna, ostatní další dvacet. Co to nadepsat třeba "Naši hráči v hodnocení Fair play hráčů 2.C ligy" apod.
Bonduelle
Profil
nevýrazné, barvy a co ten jezdící text
ato3
Profil
jo o tu statistiku se postaram... ale nevis prosim co s tou reklamou? jak ma bejt na každý stránce dole, ale ona je skovana pod vrchnim logem a kouka ji jen vrchni kousek, kdyz se podivas v mozille..

opravdu je to logo tak strasny? mam zmenit i aby ten text nejezdil tak časlo? ..třeba aby se měnil jen ten vrchni text... to by možná stačilo, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0