Autor Zpráva
Error
Profil
www.clanky.nazory.cz/gr1.png - grafika no-styl CZ pro PETO chtěl bych vědět jak se vám líbí co vytknout..
Dík nic jiného...
*Čvachta*
Profil *
Dle mého je to kýč. Nelíbí se mi to. Pak taky nevím jak bude vypadat zbytek stránky...
Error
Profil
Mě taky ne :D
Error
Profil
Není to styl typický pro české stránky... A další komponety které schází prosím opomeňte. Ohodnoťte jenom hlavičku díky..
RPG
Profil
Error
Není co hodnotit, promiň.
Error
Profil
RPG
Oko že neni?
RPG
Profil
Error
Proč myslíš, že ano? Kdyby tobě tento obrázek někdo předložil ke zhodnocení, co by jsi na něm hodnotil?
To je jako kdybych ti předložil obrázek čehokoliv jiného.
Je toho na hodnocení prostě málo.
Gekon
Profil
Souhlasím s RPG-em, a kromě jiného, IMHO je to šablona...
Railbot
Profil
Jojo, je to sablona. Text ukazuje na ceskou domenu a je tam anglicky text pro zkontrolovani domeny? Hmm, zajimave. Kdyz prihlednu k tvym ostatnim vytvorum (uz jsi zde neco prezentoval), tak mam velke pochybnosti o tom, ze je to tvoje prace.

Navic...maji se sem davat jen hotove stranky, takze obrazky si priste muzes nechat od cesty
BTW - ted ctu v jinem tematu jak nekoho poucujes o pravidlech o vkladani stranek ke zhodnoceni (nekdo sem dal web sveho kamarada) a ted je sam porusujes...opravdu usmevne :))
Error
Profil
Vysvětlení:
Ano tuhle gr. jsem nedělal já to je jasný - jak tu už bylo zmíněný je to "šablona".. z http://www.templatemonster.com
Chtěl jsem zjistit co si myslíte o takovím webdesignu jestli vůbec má cenu se tlačit do budoucna k něčmu takovímu...
Zas tak španý to neni možná nepraktický zabíra hlavička moc místa "možná"


"Navic...maji se sem davat jen hotove stranky" Možná je to v pravidlech než vložíte.. je ale já stim nesouhlasim..
Vemte si to takhle - nechá si to někdo udělat a pak si to nechá ohodnotit a zjistí že je to k ničemu.. nebo to bude muset komplet předělat..
Design je určen více méně pro nějakýho poskytovatele hostingu..

Tak se omlovám.. Já proti takové gr. nejsem proti.

Měl jsem to hned napsat.. Sice se mi nejvíc nelíbí mám jiný styl ale neni škaredá když by mě něco takovího někdo udělal určitě neodmítnu...

Tak zdarec
mata
Profil
Zajímavý styl - nechat si něco ohodnotit a když se přijde na to, že je to šablona tak teprve přiznat, že to není vlastní práce...

Jinak kýč jak bič ;-) Menu jaksi dopřilepené, ty odrážky u menu strašně velké a je na první pohled poznat že je to šablona.
Error
Profil
Já jsem neříkal že to je moje práce já jsem to chtěl jen ohodnotit potřeboval jsem co nejrychleji to někomu poslat jiná možnost pro mě nebyla .. Ale to je jedno... Nevim nejsem zas tak blbí abych si myslel že na to někdo nepřijde tu adresu zná spousta lidí co tu hodnotí... A lidi si nechávaj ohodnotit www které jim někdo udělal .. třeba nějaká firma.. Mě tohle docela zajímalo..
Už tu byli návrhy z http://www.templatemonster.com Tak jsem v tim neviděl žádnej problém... Myslím si že ty jiný návrhy už vidělo dost lidí odsut .. Tak nevim na co je řeč. Mě se líbí 4 barevný www... Jiný taky nedělám ...
Pro příště.. Kýč proč by někdo nemohl mít "hezčí" jinačí www?
No konec na tohle debaty.. Dík
Railbot
Profil
"Navic...maji se sem davat jen hotove stranky" Možná je to v pravidlech než vložíte.. je ale já stim nesouhlasim..

To klidne muzes, ale v tom pripade tady nemas co delat. Pravidla tady nejsou pro srandu kralikum. A hodnotit obrazek je skutecne o nicem. Navic dalsi pravidlo - umistovat sem ke kritice pouze vlastni stranky, ne nejaky template, kterych si kazdy muze stahnout treba sto.
Dalsi vec - pokud je ta hlavicka z Template Monsters, tak pochybuji, ze ji mas legalne zakoupenou. Dle meho jsi ji nekde stahnout a to je nelegalni. I to je vec na povazenou, kdyz mas tu drzost davat to sem hodnotit.
Error
Profil
Musí prvně vědět jestli ji má cenu vůbec kupovat. A vy byste muji neohodnotili když si ju normálně koupí? To je sice nepravděpodobné.. Chtěl jsem jednoduše vědět co si o takové gr. myslíte.. A poslat ji někomu.. Kdyš myslíte jsem zloděj neohleduplnej sefař na internetu.. Ale já si stojím za svím Příště si dám pozor ať vám do předu vše vysvětlím Ok
Nebudem to rozebírat protože vás stejně nepřesvětším..
Tak zdarec /:--]
bonduelle
Profil *
nelíbí se mi to, sem se mají dávat jen stránky ne nějaké obrázky, změnil bych barvy, je to nevýrazné
mata
Profil
Errore omlouvám se pokud máš nějakou poruchu, ale musím konstatovat, že tvoje čeština je hrozná.

Kýč proč by někdo nemohl mít "hezčí" jinačí www?
Chtěl jsi slyšet názor, tak jsem ho napsal.


Mě se líbí 4 barevný www Jiný taky nedělám
Někomu se líbit nebudou, tak se musíš smířit s tím, že uslyšíš i negativní ohlasy.

No konec na tohle debaty
OK
Railbot
Profil
Musí prvně vědět jestli ji má cenu vůbec kupovat

Aha. Takze nejdriv ukradnes auto, zajezdis si v nem, aby jsi vedel jestli ma vubec cenu si ho kupovat? Kdyz pomineme fakt, ze je kradeni softwaru apod. v CR naprosto bezna vec (coz tebe ani nikoho jineho vsak vubec neomlouva), tak to od tebe neni moc hezke.

Hodnotit template, at uz koupeny nebo ukradeny je zbytecnost. Neni to tvoje prace, delal to nekdo jiny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0