« 1 2 »
Autor Zpráva
Ondra
Profil
Ahoj, udělal jsem si svoje portfolium, ale jako vždy to bylo s problémy:-(
Zkusil sem to nějak vyladit a vypadáto že by to mohlo fungovat, takže Vás prosím aby ste se na to podívali a napsali jestli to bude nějak blbnout. Taky můžete napsat co si o tom myslíte, díky !


www.ondrejbucek.wz.cz
kohout
Profil
Ve flashi se sice moc nevyznám, ale docela se mi to líbí :) Jen mi to příjde trochu pomalý.
computerworld
Profil
mě se to líbí
10/10
jozob
Profil
Graficky je to veľmi vydarené. Ale veľké mínus je u mňa použítie len flashovskej technológie.
Grafike dávam 8 z 10.
Celkovo hodnotím 6 z 10.
...
Profil *
moc pekny, jen reklamu dolu a bude to uplne dokonaly!!!
RPG
Profil
Ondra
Možná by nebylo od věci umístit na server i neflashovou verzi. Co myslíš?
Gekon
Profil
Hm, moc povedené, sice lehce pomalejší, ale dá se to.
90%
Anonymní
Profil *
supr
habendorf
Profil
Přepiš si ve sprejovánkách to "umýstit", to je strašný :o)
anonymka
Profil *
podle mě je to super, hodnocení 100% :-)
Yuhů by sem mohl na diskusi zavést ještě smajlíky, co?
Gekon
Profil
anonymka
několikrát se to tady řešilo, smajlíci jsou hnus:))
moe
Profil
Je to pěkné. Snad bych jen trochu vylepšil rolování.
simka00
Profil
pěkné graficky, ale pro mě moc pomalé (myslím tím přecházení ze stránky na stránku). a nastav si češtinu, v opeře to píše hatmatilcky
*Čvachta*
Profil *
Ondra

Nelíbí. Flash je špatný na celé weby. Nesnáším čekání než něco přijede a odjede...

Pro SEO a přístupnost taky není zrovna mňam...
Richi
Profil
Pro všechny co to mají pomalé: kupte si lepší počítače a lepší připojení, mě to jede bez problémů ...
Flah je na portfolio OK, nepotřebuje SEO, je to jako vizitka ne eshop ...
Mě se to líbí, jestli budeš dělat i jednorázové zakázky nebo bokovky při práci klidne si někdy něco objednám když budou rozumné ceny :-)
Richi
Profil
P.S. u angličtiny v 1.lekci máš chybu :-) otázka č.4 je správně A i B podle toho v jaké souvislosti ale to se ze zadání nedá poznat :-)
Railbot
Profil
Richi
Pro všechny co to mají pomalé: kupte si lepší počítače a lepší připojení, mě to jede bez problémů ...

Tak tohle jsi nemohl myslet vazne. Nebo snad jo?
Richi
Profil
Railbot
Jasně že ne, ale když se stěžují na pomalost a přitom má ten flash docela rychlej, načítá se vše za 0,00nic sekundy (možná to už upravil po tech komentářích to nevím) tak co jim napsat? Jestli někdo na to kouká na P II. tak se nedivím že pak napíše že to je pomalé :-)
Railbot
Profil
Richi
Hmm. Ja FLASH nemam rad (na webu), takze bych spis byl pro odstraneni FLASHe nez pro upgrade pocitace :))
Bonduelle
Profil
stránky ve flashi nic moc , lepší je html
Richi
Profil
Railbot
Ano souhlasím, taky nemám rád weby ve flashi, ALE na prezentaci grafika je flash podle me v pohodě.
jozob
Profil
Áno, pre grafika je flash ako prezentácia v pohode. Ale treba uvažovať aj o alternatíve (v tomto prípade HTML).
HeWeR
Profil
Už jsem viděl mnoho stránke ve flashi.
Narodil jsem se s tím, že flashové stránky vypínám ještě než se načtou. Po zkušenostech kdy jsem čekal 3 minuty na loading, aby se mi ukázala animace výbuhu, kterou zaplaví voda (to vše za podbarveno zvuky a krásným fullscream režimem - ano IE :)) a pak jsem čekal další 2 minuty na loading textu...prostě I dont like Flash, ale...

Tento flash mi až tolik nevadil. Na mém PIII 800Mhz (256RAM) běhal krásně, nesekal se. Načítal se taky docela rychle (pro rýpaly mám 512/64kb/s) - resp. žádného loading jsem si ani nevšiml. Celé stránky jsem prošel (kupodivu) a zavřel ja až když jsem si všechno prohlídl. Tedy - z mého měřítka úspěšný flash.

- kup si vlastní domenu - na wz to nevypadá zrovna reprezentativně
- error 404 na odkazech ve hrách
- ty písničky by se mohli přepnout samy
- doufám, že nejsem jediný, který si pod pojmem Curriculum Vitae neměl nic představit :)
- dal bych možnost vytahování textu nejen u ICQ

+ pěkná animace (ten obrázek si někde ukradl nebo vlastní práce v 3D?)
+ celkově pěkné
kohout
Profil
Když se nad tim zamyslim, tak pěknej dojem dělá ten obrázek, bez toho by to nebylo nic moc. Vlastní práce? :)
Ondra
Profil
Ahoj, díky všem za hodnocení a za připomínky.
Takže můj názor je že Flash je na prezentace tohodle typu ideální a určitě zaujme ty kteří ani neví co Flash nebo HTML je.
Myslím že když se dodržuje pár pravidel, tak se dají udělat flashový stránky, tak aby to překousli i "antiflesari".
- SEO mě v tomto případě netrápí.
- HTML alternativa - protože je to prezentace mých prací a já HTML neumím tak si ji horko těžko udělám :-)
- na vlastní doménu čekám, ale potřeboval sem to testovat přímo na webu tak sem si udělal doménu na WZ
- rychlost přechodů sem se snažil dělat opravdu krátkou a myslíž že než řeknete jednadvacet, tak už je tam to co ste chtěli(možná
pokuď se zrovna ta podsekce nahrává, tak se čeká, ale pak už by to mělo být "hned")
- ten obrázek není má práce, mám ho z netu free galerie (neumím 3D graf. program)

A ještě pro všechny "antifleshare" je to sice Váš názor a já vám ho neberu, ale nemyslím si že Flash je hnus:-))) myslím že o tom svědčí i to že Adobe koupilo Macromedii.
Ale máte pravdu v tom že by se měli dělat alternativy HTML verze i Flash verze a ať si každý vybere sám.
jozob
Profil
Ondra
"ale nemyslím si že Flash je hnus"
To si tu snáď nemyslí nikto. My si myslíme, že Flash na webe je hnus. :-) (teda aspoň Flash na webe bez alternatívy)

"ten obrázek není má práce, mám ho z netu free galerie"
Tak to úplne mení situáciu.

Upravujem moje hodnotenie: 2 z 10
(V hodnotení som zohľadnil všetky faktory, aj neexistenciu alternatívy)

BTW: z Teba by mal Dávid Špinar radosť .-)
RPG
Profil
Ondra
flashový stránky
Dovolím si tě opravit; ne flashové stránky, ale flashové objekty. Já za "stránky" považuji HTML dokumenty.
Timy
Profil
RPG
"Dovolím si tě opravit; ne flashové stránky, ale flashové objekty. Já za "stránky" považuji HTML dokumenty."
Tato stránka - http://www.ondrejbucek.wz.cz/index.html - přeci je HTML dokument. Ale už se to tady nedávno někde řešilo, když tak pohledej.
RPG
Profil
Timy
Nu, ano, je to HTML dokument, s vloženým objektem :-).
Vím, že se to řešilo, sám jsem se oné diskuse účastnil. Názor jsem nezměnil - flashová animace NENÍ internetová stránka. Stránka je to, v čem je flash vložen.

Omlouvám se, ale na tohle jsem alergický, musel jsem se vykřičet :-).
jozob
Profil
Tss Tss Tss... toľko rozruchu a pritom každý vie o čo sa jedná. Nehrajte sa so slovíčkami. .-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0