Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, zkritizujte mně prosím tento web http://studna.naweb.cz/ . Jedná se o redesign. Původní web je na
adrese http://www.etranslator.biz/. Texty zatím nejsou schváleny.
Jazykové verzí se dají jen přepínat (omluvte vypadek s pravou vlajkou, budou pouze dve verze) . Děkuji moc.
Bigi
Profil *
Designově pěkný, ale nějak bych zvýraznil to menu (ceník, reference atd.), aspoň větším písmem.
Ta anglická vlajka u přepínání verzí má přes sebe kus grafiky, možná jsi to myslel tím výpadkem pravé vlajky, ale tahle je levá.
Reg
Profil
jo, je to sqělý, 9/10
Bigi asi logicky je to posunutý když ta 3.vlajka chybí tak tam je ten vokraj
klokyn
Profil
- myslím, že označovanie textu kráča proti použiteľnosti (užívatelia na to nie sú zvyknutý)
- v ľavom stĺpci by som zrušil kurzívu pri textoch Kontakt, GSM, E-mail
- písmo v obsahu by mohlo byť o kúsok tmavšie
- kód vyzerá byť pekný a sémantický
- menu by som ešte trochu ozvlášnil, lepšie by vyzeralo, keby boli odkazy oddelené
- s vypnutými štýlmi to vyzerá fajn, len pri menu je tá prvá odrážka navyše
- s vypnutými obrázkymi je text veľmi zle čitateľný a odkazy v stĺpci takmer splývajú s pozadím
- nakoniec len, že sa mi to celkom páči
Ice
Profil
klokyn
- myslím, že označovanie textu kráča proti použiteľnosti (užívatelia na to nie sú zvyknutý)
jak je to prosímtě myšleno?
- s vypnutými štýlmi to vyzerá fajn, len pri menu je tá prvá odrážka navyše
zas protestoval IE tak jsem tam musel vlozit prazdnou odrazku - s vypnutymi styly moc lidi asi nejede, tak to nebudu resit.
- s vypnutými obrázkymi je text veľmi zle čitateľný a odkazy v stĺpci takmer splývajú s pozadím
a na tohle se ještě podívam.
Diky moc za rady.
klokyn
Profil
jak je to prosímtě myšleno?
Napríklad keď chcem text skopírovať, označím si text a ten sa mi premení na modrú (typicky by malo byť modré pozadie, biely text). Myslím, že tento fígeľ sa dá nastaviť len fo firefoxe.

zas protestoval IE tak jsem tam musel vlozit prazdnou odrazku - s vypnutymi styly moc lidi asi nejede, tak to nebudu resit.
Áno je to len maličkosť, ale spomenul som to, lebo mám rád prístupnosť a bez CSS by tiež malo všetko vyzerať dobre :)
Anonymní
Profil *
V menu ceník bych zrušil hover na položkách, když na ně nejde kliknout. Jinak 7/10
Ice
Profil
Anonymní
to je tam schválně pro efekt. A kazdemu je snad jasne ze na takovou polozku nema smysl klikat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0