Autor Zpráva
RPG
Profil
Ahoj.
Všichni, které jsem někdy u kritiky webu shodil, nebo naštval, mají možnost mi to vrátit :-)
Omlouvám se, že zakládám nové téma, původní je ztraceno kdesi v hlubinách času...
Tak se do mě pusťte:

http://rpgs.wz.cz

Uvítám jak připomínky ke kódu, tak k obsahu.
zimmi
Profil
Hlavička je moc povedená, ještě bych si pohrál s nadpisy, aby mizící okraje víc splynuly s pozadím.

Jeden z nejhezčích webů za poslední dobu na tomto fóru.

PS: Ten shoutboard bych vyhodil.

Update: A kdyby se ti povedlo nějaké pěkné orámování obrázků, bylo by to ještě lepší.
rommy
Profil *
v patičce - "Desinger"
Peca
Profil
Hlavička je nečitelná a ani nevím, jak tématicky souvisí ten obrázek. Stejně tak to cihelné pozadí. Oškubané okraje se mně taky moc nezamlouvají. Na některých stránkách chybí pravý sloupec a je tam mezera. Ankety by to chtělo líp uspořádat a návštěvní kniha je bez zpětného odkazu. Rozhodně to ale neber, že by to vypadalo hrozně, to ne. Jenom subjektivně hlásím drobné nedostatky :-)
_MaYo
Profil
Graficky mi to veľmi nesedí k tématike webu.(tá holka v hlavičke, tehly na pozadí, škatuľkovaný web)
a miešaš tam písma
RPG
Profil
zimmi
Děkuji, potěšil jsi mě, od tebe je to pocta :-). S nadpisy si zkusím pohrát. Jak by jsi vyřešil orámování obrázků?
Shout asi opravdu vyhodím.

rommy
Díky za postřeh, opravím.

Peca
Hlavička je nečitelná a ani nevím, jak tématicky souvisí ten obrázek.
Nečitelná, myslíš nadpis? Obrázek - Královna Aribeth, z jisté fantasy hry. Nejspíš to ale nejde poznat, takže s tím zkusím něco udělat.

chybí pravý sloupec a je tam mezera.
Prosím, v kterém prohlížeči? Já mám ve FF vše v pořádku.

- Knihu zařadím nejspíš přímo do stránky, díky.

Mimochodem, rozhodně to tak brát nebudu, chtěl jsem kritiku, mám ji mít, ne? :-)

_MaYo
Graficky mi to veľmi nesedí k tématike webu
- Nechtěl jsem, aby stránky vypadaly stejně jako většina fantasy webů. Přesto díky.

- Škatulkování zruším, jakmile bude k dispozici více článků, jinak by to nemělo smysl měnit.
- Míchání písem? Prosím, kterých? Jediné dvě použité jsou Arial (text) a Monotype Corsiva (nadpisy)

Děkuji všem a těším se na další kritiku :-).
Peca
Profil
chybí pravý sloupec a je tam mezera.
Beru zpět. Nechybí, ale je v IE odskočený až pod text. Dělá to už při střední velikosti písma. Třeba na stránce Historický šerm
RPG
Profil
Peca
Děkuji, opravím.

ad. Upravil jsem logo; "holku" jsem dal pryč, místo ní tam teď trůní rozzuřený drak :-).
Co vy na to? Nejsem dobrý grafik, nevím, jak logo spojit se samotnou stránkou...
RPG
Profil
Takže, lepší?

ad. rád bych také vyslechl připomínky ohledně SEO, SEM, sémantiky, typografie a podobných kravinek, jelikož se o tuto problematiku začínám zajímat :-).
Gekon
Profil
RPG

http://www.sitening.com/tools/seo-analyzer/my-analyzer/report/index.ph p?id=85990
RPG
Profil
Gekon
Prosimtě, kde jsi to téma vyhrabal?

Jo, škoda těch deseti bodů za inline styly. Škaredá reklama, škaredá, škaredá :o).
Gekon
Profil
RPG
Když není co dělat, prohrabávám se v té staré veteši, a našel jsem tohle. Tvá otázka zůstala nezodpovězená, tak jsem odpověděl:)
Charlito.69
Profil *
Podle mne přeplacaná dolní strana indexu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0