Autor Zpráva
QuickShare
Profil
Zdravim!

Chtel bych vas pozadat o nazor na stranku msvetlik.com. Jedna se o me osobni portfolio, predem bych chtel podotknout, ze je tam znacna inspirace z DeviantArt, ale opravdu jen inspirace :-)

Predem diky.
_MaYo
Profil
No tak sme sa tu stretli :)

- Až veľmi veľa inšpirácia, vlastne si si to ešte raz vyrobil.
- Nepáči sa mi písmo "QuickShare" na tej polaroidke, nesedí mi tam
+ Pekné fotky :o)
Mára
Profil
Ano inspirace je opravdu velká, já bych naopak změnil ty fotky tý trávy. Trávu a nebe má již na webu každý, možná by se našlí lepší motivy ;-)

Jinak se mi ten web moc líbí!
_MaYo
Profil
2Mára: všeobecne máš motív "záhradky" pasé. IMHO tým by už veľa nenarobil
QuickShare
Profil
_MaYo Ok, no inspirace, ale jsem hrdy na to co jsem si vytvoril :-D
Mára To je sice mozne, ale co jsem mel dat sem, auticka? ;-)

Zatim diky za nazory.
Mára
Profil
Jak chceš, jen sem řek jak to vydim, i když autíčka by nebyly špatný :-)) Na DA by se určitě něco vhodnýho našlo ;-)
Acci
Profil
Jak jsem ti už jednou psal, nelíbí se mi, že se stránka rozpadne při zvětšení písma. Sice na tvé stránce nemám důvod si ho zvětšovat (ale někteří uživatelé určitě ano), ale někdy si písmo zvětším a zapomenu si ho zmenšit.
celeb
Profil *
No podla mojho nazoru nie je dobre brat si motiv... nerad to hovorim ale videl som ten druhy web a je to to iste... Photoshop uz dnes dovoluje urobit hocico co sa da predstavit, len clovek musi xciet... Je to pekne, ale kedze som videl druhy web, hovorim NIE... mas na viac ako kopirovanie... len musis do toho dat trosku seba a nie DevianArt
QuickShare
Profil
celeb No je to tak, ale tamto je jenom graficky navrh, priznavam, ze jsem se asi nechal inspirovat az moc, ale lepsi, nez kdybych to ukrad ne?

Acci Musim se priznat, ze na to jsem nemyslel.
Pampuch
Profil
Tak už jsem tu také. Líbí se mi tvé stránky :o) Bohužel je ale vidět hodně velká inspirace
Bonduelle
Profil
Ta fotka je neostrá a písmo nic moc, jinak docela dobrý
QuickShare
Profil
Pampuch No jo, kdybych tu inspiraci nezverejnil, tak o ni nikdo nevite ;-) Jinak dik.
Bonduelle Diky.
Pampuch
Profil
QuickShare To máš asi pravdu
http
Profil
předchozí se mi líbil víc... :)
Pavel
sTeeVe
Profil
Hezké, i když s inspirací, ale ta je dneska normální, takže fajn.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0