« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosim o kritiku mého nového www navrhu :o))
adresa je http://3s6.wz.cz/juan/index.php
Juan
Profil *
Jo omlouvam se zapomnel sem se podepsat
_MaYo
Profil
Páči sa mi to veľmi :) možno sa mi len nepáči prechod do päty, "roztrasenosť" hlavičky a <ul> zoznam pod textareou pre komentár vybočuje trošku mimo(Opera 9.00)

Inak veľmi chválim.
Juan
Profil
_MaYo : diky moc za kritiku.. <ul> seznam sem spravil.. hlavicku a paticku zatim nechavam nedotcenou a pockam co na to budou rikat ostatni :o)) kdyztak ji zmenim

jeste jednou diky :)
QuickShare
Profil
No libi se mi to, je to moc pekne, jen mozna ta paticka je trosku divna, a take bych uvital nejaky hover u odkazu, treba kdyby zmizel ten uderline.
JackuB
Profil
Hlavicka se mi libi, ale jak se tady uz psalo, paticka je divna
Juan
Profil
ok.. mohli byste mi poradit jak mam tu paticku upravit aby nebyla divna? :o))
Juan
Profil
jinak vsem dekuji za kritiku :)
JackuB
Profil
Zkus to treba trochu rozmazat..nebo to stylovat jako hlavicku...ale proste mi prijde ze po te hezke hlavicce mi to prijde takove useknuti
Juan
Profil
Tak uz sem tu paticku spravil :o)) reknete jestli se vam libi :o)) Diky :)
_MaYo
Profil
ach... wz.cz hosting. Nejde mi to natiahnúť. Skúsim to neskôr

A všimol som si, že je tam nejaký konflikt s kódovaním.
Juan
Profil
_MaYo: budu to davat na svou domenu.. ted to potrebuju pouze ozkouset :o)) Jestli myslis to kodovani k komentarich tak o tom vim.. ale na localhostu mi to jede dobre.. nechapu to :(
Janko
Profil *
Měl by sis tam rozhodně dát více sekcí. myslím že nějaký určitě vymyslíš.
Janko
Profil
A taky ten web myslím děláš už dlouho, aby jsi dříve nevyšel ze školy, než bude něco hotovo, dám ti jednu radu, je lepší když něco vytvoříš, ale je to, než když se pokoušíš vytvořit to co nejlépe a pak nic není.
_MaYo
Profil
No super :) už je to ukončenie päty lepšie, len je možno veľmi kockaté, chcelo by to nejak zahladiť.
Juan
Profil
2 _MaYo: ok :o)) diky :)
2 Janko: no design sem delal asi 5 hodin :o))
Janko
Profil
Mimochodem až postoupíš do 4Š6 tak plánuješ že zase stránky celý předěláš?
Nevím jestli mám jenom já problém při načítání, ale vúbec se mi to nenačte.
Juan
Profil
Janko : jo ted to nefunguje.. me se to taky nenacte...
Juan
Profil
Janko:proc predelavat? :)
Janko
Profil
Když jste postoupili z 2š tak jste si dělali nový web, a doteď není hotový. Právě proto se ptám.
A taky by sis měl dat trochu jinou domenu než 3s6 něco neutrálního si dejte.
Str4wberry
Profil
Není to náhodou stažená šablona? Chtělo by to trochu rozšířit a menší marign nahoře a dole, jinak je to dobrý.
Juan
Profil
Str4wberry: sablona to ani nahodou neni :)
Noelcom
Profil *
Nechce se mi koukat do kodu, ale pod upozornenim (na indexu) mas posunuty obrazek mirne v levo takze ti tam vznikl schodek..
Taky jsem jeste nevidel, ze by nekdo pouzil funkci zpet "nahoru" na stranku a hodil ji do leva mezi zbytek odkazu. Pokud si ji mam vsimnout, tak ji dej v pravo, tak at na ni jide videt.
Noelcom
Profil *
jj uz se tu o tom psalo, coz jsem si nevsimnul bo jsem to necetl. Kazdopadne obrazek co mas na topu je celkem fajn i kdyz na muj vkus dost vysoky. Ten zbytek je takovy normalni a celkem prazdny..
Juan
Profil
Noelcom: No o tom posunutym obrazku nevim.. co mas za prohlizec? me to jede v IE 6, Opere 8.53 a ff 1.5.0.1 v pohode :o)) Ok ten odkaz "nahoru" zmenim :o)) Jinak diky :)
Janko
Profil
Pořád to nejde načíst, kdy plánuješ že to dáš do provozu?
Juan
Profil
Janko: prave si domlouvam domenu.. takze az ji budu mit tak to hned nahraju :o)) Myslim ze tak do tydne by to mohlo¨jet :)
Janko
Profil
Není zbytečné mít placenou doménu?
Juan
Profil
Janko: ani ne ;)
Juan
Profil
Janko: potrebuju neco bez vypadku => musim mit placenou domene ;)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0