Autor Zpráva
xDexter
Profil *
inews.ic.cz

prosím o kritiku tohoto webu

potřeboval bych tam ještě vytvořit komentáře k jednotlivým článkům, ale no nevím si s tím rady.
Znáte nějaké stránky, kde je to popsané? jak tohle vytvořit? prosím připište nějaké linky.
No něco sem si našel na intervalu, ale to mi moc nevyhovovalo.
JackuB
Profil
Myslím že je tzo docela dobrý
jen bych zvýraznil tlačítko na úvodní stránku (případně klikací logo)
QuickShare
Profil
xDexter No komentáře si asi nejlépe vytvoříš přes php a databázi, kde pro každý článek budeš mít jiné ID, ale k tomu bych ti doporučoval nějaký redakční systém, usnadní se ti i vkládání příspěvků. Jinak já ten web z nám z jnw.com, hodně si to vylepšil od té doby, co jsem to viděl poprvé a nemám k tomu žádné připomínky ;-)
xDexter
Profil *
QuickShare Je pravda, že jsem to už dával na jnw.com, no četl sem na tvém blogu, ohledně toho napadnutí tvé osoby na jnw.com no viděl sem to i tam, no jenom bych ti chtěl říct že díky za tvou kritiku, protože mi to pomohlo. No a po přetení toho článku sem web dal k zhodnocení i sem, protože sem si říkal, že jsou tu zase jiní lidi, ti to zase zhodnotí jinak. Zase by to někomu mohlo vadit, že projíždím dvě fóra, ale tak chtěl sem to zkusit.

No o tom redakčním systému už uvažuju delší dobu, ale chtěl bych nějaký jednodušší, vím že používáš RS2, no ale který bys mi tak doporučil? Asi ten co?
_MaYo
Profil
Mne sa to páči, kód je tiež pekný
Možno by to ešte chcelo nejaký pattern na pozadie...

No a komentáre vyriešiš s dobrou štruktúrou databázi. Stačí sa len zamyslieť.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0