Autor Zpráva
JackuB
Profil
na můj blog: http://jackub.webz.cz/blog.jpg
koudi
Profil
nevypadá to špatně - je to docela dobrý.
nonewood
Profil
malinko mi do toho nesedí to menu (tj. ty šipky), ale jinak pěkný...
computerworld
Profil
je to dobrý SUPER
10/10
QuickShare
Profil
No pěkný. Je to takové zajimavé, originalní a opravdu pěkně zpracované.
JackuB
Profil
Díky moc všem.
Railbot
Profil
Opet nekdo, kdo neumi cist nebo je linej procist si pravidla.
e) poslední důležitý bod před vložením – vkládejte pouze hotové stránky!
Dero
Profil
Příliš jednobarevné, málo členité a kontrastní.
RPG
Profil
Souhlas s Derem (jak jinak, že ;-))

1) Ty šipky v menu se mi nelíbí.
2) Textové oblasti větší padding.

Více toho na obrázku hodnotit nelze.
JackuB
Profil
šipky jsem odstranil kvůli tomu že v IE to vypadalo blbě
písmo sem změnil
a do HTML sem to už dal

BTW ja tyhle 'navody' nikdy nectu :P ..proste cekam ze je tam vzdycky to same (nemluv sproste, nedelej reklamu...)
BBTW s tema chybama co jsou v kodu fakt nevim co delat ... ony nejsou totiz moje :-/ (kdyz se to tak vezme)
Railbot
Profil
BTW ja tyhle 'navody' nikdy nectu :P ..proste cekam ze je tam vzdycky to same (nemluv sproste, nedelej
reklamu...)


To je chyba, protoze to neni zadny navod, ale pravidla, ktera se maji dodrzovat a jak vidis, tak to same tam asi vzdycky neni, kdyz nevis, ze graficke navrhy tady nemaji v podstate co delat. Takove jako ty mam nejradsi "ja to stejne nikdy nectu"...
Juan
Profil
NO tak graficky je to celkem dobry :o)) akorat mas malej kontrast pozadi a popredi .. to zkus nejak zlepsit :) Jinak pekny :)
Tomik
Profil
Mě se to příliš nelíbí, např. jak tam všude cpeš ty černé čáry. Má to malý padding. Chtělo by to dodělat.

5/10
ronan
Profil
Railbot
Občas rád zhodnotím i grafický návrh, pokud se mi nelíbí, nehodnotím. Navíc, pokud je už v názvu topicu napsáno, že jde jen o grafický návrh, nijak mě to neruší.

JackuB
Upřesním Tomika - zvětši padding mezi obsahem (textem) a levým okrajem stránky, špatně se to čte. Nebo možná rozšiř celou stránku..

UPDATE: jak tak na to koukám, ten padding je malý všude (pravé menu, pravý okraj).

Ty černé čary jsou hrozné, zvlášť když se to cpe na nadpis článku.
Railbot
Profil
Tak abych rekl i svuj nazor - pismo se mi zda prilis velke, zadny prostor, vse nahnacany na sobe, nelibi se mi ani barevny schema...
Mila
Profil *
Railbot
Hlavně že Ty jsi četl vždycky pravidla na JNW

JackuB
Nenech se odradit, je to sice jenom návrh ale OK grafika
Co bych udělal já:
1) Zmenšil písmo
2) Barvy pěkné, ale udělej je jemnější ,dost jemnější
měj se
Railbot
Profil
Mila
Hlavně že Ty jsi četl vždycky pravidla na JNW

Vzdycky ne, jen 1x. Me, jakozto chapajicimu cloveku na urovni, to bohate staci. Proc? Porusil jsem je tam snad nekdy?
Koukam, ze lidi ti vsude mozne pul roku radi, jak zlepsit web a ty si ted na ne oteviras usta, moc pekny pristup ;)
Bonduelle
Profil
běž to tady zadělat tím plevelem co vydáváš za web, člověk ti tady radil a nevadilo mu, že jsi udělal asi sto témat o ničem, tak ted laskavě nepruď!!!!!
Webspy
Profil
2Bonduelle: Klídek...
Bonduelle
Profil
když chce navštěvovat stránky tak at se řídí pravidly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Webspy
Profil
Začni u sebe. Tady se neřve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bonduelle
Profil
blabla
mata
Profil
Zeleninu Bonduelle prosím ignorovat - viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=2 3839
nenechte se vytočit
Mila
Profil *
Railbot
Ne na ně, jak ty píšeš, ale konkrétně na TEBE, protože nečteš to co žádá ten, který si přeje trochu jiný druh hodnocení.
Neber lidi z JPW do pusy.(ti opravdu POMOHLI!!!!!!!!!!!!!!!)
Měj se
Hagriid
Profil
vidím že ty vaše hádky se přenesli i na jakpsatweb.cz, škoda
JackuB
Profil
to mi tak připadá že na českém internetu už není normální fórum... odcházím na deviantart ^^ mějte se tady
Acci
Profil
Bonduelle
Tvoje výlevy tu opravdu řešit nebudeme. Tohle je moderovaná diskuse, tak se podle toho chovej.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0