« 1 2 3 »
Autor Zpráva
veržána
Profil
můžes být v klidu...Na to, že je ti 13, máš stránky OK. Ti co tě tu prudí, si z tebe jen dělaj srandu. Jejich první výtvory taky určitě stály za to. Na druhou stranu, žádáš kritiku, tak si občas nech poradit;-)
kash
Profil
muhehe Spajky .. proč chceš aby ti tady tihle webmasteři zkritizowali twoji práci když tu kritiku nedokážeš psychicky unést :)
Kote
Profil *
Spajky
Takovej pěknej kluk a takhle odmlouvá. Za čárkou se vždy dělá mezera, to jsi se určitě učil a těm radám tady věř, mají pravdu.
Spajky
Profil
To jsme se neučili,ale fakt mě s tím štve.A ještě chodí na stránky a všechny tam pomlouvá.
Spajky
Profil
A jak můžeš vědět,jak vypadám? 8-)
Kotě
Profil *
Spajky
No snad jsem tě na tvé stránce identifikovala správně, tedy doufám.
Kotě
Profil *
A ještě chodí na stránky a všechny tam pomlouvá

Jak víš, že někoho pomlouvá? Věř, že ikdyž ti ty připomínky nebyly příjemné, tak většinou mají pravdu. Chápu, že když si vyrobil první stránky, tak se ti líbí a bráníš je zuby nehty, ale musíš uznat, že se dají udělat líp. Tady většinou jsou lidi, kteří už mají téměř profistránky, tak o tom něco vědí.
habendorf
Profil
Na 12 let slušnej výkon. Ale chovej se tu slušněji, ať neděláš ostudu nám z Reichenbergu.
Spajky
Profil
Je mi 13...Řekněte mi jak a já to udělám.Nebo mi můžete rovnou udělat lepší.Já o tom skoro nic nevím,pro mě je to moc složitý.A CSS mi připadá zbytečný...Jo a prosím odpovídejte na témata,jak jsou starší,tak tam nikdo nechodí...Moje novější adresa je http://www.spajky.ic.cz .
Anonymní
Profil *
whow
Spajky
Profil
?
Spajky
Profil
Zas ale tady ten blbec (Str4wberry) nemusí tak ironicky odpovídat a nemusí mi nadávat a psát,abych zrušil svoje SUPER stránky! Kvůli vám jsem změnil pozadí (předtím to ale bylo čitelný). CSS se mi učit nechce a pořád mi to připadá trochu zbytečný. Není tady někdo tak ochotnej,aby mě naučil JS? (A ŽÁDNÝ VYSMÍVÁNÍ!!!!!!!!!!) Řekněte mi jak a já to udělám.Nebo mi můžete rovnou udělat lepší. Tím jsem myslel napsat mi CSS,které by vám vyhovovalo.
Acci
Profil
Spajky
Anonymní není Str4wberry
Spajky
Profil
Já vím-jen poukazuji na předchozí děj...
Jay Jay
Profil
Spajky : Stránky jsou docela dobrý, pro osobní účely zřejmě dostačující, ale pokud budeš chtít někdy dělat tvorbu stránek na trochu profesionálnější úrovni, tak si přečti různé tutoriály a články.
Spajky
Profil
Škoda,že je všechno za peníze :-(
Jay Jay
Profil
Spajky : Co tím teď myslíš ?
Spajky
Profil
WebDesing,grafika...za vše se platí
Jay Jay
Profil
Spajky : Tak mi potom řekni, jak by se měl takový grafik nebo programátor uživit, kdyby dělal zadarmo :-)
Spajky
Profil
Nemusel by to mít jako profesi-jen jako koníček nebo tak...
Jay Jay
Profil
Spajky : Stejně tak jako prodavač, zedník, hasič.... taky by to mohli mít jako koníček ? :-) Je to povolání jako každé jiné.
Spajky
Profil
Oni ne,ale to co se udělá na počítači,si nemůžeš vzít do ruky.Mě to nepřipadá jako profese...
Railbot
Profil
Spajky
To byla reakce na grafika a programatora? To ti nepripada jako profese? Je to remeslo jako kazde jine.
Jay Jay
Profil
Spajky : Když vytvořím nějakou klientskou databázy nějaké firmě, která najednou získá o hodně větší flexibilitu a tím pádem i více peněz (nemusí to pět lidí vyhledávat, měnit a zapisovat na papír, ale stačí pouze jeden), tak to je jenom zábava, oni si příjdou na desetitisíce (až statisíce) , a ty z toho nemáš nic, jen že jsi dva měsíce ustavičně programoval, odlaďoval a neměl co žrát, protože to je tvoje hobby ?
Spajky
Profil
jj,prodavač dává lidem věci,zedník staví zdi,hasič hasí požáry.Ale grafik a programator je hodně pasivní práce.
Jay Jay
Profil
Spajky : S tímle přístupem by si sice počítač měl, ale s žádným OS nebo Softem, opravdu by si to chtěl ?
Jay Jay
Profil
Spajky : Díváš se na televizi ? Myslíš, že to točí zadarmo protože je to baví, jinak to jsou řemeslníci ( protože na televizní program si taky nemůžu šáhnout ;o) )

Programátor - musí mít/měl by mít perfektní logické myšlení
Grafik - musí být kreativní, a mít vytříbené abstraktní myšlení
Spajky
Profil
Software se dá pak používat není jen na okrasu.Když se dělá film,tak se u toho něco dělá.
Jay Jay
Profil
Spajky : víš kdo ten software programuje ? PROGRAMÁTOŘÍ ;o) Jak myslíš, já jdu teď aktivně sportovat (škoda že neplaceně ;o) )
Railbot
Profil
Spajky
pasivni prace? To si delas srandu? Neni to prace manualni, na druhou stranu proto clovek hodne pouziva hlavu, takze je to prace jako kazda jina a v mnohych ohledech i narocnejsi. Hazet lopatou a prosejvat pisek se nauci kazdej, ale programovat, delat grafiku nebo webdesign, to uz ne, pro to uz clovek musi mit vlohy nebo talent.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0