Autor Zpráva
Janko
Profil
Když se podívám na weby s online hrama tak mají návštěvnost kolem 1000 lidí denně, weby s vtipama mají kolem 500 návštěv a mohl bych klidně pokračovat. Na svém webu http://gamelite.net mám denní návštěvu asi 50 lidí. A to tam mám jak vtipy, tak online hry. Nevíte jak by se to dalo změnit abych měl aspoň tech tisíc lidí denně? Děkuji za odpověď.
wimstr
Profil
No co já znám online hry nebo stránky s vtipama tak jsou i po grafický stránce pěkný a to se líbí i návštěvníkům.
Tím bych začal
jozob
Profil
Jednoducho: slabé stránky - technicky, graficky aj obsahovo.
Gekon
Profil
Musíš znát aspoň základy marketingové propagace, provádět pravidelný monitoring cen konkurence, zaměřit se na určitý segment trhu, pochopit pět P marketingu apod.:)

(Pokud nechápeš ty blbosti, co jsem napsal výše, prostě a jednoduše si udělej reklamu: Nemusí to být zrovna spamovaní na chatech a diskusích, ale třeba výměnou bannerů, apod.)
nonewood
Profil
n aprvní pohled se mi ta stránka docela líbila ale jak jsem viděl obsah všech sekcí působilo to na mne moc mrtvě, chudě, nudně... jaksi prázdně...
Noelcom
Profil *
souhlasim s jozob..

celkove barevne prostredi je dost ostre, takze bych tu modrou vymenil za jinsi (bud modrou a nebo jinou barvu) a taky bych pouzil i dalsi vhodne barvy.. chce to prozkouset jak k sobe ruzne barvy jdou..

jinac je co dohanet.. myslim si, ze pokud se podivas na nekterou ze stranek, kde maji pristup tech 1000denne jak si tady uvedl, zjistis sam co chybi prave te tvoje nemyslis? ...
Error
Profil
Dam ti par rad...
Zaměřil bych se na uvedené adrese na jednu či 2 věci - hry a třeba ty vtipy..
Jsou dosti nepřehledné - menu
Změnil bych úplně design...
Dal bych tomu větší řád --> dívajse na úspěšné weby třeba tě to napadne jak a co..
;) tak zdarec myslim si že na momentální obsach www - ti chodí nějak moc (50) lidí..
Uspořádej! to je důležité momentálně - přehledněji to už jsem tu psal!
Gaba
Profil *
Není to vůbec pěkný web.
Jakub Valenta
Profil *
Myslím, že i kdyby si měl stránky s nejhezčí grafikou na světě a nejlepší SEO, tak by bylo velice těžké prosadit se v tak velké konkurenci jako je u online her a vtipů. Asi bych se - jak již přede mnou zmínil Error - zaměřil jenom na nějaké užší téma a to zpracoval opravdu kvalitně.

Jinak nevím, proč všichni pořád honí nějaké přístupy a statistiky, pokud to děláte pro zábavu, tak je to snad jedno ne?, a pokud pro prachy, tak je snad lepší počítat ty vydělané peníze ne? :)

Jakub Valenta
Janko
Profil
Díky, budu se tím snažit řídit.
Error
Profil
!!!
Jakub Valenta:
Musím ti odporovat - "Jinak nevím, proč všichni pořád honí nějaké přístupy a statistiky, pokud to děláte pro zábavu, tak je to snad jedno ne? " - Určitě není.. Pro zábavu to někteří děláme ale chceme aby náš výtvor vidělo a použilo co nejvíce lidí..
Aby třeba jsme si do kokázali něco.. Že to k něčemu bylo.. A pak rovnou za dobrou práci můžeš zrovna vidělávat..
Janko
Profil
Taky si myslím že je důležitá návštěvnost, protože bych byl rád kdyby moje stránky vidělo co nejvíce lidí.
Jakub Valenta
Profil *
Error:

Myslel jsem to samozřejmě s nadsázkou. Základní myšlenka je ta, že bychom se neměli snižovat k takovým krokům, jako je dávat na své stránky informace o Ester Ládové, Vyvolených nebo já nevím o čem, jen proto, aby na naše stránky přišlo o pár tisíc uživatelů víc. Ale je to samozřejmě otázka žebříčku hodnot, já třeba radši udělám kvalitní stránky pro pár uživatelů než nějaký škvár o skupině Tokio Hotel, na který bude denně chodit 30 000 12-letých děvčat.

Jakub Valenta
Janko
Profil
Jakub Valenta souhlasím s tebou, některá temata bych na web nedal ani kdyby mě mučili.
Janko
Profil
Byl bych rád, kdyby jste mi dali další rady, protože zatím toho moc není, taky ohodnoťte http://beta.gamelite.net
Gabina
Profil *
Doporučila bych ti vyměnit si bannery s webama s podobnou tématikou a také si udělat co nejvíce odkazů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0