Autor Zpráva
jogurt
Profil
www.gja.cz

Tak se do mne puste.
To jsem delal ja.
Navrh grafiky a obrazky pripravil tata.
Web je vice-mene hotovy, akorat chybi odkazy - zatim zadavatelem nedodany.
Gekon
Profil
- Strašně nalepené na levém okraji
- Grafika je moc rozházená
- To pseudo-logo vlevo nahoře je fakt tragické
+ Design je jinak celkem povedený

6/10
jogurt
Profil
Gekon
ano, strasne nalepene na levem okraji, rekl bych ze uplne :-)
zkus si to ale predstavit odsazene..

grafika je rozhazena schvalne kvuli vzdusnosti. -> prehlednosti

- To pseudo-logo vlevo nahoře je fakt tragické prosim rozved jeho tragicnost, pripadne napis, jak by sis predstavoval nonpseudo-logo, ktere se hodi do takove stranky..
nad tim logem uz jsem premyslel, neni uplne idealni, to priznavam, ale nemyslim si, ze je pseudo :-/

+ Design je jinak celkem povedený diky

dik za kritiku
j
Gekon
Profil
To logo bych horizontálně roztáhl přes celou šířku webu, tenhle malý flíček je dost na nic.
jogurt
Profil
hm, tak to ja bych nedelal, pres vetsinu sirky webu mam ten podlouhly obrazek, ktery se ma dopnovat s rohovym obrazkem. To je zvyk z ostatnich beznych stranek, ze logo je zakomponovane do jakehosi obriho zahlavi. Presto si ale vazim kritiky lidi, kteri nebyli pri vzniku.
O logu uz se nebavme, stejne je pravdepodobne, ze se bude menit; Galerie teprve vznikla a vizualni styl si teprve vytvari.
co rikate na kod?
Mouse Elbow
Profil
Těm odkazům nahoře by prospěl nějaký měnící a:hover.
japlavaren
Profil
no, ako bolo povedané, posunul by som to min o 20px do prava a dole. je to moc nalepené v rohu
poprípade by som to nejak vyfarbil, odkazom by dal obtrázkové pozadie, ale keď to posunieš bude to ok
a ešte by som ofarbil scroll lištu
Klára
Profil *
Mě se to moc líbí. Jen bych doporučila udělat nápis Galerie Josefa Adamce (vlevo nahoře) klikací - aby vedl na úvodní stránku. Hover asi neuškodí. Nalepení mi nijak nevadí. Líbí se mi tlumené barvy i hezké fotky (proužky nahoře). A ty odkazy ... :-)
Ocuňuji návrh i provedení.
Str4wberry
Profil
Vycentroval bych to a udělej hover na to menu a na odkazy, jinak dobrý.
jogurt
Profil
s tim hoverem nevim, grafik asi souhlasit nebude :-)
klikaci logo zvazim..
diky
j
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0