Autor Zpráva
Keny
Profil *
Co hovorite na new spravenu <h3><a href="http://keny-nitra.wz.cz">stranku</a></h3>?(novy skin)
Keny
Profil *
http://keny-nitra.wz.cz
mosba
Profil *
tak to je masakr.
parada, podle mne se ti ta stranka teda sakra povedla.
keny si svou prezentaci rozhodne zaslouzi. mit vsak modem, tak bych asi nikdy nezjistil, jak vlastne vypada, protoze tech jeho devet fotecek ma pres dve mega.
mosba
Profil *
+ hodne stesti kenymu i tobe a at pekne roste
Acci
Profil
Fakt "perfektní" stránky. Pozadí z malování. "Úžasný"!!!
mgiel
Profil
fakt husty ,jako takhle bych chtel nekdy umet taky delat weby.No to pozadi je uplne suprovy,moc se mi libi kombinace cerne se zlutou.No jako mohl bych to rovnat k 2advanced nebo tak neco.Jen tak dál ,preju hodne stesti !
Acci
Profil
A nebylo by na škodu uvést kódování
none
Profil
Jako jestli tu chvalu myslite vžně jako s tim pozadim tak to bych chtěl vidět ještě horší stránky.To pozadí z malování je hrozný,lepší by bylo cele černe.
na te stránce je uplny nic a nechapu proc tady zaklada diskusi kvuli jednomu jedinymu zmenenýmu skinu a zmenenýmu pozadí.jestli je kennymu mín než deset tak to chápu ale jestli je starší tak to by moch předvest víc ne?.!
mat
Profil
none

skoro bych řekl, že kenny je pes...:)
none
Profil
mat
No možna i ten pes by to udělal líp...lol..Tím nechci nikoho urazit ale je to čistá pravda
Hanz
Profil
Tak to je fakt super! Tak dobrých stránek je opravdu málo!
No, ale jestli to myslíš vážně a chceš tu kritiku tak dobře:
-Udělej navigaci i na dalších stránkách
-Nepiš tak malým :o))
-Když na ty stránky vlezu tak nejvím o čem jsou
-Jestli to co se skrývá pod odkazem Sponzoři jsou skutečně sponzoři tak já jsem Santa Klaus.
Cody
Profil
No je to děs:-)) Jakákoliv absence metatagů, nato jak jsou ty stránky jednoduchý jsou obrázky gigantický, tady by si měl někdo přečíst texty od Dušana do max. velikost 60 kB!!!!
Omlouvá to jen autorství slepého psa:-))) Ne to byl vtip:-))) Každý asi nějak začínal, ale ne každý si myslí, jak je to super:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0