Autor Zpráva
none
Profil
hodnotte
Acci
Profil
Ta úvodní stránka by tam být nemusela (myslím tu s tím Enter)
mgiel
Profil
jednolité,slabé a ta barva se mi nelibi :(
none
Profil
Ja taky pro uvodni stranky nejsem ale nechci v menu reklame WZ.Nechápu co myslite tim jedniolitým.?
Acci
Profil
Jenže je to porušování podmínek firmy Webzdarma
none
Profil
Jáké porušování?reklama musí být bud na první stránce nebo na všech ale dole tak si pročti pravidla wz.
Acci
Profil
Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp.
none
Profil
Znam spousty lidi co to tak maj ja nezamezuji korektníu zobrazení bánneru a co by mi jinak mohly udělat ?zrušit web?z jakého důvodu?baner je viditelny.pravě k vuli tomu existuje jenom zobrazeni na prvni stránce.a ještě nic o korekci tam neni pouze že musi byt umístěn v souboru index.htm.pokud je na prvni stránce
Acci
Profil
To přesměrovaní se dá chápat různě. Jako pokud pouze automatické (PHP, meta) nebo odkazem. Má to také jednu nevýhodu z hlediska SEO.
Acci
Profil
To přesměrovaní se dá chápat různě. Jako pokud pouze automatické (PHP, meta) nebo odkazem. Má to také jednu nevýhodu z hlediska SEO.
none
Profil
Jo a chtel sem se zeptat kde maš na te sve strance acci.wz.cz reklamu ty??hmm?
Acci
Profil
No, to se radši ani neptej
none
Profil
Ale riskuješ oni maj roboty kteři kontroluji ty bánnery takže ti je mužou zrušit.No tak mi řekni co by si ještě zmenil na moji stránce?
Acci
Profil
Vždy napíšou, že se už delší dobu nezobrazil reklamní banner a že ro mám brát jako žlutou kratu. Vymažu soubor .htaccess a jede to. Už po druhé :))
none
Profil
Jo Ale ja chci od tebe slyšet kritiku na moji stránku případně co bych měl zmenit.Prosím kritizuj a rad.
Acci
Profil
Garficky se mi to líbí. Ale Remarkbook bys mohl sám udělat pomocí PHP, než na Blueboardu.
http://interval.cz/clanek.asp?article=410
mgiel
Profil
doporučuji přesměrování -www.er.cz ,reklama se dá vypnout a v mozille se nezobrazi vubec :)

jednolité znamená kdyz si vezmes ze budes na zlutou zed budes chtit zlutá okna a zluté záclony.
Hanz
Profil
Nekombinuj angličtinu s češtinou "New poslech" zní skutečně hrozně!
Trochu mi uniká účel stránek (nemají "žádný obsah")
Cody
Profil
No nechápu proč se tu potřetí probírá jedno a to samý???
Pokus číslo 1, pokus číslo 2. Dvakrát snad stačilo ne? Vrať se k předchozím diskusím.
none
Profil
CODY
Myslim že ke stare diskuzi se nikdo nevrátí!
Co ti na tom vadí?
Radši mi zhodnot stránku.
Cody
Profil
none Trochu více slušnosti v jednání by neškodilo, třeba jedno malé prosím ... ale nebudu trvat na netiketě, aspoň prozatím.
Mě přijde trochu divné kombinovat angličtinu v textech, češtinu v atributech alt a slovenštinu "bánner". Z tý návštevní knihy od Blueboardu se není možný dosta zpět na domovskou stránku, nápisy kontakt a banner jsou matoucí, vypadá to jako odkazy někam bych je posunul (doleva, doprava) a zmenšil. Není zde klikací logo, nemám se jak odkudkoliv na webu dostat na hlavní stránku.
Co se poslechu týče - bývá dobrým zvykem upřesit velikost Mp3, kvalitu např: 800 kB, mono, 96 kB/sec ap. Eventuélně to samý u Wavu. Nikde není řečeno co je to vůbec za web. Ale designově se mi to celkem líbí.
profík :)
Profil *
ja mam tu reklamu uplne stejne jako none......co je na tom spatne??? maj napsany ze to ma byt na uvodni strance nahore neo na vsech dole ne????? a ma to dobre
none
Profil
Přesně tak souhlasim stebou profíku. :-)
Cody
Profil
No tak se na to podíváme none a profík :)u asi si to představujete jinak, měli by jste si pořádně přečíst smluvní podmínky, neboť se v nich píše, cituji:
Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku...
Kráťa
Profil
Já bych řekl, že *** ****** a *******. Také by *****, ** ******* no a na závěr ještě ******* ***.
Také by možná nebylo špatné prostudovat si ty předchozí diskuze o tom samém.
none
Profil
Tak hoši ted se podivejte na tu stránku je tam novej dizajn a udělal sem si vlastní questbook.tak Co?
none
Profil
Tak co je hodnotte!!!!!!!!!
none
Profil
Jo a Mam svuj remarkbook řekněte jakwej je?
Acci
Profil
Nejdou tam moc vidět ty odkazy (černá na modré není to pravý)
Michalek
Profil
none
Nerozkazuj!!!!!!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0