Autor Zpráva
Annie_
Profil
Prosím, ohodnoťte stránky http://www.punksnotdead.xf.cz - jsou nyní po kompletní úpravě.
RPG
Profil
Vypadá to podstatně lépe. Přesto:

1) Mé rozlišení je 1024x768 a zobrazuje se mi horizontální posuvník. nemám ho rád. Pouvažuj nad zúžením stránek pro "menší" rozlišení (chudáci s 800x600).
2) Nelíbí se mi čistě černé pozadí, obecně, nemám ho rád. Zvolil bych spíše hodně tmavěšedou.
3) Písmo se mi také nelíbí (mám pocit, že je dokonce na každé stránce jiné?).
4) Používej více odstavce, odsazení prvního řádku (text-indent) a hlavně, používej nadpisy nižších úrovní. V kombinaci s černým pozadím budou tyhle texty číst opravdu jen skalní fanoušci.
5) Obrázkům nastav margin, aby nebyly tak nalepené na text.
6) Z červené barvy na černém bolí oči (odkazy + hover).

Ke kódu:

1) Je lepší psát tagy malými písmeny.
2) Všechno CSS do externího souboru, nejen část.
3) Bylo by dobré vyvarovat se zápisům typu - <BR><BR><BR><BR><BR><BR> - dá se to řešit pomocí margin, popř. padding.
4) - &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp - Také se dá vyřešit pomocí margin.
5) Nepoužívej tag <font>, pro formátování HTML dokumentů jsou určeny CSS.
6) Taktéž tag <center> by bylo (nejen z hlediska sémantiky) vhodné nahradit CSS.
nonewood
Profil
nevím, kde je chyba, ale já ta vidím pouze velký nápis, že stránka je v rekonstrukci... ostatním ne?
RPG
Profil
nonewood
http://www.punksnotdead.xf.cz/hl_str.html

Aktualizuj :-).
vojtah22
Profil *
Mě se tam zdá jako trošku nedostatek, že ten obrázek na hl. stránce v pravo je rozmazanej!! Asi by to chtělo jinej nebo trochu zmenšit..
nonewood
Profil
RPG
Aktualizuj :-).

aktualizovat můžu jak chci a ... :-| ...thx za link

(FF)
1) vertikální čára neloevo od loga mmi tam nesedí (nakreslil bych tam vrchni stranu obdélníku ohraničující menu - podobně jako je dole)
2) barvy ankety se mi zdají bijící do očí
3) sekce "Rozdělení punku" - dole přesahuje text bílý okraj, máš nejspíš nastavenou pevnou výšku
filip186
Profil
1) Vypadá blbě když se najede na počitadlo a kolem něj se udělají červené pruhy
2) V odkazech je cosi co se nedá ani přečíst (nevim jestli to je rozlišením. mám 1280x1024)
3) Červený text na černém pozadí se blbě čte (to platí i o modrém textu)
Annie_
Profil
Hej lidi, serte na to, ty stránky jsou fakt v úplný rekonstrukci, takže vypadaj v tuhle chcvíli dost blbě!
Annie_
Profil
Tak stránky už jsou zase v provozu, akorát teda nechápu, proč mám jen v úvodu hezký menu, když je ve všech souborech stejný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0