Autor Zpráva
číňan
Profil *
Prosím o kritiku webu (je optimalizovanej pro FF a IE), vyzkoušíte mi ho na Opeře a Konqueroru(můžete třeba i na jinejch)?
Vyjádřete se ke sladění barev, odlišení odkazu od textu, k celému menu atd...
THX všem
TO Je ON
WanTo
Profil
V Opeře i Konqueroru to vypadá stejně jako ve Firefoxu (takže asi v správně). Nicméně, vzhled se mi moc nelíbí. Dedign není špatný, ale ani příliš hezký.
číňan
Profil *
Popič čím se ti to nelíbí barevnou paletou nebo tou kytkou nebo něco jinýho???
WanTo
Profil
Nápad je to pěkný, ale je to špatně udělané.

Další věc, která se mi nelíbí, je text. Nevidím žádené vizuální oddělení odstavců, nelíbí se mi font a zarovnání doleva vypadá naprosto příšerně.

Je to celé takové o ničem.
filip186
Profil
Vypadá to strašně
číňan
Profil *
myslíš ten text zarovnávat na střed(to se blbě čte), do bloku(zvětšujou se místama mezery a neni to hezký) no a zarovnat to do prava(to je uplně na h***o)
s těma odstavcema myslíš použít třeba <p style="first-letter {font-size="200%; color:#000000"}">
Jinak dík že si s tim děláš "starosti".
WanTo
Profil
myslíš ten text zarovnávat na střed(to se blbě čte), do bloku(zvětšujou se místama mezery a neni to hezký) no a zarovnat to do prava(to je uplně na h***o)
Do bloku. Mezery mezi slovy budou podle mě vypadat pořád líp než to, co tam je teďka.

K těm odstavcům: do stylu si přidej něco takového:
P {
text-indent: 30px;
text-align: justify;
margin-top: 15px;
margin-bottom: 15px;
}
číňan
Profil *
Mno jo měl si pravdu vypadá to líp, ostatně koukni se sám.
THX
WanTo
Profil
Určitě by šlo vylepšit pozadí za nápisem. Připadá mi moc bledé, navíc mám pocit, že jsou tam jen 4 barvy. Kdyby byly přechody plynulé, myslím si, že by to vypadalo líp.
číňan
Profil *
V těch barvách se naše názory rozcházej(na změnu mě neukecáš, chtěl sem to dělat právě takový nevýrazný)
S těma přechodama sem tě něják nepochopil
WanTo
Profil
Pod logem máš na světlém pozadí tmavší skrvny. Přechod mezi skrvnou a pozadím je strašně ostrý, myslím si, že by byl lepší plynulý.
číňan
Profil *
Tak sem to trocha zjemnil
WanTo
Profil
Myslím, že to vypadá o mnoho líp.
Gekon
Profil
Neviděl jsem tu původní verzi, ale současná podoba vypadá celkem pěkně. Jen IMHO je zelených webů trošku moc:)

<ot>Když mi byly asi tři roky, tak jsem okousal list té kytky, a odvezli mě do nemocnice s akutní otravou:)) </ot>
číňan
Profil
Když mi byly asi tři roky, tak jsem okousal list té kytky, a odvezli mě do nemocnice s akutní otravou:))
LOL, tu kytku(dyfembachie) sem fotil v obejváku - před dvouma rokama nám sežral kocour lupen a dva měsíce se z toho vyhrabával - na práškách
WanTo
Profil
tu kytku(dyfembachie) sem fotil v obejváku
Na to, že to má být fotka to teda vypadá příšerně.
číňan
Profil
A co by to jako mělo bejt? Náš kocour ne :-)))))))))))))))))))))
WanTo
Profil
Připadá mi, že jsi na tu fotku aplikoval nějaké strašné filtry, které jí úplně pokazily.
číňan
Profil
já s ní nic nedělal kromě ořezání zdi za ní a dolního přechodu do ztracena
Gekon
Profil
WanTo
Mě to přijde jako celkem normální fotka, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0