Autor Zpráva
lubosh
Profil *
Ahoj,

tady jsou moje stránky prvního florbalovýho týmu:
http://fbchypnotix.wz.cz/

teď, ale přecházim k jinýmu týmu a tak dělám jiný stránky, až budou hotový, tak je ukážu. Design zrovna neni moje silná stránka, spíš se snažim o vymakanej redakční systém. Jenže jak ho mám tady ukázat, aby mi to tam ostatní naschvál pěkně nepromazali :-)
lubosh
Profil *
No, tak já sem přeci jen dám ještě i ty nový stránky:
www.tagomago.wz.cz

Fakt nejhorší věc je optimalizace pro různý prohlížeče. Zkoušel jsem IE, Operu a Firefox a to co mi logicky přijde, že má bejt dobře se v IE i Opeře zobrazí naprosto správně, jen Firefox vždycky nechtěl skousnout, to co jsem vytvořil. No ale metodou pokusů a omylů jsem to dal nějak dohromady ke spokojenosti všech prohlížečů. Jaká to úleva. :-)

Jenom bych se chtěl zeptat, jak na ten barevnej přechod. Vytvářel jsem to v Zoneru a vždycky mi tam vzniká takovejhle zblízka nehezkej přechod. U těch boxů vpravo nebo v menu to neni tak vidět, ale jak je to přes celou šířku stránky v hlavnim nadpise, tak je to dost patrný a nehezký. :-(

Tak předem děkuji za všechny vaše reakce.
filip186
Profil
Na té první stránce jsou příšerné barvy a chybí tam TOPlist. Ta druhá je o trochu lepší.
Gekon
Profil
filip186
Chybí tam TOPlist? To si děláš srandu, ne? To je nějaká nová povinná výbava stránek, nebo co?
Gekon
Profil
lubosh
První stránka
- ne zrovna hezké barvy
+ hezké logo na úvodní stránce
- v tom pruhu nahoře by mělo něco být, nemyslíš?
- to marquee vyhoď:)

5/10
filip186
Profil
Gekon
Neee. na tom http://fbchypnotix.wz.cz/
tam dole chybí obrázek TOPlist. (nebo jestli to dělá jenom mě)
Gekon
Profil
lubosh
Druhá stránka
+ lehce koukatelnější barvy
- jinak stejné jak ta první stránka

6/10
lubosh
Profil *
první web neřešim, ale ten druhej je snad o víc lepší než jen o 1/10, ne?
? lepší layout
? hezčí barvy
? hezčí menu
? redakční systém:
? novinky
? články
? tabulka
? shoutbox
esemeska
Profil
Neni to spatne, ale jeste bych rozhodne podtrhl odkazy, protoze nevim na co mam klikat:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0