Autor Zpráva
DaveCZ
Profil
Prosím ohodnotte na web www.picassoblog.xf.cz sam sem to maloval v photoshopu, ale jeste tam nic neníí pracuji na to, jen prosíím zhodnotit design:c)Díky
Hugo
Profil
Co chceš hodnotit. Je tam jen jeden obrázek, bez obsahu.

Přijde mi to moc tmavé, ale dokud tam nebude i text, tak těžko říct.
lubosh
Profil *
No, design je to docela pěknej a asi by byl ještě hezčí, kdybych neměl rozlišení 1280*1024. :-) Ona pak každá stránka dělaná na tak malý rozlišení na kousíčku obrazovky nevypadá moc dobře. Jinak hodně štěstí a ať se ti to povede dopracovat do zdárnýho konce. ;-)
Error
Profil
Hugo "Co chceš hodnotit. Je tam jen jeden obrázek, bez obsahu." Co pořád stim máte? Už se to tu řěšilo a došlo se k závěru že je to OK.. Ano obsah nějakej na ukázku by nebyl špatnej.. --> barva tetxtu..

Nelíbí se mi barva pozadí nebo něco vymyslet třeba nějakéokraje přijdemito takové "ukouslé"..

A je to moc naražené na tu reklamu..
filip186
Profil
Mohlo by se to upravit aby to bylo při 1280x1024 přes celou stránku. A možná by to chtělo víc barev.
kohout
Profil
Příjde mi to jako špatnej pokus o zvládnutí špatnýho tutoriálu z jedný nejmenovaný český stránky s tutoriálama na PS
Mila
Profil *
Hrozně moc roztáhlé, asi to sám vidíš
kecy
Profil *
teda takhle presne podle tutorialu... nebo si na tom prikladu je zmenil text? http://tutorials-ps.com/user_tut/tut/89_tutorial.jpg
Mila
Profil *
DaveCZ
[i][sam sem to maloval v photoshopu/i] Fakt???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0