Autor Zpráva
Alert
Profil
Dobrý den,

rád bych si nechal zkritizovat tuto stránku:

Tutorials

btw. nejsem žádný special. webdesigner, tak mě nekamenujte

Předem děkuji
!!!Alert!!!
Mistr
Profil
Pěkné, přesto bych k tomu měl několik poznámek:
(1) Tetxt v oranžovém poli pod hlavičkou není prakticky čitelný. Píšeš tam něco jako "Cílená virtuální demagogie..." (?) - možná jsem něco přehlédl. Nedá se to přečíst.
(2) Zauvažoval bych nad dlouhatánským textem v patičce. Nešlo by ho "odložit" na nějakou stránku a v patičce na ní jen odkazovat?
(3) Některé řádky patičky se nevejdou celé do grafiky a překrývají krámeček kolem, na němž ale nejsou příliš čitelné.
(4) Když už jsme u té patičky, fascinujeme mě v ní text:

Základní layout je určen pro rozlišení obrazovky minimálně 1024x768 a rozlišení prohlížeče minimálně 950 na šířku. Tímto se omlouváme nižším rozlišením, nicméně naše články vyžadují takovéto rozměry, děkujeme za pochopení.

Mít menší prohlížeč, nemám pro vás pochopení...
(5) Popřemýšlel bych nad rozdílným zobrazováním jednotlivých sekcí. Články z Novinek se zobrazují jen jako holý text (s minimálním zpestřením a bez obrázků), nejnovější články či články nejčtenější se zas zobrazují s obrázky... Zkus to sjednotit.
(6) Upozornění na pravopisnou chybu: Na stránce Kredity máš v odstavci Jak využít kredity za slovem viz tečku. A to je chyba. Viz není žádná zkratka; je to české slovo podobné třeba slovu podívej se. Třeba jsem to nevysvětlil češtinářsky přesně (nejsem češtinář teoretik), faktem ovšem zůstává, že za viz se tečka nepíše!
(7) Odsunul bych text od pravého rámečku (například na stránce http://www.tutorials.cz/index.php?ed=celanovinka.php&clanek=285 je text příliš natlačen na pravý okraj).
Meldo
Profil
1. tiez sa priklanam k Mistr-ovy, ten ten je necitatelny.
2. v menu, tak jak je nadpis, a pod tym je text. nieco mi tam chyba. nejaky ramcek okolo toho submenu. alebo nieco. inak sa mi grafika paci.
stribny
Profil
Libi se mi logo, zbytek grafiky ne. (ale proste nemam rad tento styl, nic ve zlem)

Jinak souhlas s Mistrem.
Alert
Profil
ok, děkuju za kritiku

vezmu si to k srdci, takže ještě jednou dík všem za názory a já jdu opravovat a upravovat,

příjemný den a díky za váš čas
flz
Profil
pekne, len mi chvilu trvalo kym som prisiel na to, ze ide o tutoriale pre photoshop

- ten okraj toho webu by IMHO mohol byt zvladnuty lepsie, ale aj tak je to dobre
- to logo by lepsie vyzeralo vo flashi :)

ps: pridane do favorites ;)
DDD
Profil
Jak sou dělaný ty "okraje" ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0