Autor Zpráva
E_T
Profil
Posledni dobou mocnepomaham a naopak se poptavam - omlouvam se:
tentokrat nemam problem s kodem ale slozili jsme operativni skupinku na rekonstrukci:
http://www.portalstm.cz/
de o to ze pro knihovniky je vsechno jasne, ale ted chceme nejak rozumne podat sluzby i pro BFU - proste studenty a vubec kohokoli... samosebou po nikom nevyzaduju nejakej primo navrh - spis kritiku v cem se nejde vyznat bez detailnejsiho zkoumani co je zavadejici - proste chceme aby stranka byla jasna a srozumitelna na prvni zkouknuti.... - diky predem.
mgiel
Profil
1.Nějak se mi nelibi že menu kterej je napravo,kliknu na odkaz a ejhle je nalevo.
2.Dodal bych možná více kontrastnějších barev nebo ikonky místo toho znáčku.
3.Vyhledávání bych vycentroval a dal nahoru jak je každý zvyklý - třeba na seznamu,centrum google.

tot vse k memu prvnimu pohledu ...
E_T
Profil
mgiel:

diky
1. ty tri sloupce na indexu zmizej
2 no ja tohle vim horsi je to prosadit - kazdopadne dik za argument pro
3. hm no o to se pokusim - bude to spis technicka zalezitost + jak to pak bude vypadat

takze dik

a ostatni budete-li chtit klidne dal a hloub - chci to vazne zdemolovat:)
Kráťa
Profil
Mě se to snad minutu načítalo, ve stavovém řádku běhalo něco jako newalex a nakonec se nenačetlo nic (Avant Brovser).
Před tím jste se bavili o kontrastu, můžeš si ho otestovat na http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Kráťa
Profil
Jé já tu stránku nezavřel a teď po deseti minutách tam vlezl, ono se to mezi tím načetlo. Já bych to písmo místo modré udělal třeba maroon (#800000).
Webspy
Profil
Je to takové ... barevné :-)

Nelep ty menu na okraje a trochu zvýrazni to horizontální menu.

tot vse k memu prvnimu pohledu ...
E_T
Profil
Díky díky.... jense jeste zeptám:
vy se v tom věcně orientujete? ja měl za to že to pro neknihovniky bude luštěnka - kvůli tomu to taky překopáváme....
Petr
Profil
Máš na sránce chybu.
Fred
Profil
na sránce chybu to je tedy opravdu konstruktivní připomínka, a co takhle naznačit kde?
bojars
Profil
Fred: IMHO Petr myslí "Chybu ladenia skriptov":
Riadok: 19
Chyba: Prístup odoprený

... ale pri takomto type stránok nie je veľmi potrebné používať kontrastné farby... teda aspom pre CRT monitory. To poskakujúce menu robí fakt trochu zmätok.
E_T
Profil
dik o te chybe vim - nacitam tam oraclovske rozhrani do iframu neco s tím provedeme...
jen jsem se stále nedozvěděl nic krom tipů ohledně kódu a ohledně menu - dík za to... nicméně máme pořád pocit že jedná-li se o portál tematicky zaměřený na techniku atd tak by to šlo určitě nějak zprehlednit pro bfu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0