Autor Zpráva
klokyn
Profil
Prajem dobrý deň,

poprosil by som o kritiku webu kincel.sk a PK weblogu. Ide mi hlavne o design a čo sa Vám nepáči. Prosím hodnoďte oba weby, nechcelo sa mi to rozdelovať do dvoch tém.

Ďakujem za každú pripomienku ;-)
BaTeCzKo
Profil
Kincel.sk
~ na můj vkus moc přeplácaný hover v menu
~ nechápu, jak obrázek nějaké krajiny v "logu" souvisí s tvojí osobou

PK weblog
~ to samé jako u stránky výše - nechápu, jak obrázek nějakého baráku v "logu" souvisí s tvojí osobou nebo s blogem
~ <!-- generated by Texy! --> -> kód neposuzuji
hampy
Profil
Nádhera, mně se to moc líbí. Mohu se zeptat - jak se dělá ten hezký přechod od svislých okrajů stránky do ztracena? Prostě jako pozadí stránky, nebo jak? Předem děkuji

Hampy
klokyn
Profil
BaTeCzKo
Čo som si mal dať do loga? Seba? To by asi nebolo príliš dobré. A dovolím si rýpnuť: Ako súvisí oheň s tmavou tvárou s tebou?


hampy
Ten prechod je obrázok umiestnený do pozadia, vycentrovaný a opakuje sa iba zvisle. Prechod spravíš v hociakom lepšom grafickom programe ;-)
BaTeCzKo
Profil
klokyn
to bys nepochopil :)
kohout
Profil
Kincel.sk je až moc podobný webu http://www.dero.name
klokyn
Profil
kohout
Kincel.sk je až moc podobný webu www.dero.name
Keď si to tak zoberiem, určitá podoba tam je. Ale že by to bolo až také podobné neverím. A navyše môj web nie je zďaleka taký pekný ako Derov ;-)
Petr
Profil
Na těchto www stránkách se mi líbí vše i grafika i disajn. Nemám žádné velké námitky. Jen u toho prvního projektu bych menu přesunul z prava na levo to je vše co bych napsal o tvých projektech.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0