Autor Zpráva
Railbot
Profil
Ahoj všem, tak jsem tady po delší době s novým zbožím. Jedná se o návrh designu pro jeden server. Funkční je jen úvodní stránka, což ale na nějakou kritiku určitě bohatě stačí. Tak předem díky...

http://freemp3.railbot.net
Mistr
Profil
Vpravo v prvním řádku pod hlavičkou je nečitelný nápis Hledat na Freemp3.cz (špatný kontrast). Navíc tlačítko Hledat je příliš u pravého okraje.

V pravém světle podbarveném sloupečku máš mezeru před otazníkem. Ta by tam dle pravidel Českého jazyka být neměla, ne?

Místo Rss bych raděj použil RSS.

Jinak se mi to celkem líbí. Je to bezpochyby lepší než stávající verze.
ObiSkyWalker
Profil
Vypadá to moc pěkně, jen jsem nějak nepochopil význam obrázku kostky (vypadá jak z lega) v logu stránky.
Railbot
Profil
Mistr
Vpravo v prvním řádku pod hlavičkou je nečitelný nápis Hledat na Freemp3.cz
Ted presne nevim co myslis. Tento text je tam jalo legend u formulare (na to hledani) a je to bily text na tmave modrem pozadi, videt je naprosto bez problemu...?

Navíc tlačítko Hledat je příliš u pravého okraje.
Dival jsem se a je to bohuzel jen zalezitost IE a jeho hnusnych tlacitek. Zkusim s tim neco udelat :-/

máš mezeru před otazníkem.
Jasne, preklep.

Místo Rss bych raděj použil RSS.
Souhlasim.

ObiSkyWalker
jen jsem nějak nepochopil význam obrázku kostky (vypadá jak z lega) v logu stránky
No ma to znazornovat to, ze je vse (mp3, texty...na jedne strance) jakoby v jednom, v kostce. Je tam i to CD a tak...kazdopadne me se to tam hodilo. Chce to min premyslet a nebude ti to vadit ;)

Diky za pripominky :) Cekam dalsi.
Mila
Profil *
Railbot
Zbytečně široká patička?
Co tak okraje jemně vystínovat?
Proč to prázdno vpravo v hlavičce.
Jinak příjemné a jednoduché.
Railbot
Profil
Mila
Zbytečně široká patička?
Paticka je siroka stejne jako stranka, normalka.

Co tak okraje jemně vystínovat?
Mozna nekdy.

Proč to prázdno vpravo v hlavičce.
A co by tam melo byt?

Jinak příjemné a jednoduché.
Jednoduche? Tak jo no :) Jinak diky.
Mila
Profil *
Railbot
Promiň myšleno vysoká patička.
A co by tam mělo být v té hlavičce nevím, ale to bílo?( a určitě ne moje kočka cha,cha)
Měj se
Railbot
Profil
Mila
Promiň myšleno vysoká patička.
Me prijde akorat.

A co by tam mělo být v té hlavičce nevím, ale to bílo?
Vseho moc skodi. Na strance je u zdost obrazku/ikonek tak to musi byt z casti i trochu provzdusneny.
bonduelle
Profil *
nelíbí se mi ikonka u diskuze, ostatní jsou hezké, ta kostka se mi právě líbí, jak je email tak to tlačítko odeslat bych dal do prostředka abyto lépe vypadalo, dal bych větší kontrast barev v menu. Celkově zdařilé
Mistr
Profil
Railbot
je to bily text na tmave modrem pozadi
Tak to u mě nesouhlasí. Mám MSIE 6 a mám tam tmavě modrý nápis na tmavém pozadí. Proto to není příliš kontrastní.
Railbot
Profil
Tak to u mě nesouhlasí. Mám MSIE 6 a mám tam tmavě modrý nápis na tmavém pozadí. Proto to není příliš kontrastní.

Zajimavy, ja to samozrejme zkousel ve FF, IE (6) i Opere a vsude to vypada stejne. Vzhledem k tomu, ze jsem se na to dival na trech ruznych pocitacich a vsude to bylo ok, tak musim konstatovat, ze chyba je na tvem zarizeni.

Mila
Profil *
Railbot
Máš to v pořádku.
Mistr
Profil
Railbot
Jo, teď to už je takové, jako na přiloženém obrázku. Tak nevím, čím to je. No nic, hlavně, že to máš tak, jak to máš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0