« 1 2
Autor Zpráva
Gonzo
Profil *
Plaváček to asi myslel trošku inak.

chápu..čekám

ale přesto, jde robota dostat na page i jinak, než čekat, jestli zaindexuje můj odkaz na jiných stránkách..atd ??
Gonzo
Profil *
Tak teď se mi stránka při dotazu "opravy golfových holí" na fulltextu seznamu vůbec nezobrazuje a to byla před třemi dny na na první pozici, je možné že robot zaindexoval stránku a na zařazení do pozice fulltextu čeká??



netušim a bojim bojim
Gonzo
Profil *
Tak teď ty stránky z první pozice fulltextu zmizely, víte někdo, jak dlouho to robot po zaindexování žvejká, než to vyplivne?? Přece mi nemůžou stránky z první pozice zmizet úplňe a ve fulltextu se neobjevit...
Stařec
Profil *
Mě se osobně víc líbilo původní písmo (asi to byl tehdy Comic Sans)
které se víc hodilo k horním nápisům. Jinak bych to asi celé
skusil zakomponovat do pozadí - zeleného trávníku.
Gonzo
Profil *
Stařec

udělám pokus s trávníkem i když je to na stránkách o golfu už moc profláklé
Gonzo
Profil *
Udělal jsem pár změn, na první pohled ne moc viditelných, ale zajímalo by mě, jestli stránka vypadá na různých rozlišeních a jiných op. systémech stejně, díky

zdroják je stále nečistý, není moc času

toto
Gonzo
Profil *
Pardon toto
Gonzo
Profil *
Jo a ještě jeden dotaz, je hlavička těchto pages v pořádku "validně napsaná" ??? vzhledem k obsahu

---------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=windows-1250">
<META NAME="keywords" CONTENT="opravy golfových holí, golfové hole, servis golfových holí,opravy holí, gripy, šafty, golf">
<META NAME="description" CONTENT="Sháníte golfové hole, golfové vybavení, potřebujete opravit nebo upravit Vaše stávající golfové hole, pak jste na správném místě">
<META NAME="robots" CONTENT="index|all|follow">
<title>Opravy a úpravy golfových holí</title>
---------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------
Anonymní
Profil *
Než se načetlo to pozadí vypadalo to hezky...
Gonzo
Profil *
Zkusim si s tim pohrat, nebo ho možná úplně odstraním
Gonzo
Profil *
Celé jsem to pozměnil, včetně externího CSS, tak jestli mi to můžete ještě zhodnotit, budu rád


díky
Gonzo
Profil *
opravy holí
Gonzo
Profil *
Prosím, můžete to ještě ohodnotit ?? barvy, validita (kromě validátorů, zdají se příliš přísné, někdy se zdá že kontrolují spíš semantiku než validitu documentu) a vůbec, jaký na vás zanechávají dojem


díky za odpověď
Stařec
Profil *
Pokud můžu uplatnit svůj názor:
Na mne to působí velmi amatérsky a na to kolik se toho zde napsalo - tak to nikam graficky nepokročilo.
Barvy bych zpestřil, je to takové podzimní, nebál bych se i trávníku /přesto že je profláknutý/,
přidal bych více holí k té jedné která tam sama nepůsobí dobře,
přidal bych obrázek golfisty nebo opravářské dílny,
celkově by bylo dobré využít možností a pestrosti která se v tomto oboru nabízí
a která tady podle mého názoru schází a mohl bych pokračovat .....
Gonzo
Profil *
Stařec


na to kolik se toho zde napsalo - tak to nikam graficky nepokročilo

myslím, že se tady leckdy probírají větší "nic" výtvory

ale i tak díky za připomínky i když tím tohle téma možná trošku protahuješ...
Anonymní
Profil *
Mě se to zdá ucházející ( náplň, jednoduchý design)
Gonzo
Profil *
Mě se to zdá ucházející

dík

ještě asi změnim to písmo (ComicSans)-zobrazuje se ve FF a pravda není moc přehledné, sice se mi hodilo (golf styl) ale není moc přehledné (je nepřehledné)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0